Grafik zajęć

Kursy tańca

Nazwa
Poziom
Zaj.
Termin
Instruktor
P1
7
Pn (16:30) / trwające
Pn
Natalia Marzęta
P2
2
Pn (17:00) / trwające
Pn
Julia Novikova
P3
4
Pn (17:30) / trwające
Pn
Sonia Pawluk, Mikołaj Patalan
P0
20
Pn (18:00) / trwające
Pn
Asia Kowalska, Hubert Buraczyński
P0
13
Pn (18:00) / trwające
Pn
Małgosia Dejneko, Szymon Andrzejewski
P3
9
Pn (18:00) / trwające
Pn
Natalia Marzęta
S3
9
Pn (18:30) / trwające
Pn
Sonia Pawluk, Mikołaj Patalan
P1
10
Pn (18:30) / trwające
Pn
Ania Sikora
P2
39
Pn (19:00) / trwające
Pn
Asia Kowalska, Hubert Buraczyński
P0
5
Pn (19:30) / trwające
Pn
Bartosz Skrzypek
P2
11
Pn (19:30) / trwające
Pn
Ania Sikora
OPEN
20
Pn (20:00) / trwające
Pn
Asia Michalik
P0
1
Pn (20:00) / start 22 Lip
Pn
Anita Pławiak - Jedlińska, Jarek Jedliński
P2
10
Pn (20:30) / trwające
Pn
Ania Sikora
P0
12
Pn (20:30) / trwające
Pn
Bartosz Skrzypek
P0
6
Wt (16:00) / trwające
Wt
Katarzyna Janicka
OPEN
3
Wt (16:30) / trwające
Wt
Małgosia Dejneko
P0
3
Wt (16:30) / trwające
Wt
Daria Machnik
P0
7
Wt (17:00) / trwające
Wt
Kinga Bilińska
P2
15
Wt (17:00) / trwające
Wt
Katarzyna Janicka, Maciej Biernacki
S2
11
Wt (17:00) / trwające
Wt
Bartosz Skrzypek
P2
4
Wt (17:30) / trwające
Wt
Maciek Florek
P0
15
Wt (18:30) / trwające
Wt
Pola Kowalska, Dominik Zasada
P1
9
Wt (18:30) / trwające
Wt
Maciek Florek
P1
11
Wt (18:30) / trwające
Wt
Marzena Ulidowicz, Tomasz Szczurowski
OPEN
2
Wt (19:00) / start 09 Lip
Wt
Katarzyna Janicka, Maciej Biernacki
P2
1
Wt (19:00) / trwające
Wt
Ania Michlik, Michał Bargieł
P0
10
Wt (19:00) / trwające
Wt
Bartosz Skrzypek
P2
17
Wt (19:30) / trwające
Wt
Pola Kowalska, Krystian Kłos
P0
4
Wt (19:30) / trwające
Wt
Olivia Kałużny
S1
16
Wt (19:30) / trwające
Wt
Maciek Florek
S1
9
Wt (20:00) / trwające
Wt
Katarzyna Janicka, Maciej Biernacki
OPEN
Wt (20:00) / trwające
Wt
Ania Michlik, Michał Bargieł
P3
7
Wt (20:30) / trwające
Wt
Ola Mężyńska
P1
3
Wt (21:00) / trwające
Wt
Marta Malak
P3
5
Wt (21:00) / trwające
Wt
Ania Michlik, Michał Bargieł
P1
10
Wt (21:30) / trwające
Wt
Ola Mężyńska
P0
9
Śr (17:00) / trwające
Śr
Kasia Złośnik
P1
4
Śr (17:00) / trwające
Śr
Maciek Florek
OPEN
3
Śr (17:30) / trwające
Śr
Justyna Lekki
P0
4
Śr (17:30) / trwające
Śr
Julia Novikova
P0
1
Śr (18:00) / start 17 Lip
Śr
Małgosia Dejneko, Szymon Andrzejewski
P0
5
Śr (18:00) / trwające
Śr
Maciek Florek
P0
6
Śr (18:30) / trwające
Śr
Olivia Kałużny, Dominik Zasada
P0
1
Śr (18:30) / start 17 Lip
Śr
Ola Starkbauer
P1
9
Śr (19:00) / trwające
Śr
Kasia Złośnik, Hubert Stelmasiewicz
P0
9
Śr (19:00) / trwające
Śr
Maciek Florek
S3
4
Śr (19:30) / trwające
Śr
Olivia Kałużny, Dominik Zasada
Z
111
Śr (19:30) / trwające
Śr
Ania Michlik, Michał Bargieł
P2
12
Śr (19:30) / trwające
Śr
Ola Starkbauer
OPEN
1
Śr (20:00) / start 17 Lip
Śr
Szymon Andrzejewski
S2
4
Śr (20:30) / trwające
Śr
Olivia Kałużny, Dominik Zasada
P2
11
Śr (20:30) / trwające
Śr
Alicja Krajewska
OPEN
14
Śr (21:30) / trwające
Śr
Alicja Krajewska
P2
1
Śr (21:30) / trwające
Śr
Ania Michlik, Michał Bargieł
P0
3
Cz (17:00) / trwające
Cz
Małgosia Dejneko, Szymon Andrzejewski
S3
10
Cz (17:00) / trwające
Cz
Ola Mężyńska
P2
3
Cz (17:30) / trwające
Cz
Sonia Pawluk, Mikołaj Patalan
P1
10
Cz (17:30) / trwające
Cz
Patrycja Klisz
P1
11
Cz (17:30) / trwające
Cz
Bartosz Skrzypek
S2
11
Cz (18:00) / trwające
Cz
Krystian Kłos
P1
11
Cz (18:00) / trwające
Cz
Ania Sikora
P1
9
Cz (18:00) / trwające
Cz
Ola Mężyńska
P0
3
Cz (18:30) / trwające
Cz
Przemek Kwaśniewski
S1
16
Cz (18:30) / trwające
Cz
Patrycja Klisz
P0
7
Cz (18:30) / trwające
Cz
Bartosz Skrzypek
P0
1
Cz (18:30) / start 01 Sie
Cz
Bartosz Skrzypek
OPEN
24
Cz (19:00) / trwające
Cz
Ola Mężyńska
P2
1
Cz (19:00) / trwające
Cz
Ania Sikora
P0
8
Cz (19:30) / trwające
Cz
Przemek Kwaśniewski
P0
11
Cz (19:30) / trwające
Cz
Marta Malak
S2
13
Cz (20:00) / koniec 18 Lip
Cz
Ania Michlik, Michał Bargieł
S2
8
Cz (20:00) / trwające
Cz
Ania Sikora
P0
2
Cz (20:00) / start 11 Lip
Cz
Ola Mężyńska
P0
3
Cz (20:30) / trwające
Cz
Marta Malak
S1
5
Cz (20:30) / trwające
Cz
Natalia Marzęta
Z
3
Cz (20:30) / trwające
Cz
Alicja Krajewska, Jacek Gwoździewicz
P1
6
Cz (21:00) / trwające
Cz
Przemek Kwaśniewski
P0
2
Cz (21:30) / start 11 Lip
Cz
Marta Malak
P0
10
Cz (21:30) / trwające
Cz
Natalia Marzęta
P0
3
Pt (16:30) / start 12 Lip
Pt
Marta Malak
P0
13
Pt (17:00) / trwające
Pt
Małgosia Dejneko, Szymon Andrzejewski
P0
2
Pt (17:30) / start 12 Lip
Pt
Maciek Florek
P2
9
Pt (18:00) / trwające
Pt
Małgosia Dejneko, Szymon Andrzejewski
P1
9
Pt (18:30) / trwające
Pt
Przemek Kwaśniewski
P1
4
Pt (18:30) / trwające
Pt
Maciek Florek
P0
2
Pt (19:00) / start 12 Lip
Pt
Karolina Barańska
P0
13
Pt (20:00) / trwające
Pt
Karolina Barańska
P0
9
Pt (20:30) / trwające
Pt
Miguel Tandala
P0
12
Pt (21:00) / trwające
Pt
Karolina Barańska

Kursy pole dance

Nazwa
Poziom
Zaj.
Termin
Instruktor
P2
11
Pn (16:20) / trwające
Pn
Monika Dziuda
Z1
29
Pn (16:20) / trwające
Pn
Ania Pitera-Dychus
S1
10
Pn (17:20) / trwające
Pn
Jakub Miłosek
Z1
53
Pn (17:20) / trwające
Pn
Ania Pitera-Dychus
Z1
18
Pn (18:20) / trwające
Pn
Weronika Jasnowska
Z2
6
Pn (19:20) / trwające
Pn
Hania Piech
Z1
15
Pn (20:20) / trwające
Pn
Justyna Wojda
S1
17
Pn (20:20) / trwające
Pn
Agnieszka Ilnicka
P0
2
Pn (21:20) / start 15 Lip
Pn
Justyna Wojda
P1
7
Pn (21:20) / trwające
Pn
Agnieszka Ilnicka
P1
7
Wt (16:20) / trwające
Wt
Jakub Miłosek
P2
1
Wt (16:20) / trwające
Wt
Julia Moskalenko
P0
11
Wt (17:20) / trwające
Wt
Jakub Miłosek
S2
6
Wt (17:20) / trwające
Wt
Julia Moskalenko
S2
4
Wt (18:20) / trwające
Wt
Weronika Jasnowska
P2
4
Wt (18:20) / trwające
Wt
Julia Moskalenko
OPEN
5
Wt (19:20) / trwające
Wt
Weronika Jasnowska
P2
7
Wt (19:20) / trwające
Wt
Szymon Pawlak
S2
2
Wt (20:20) / trwające
Wt
Ola Pieniężna
P2
11
Wt (21:20) / trwające
Wt
Ola Pieniężna
P1
6
Wt (21:20) / trwające
Wt
Szymon Pawlak
P1
2
Śr (16:20) / trwające
Śr
Ania Żarnecka
P0
11
Śr (16:20) / trwające
Śr
Agnieszka Ilnicka
P1
6
Śr (17:20) / trwające
Śr
Ania Żarnecka
S1
2
Śr (17:20) / trwające
Śr
Szymon Pawlak
Z1
26
Śr (18:20) / trwające
Śr
Szymon Pawlak
P0
1
Śr (18:20) / start 17 Lip
Śr
Agnieszka Lipnicka
Z2
26
Śr (19:20) / trwające
Śr
Agnieszka Lipnicka
Z2
36
Śr (19:20) / trwające
Śr
Hania Piech
Z1
31
Śr (20:20) / trwające
Śr
Agnieszka Lipnicka
Z2
1
Śr (20:20) / trwające
Śr
Hania Piech
P0
8
Śr (21:20) / trwające
Śr
Jakub Miłosek
Z1
20
Śr (21:20) / trwające
Śr
Hania Piech
P2
6
Cz (16:20) / trwające
Cz
Jakub Miłosek
P0
7
Cz (16:20) / trwające
Cz
Ewa Tamioła
P1
12
Cz (17:20) / trwające
Cz
Jakub Miłosek
P2
3
Cz (17:20) / trwające
Cz
Ewa Tamioła
S1
4
Cz (18:20) / trwające
Cz
Weronika Jasnowska
P1
1
Cz (18:20) / trwające
Cz
Klaudyna Piechocka
S2
7
Cz (19:20) / trwające
Cz
Weronika Jasnowska
P0
6
Cz (19:20) / trwające
Cz
Klaudyna Piechocka
S1
6
Cz (20:20) / trwające
Cz
Weronika Jasnowska
Z1
60
Cz (20:20) / trwające
Cz
Ania Pitera-Dychus
P0
5
Cz (21:20) / trwające
Cz
Weronika Jasnowska
S1
9
Cz (21:20) / trwające
Cz
Ania Pitera-Dychus
P1
6
Pt (16:20) / trwające
Pt
Monika Dziuda
P2
Pt (16:20) / koniec 12 Lip
Pt
Klaudia Woźniczko
P0
1
Pt (16:20) / start 19 Lip
Pt
Klaudia Woźniczko
Z1
17
Pt (17:20) / koniec 26 Lip
Pt
Monika Dziuda
S1
2
Pt (17:20) / trwające
Pt
Szymon Pawlak
P0
13
Pt (18:20) / trwające
Pt
Monika Dziuda
P2
Pt (18:20) / koniec 12 Lip
Pt
Hania Piech
S1
1
Pt (18:20) / start 19 Lip
Pt
Hania Piech
S1
11
Pt (19:20) / trwające
Pt
Ola Pieniężna
Master
153
Pt (19:20) / trwające
Pt
Hania Piech
OPEN
1
Pt (20:20) / start 19 Lip
Pt
Ola Pieniężna
P0
Pt (20:20) / koniec 12 Lip
Pt
Klaudia Woźniczko
P1
13
Pt (21:20) / trwające
Pt
Klaudia Woźniczko
S1
6
Sb (10:20) / trwające
Sb
Ania Żarnecka
OPEN
1
Sb (10:20) / start 20 Lip
Sb
Zuzia Mrówka
P0
9
Sb (11:20) / trwające
Sb
Ewa Tamioła
P2
1
Sb (12:20) / trwające
Sb
Ola Pieniężna
P2
2
Sb (12:20) / trwające
Sb
Ewa Tamioła
P0
4
Sb (13:20) / trwające
Sb
Ola Pieniężna
P1
8
Sb (13:20) / trwające
Sb
Ewa Tamioła
P0
4
Nd (12:20) / trwające
Nd
Julia Moskalenko
Z1
5
Nd (14:20) / trwające
Nd
Julia Moskalenko

Openy regularne

Nazwa
Poziom
Zaj.
Termin
Instruktor
OPEN
57
Pn (17:30) / trwające
Pn
Klaudyna Piechocka
OPEN
7
Pn (18:20) / trwające
Pn
Hania Piech
OPEN
75
Pn (19:20) / trwające
Pn
Weronika Jasnowska
OPEN
96
Pn (19:30) / trwające
Pn
Agnieszka Ilnicka
OPEN
106
Pn (20:30) / trwające
Pn
Hania Piech
OPEN
1
Wt (20:20) / start 16 Lip
Wt
Agnieszka Ilnicka
OPEN
11
Śr (18:20) / koniec 17 Lip
Śr
Agnieszka Lipnicka
OPEN
116
Śr (18:25) / trwające
Śr
Hania Piech
OPEN
221
Śr (20:30) / trwające
Śr
Ania Michlik, Michał Bargieł
OPEN
18
Pt (17:20) / trwające
Pt
Klaudia Woźniczko
OPEN
179
Pt (19:30) / trwające
Pt
Maciek Florek
OPEN
5
Pt (20:00) / start 05 Lip
Pt
Iza Kowalczyk, Tomek Kowalczyk
OPEN
1
Pt (20:20) / start 19 Lip
Pt
Klaudia Woźniczko
OPEN
323
Pt (20:30) / trwające
Pt
OPEN
6
Sb (11:20) / trwające
Sb
Ania Żarnecka
OPEN
18
Sb (14:20) / trwające
Sb
Ewa Tamioła
OPEN
4
Nd (12:20) / trwające
Nd
Iza Kalinowska
OPEN
28
Nd (13:20) / trwające
Nd
Julia Moskalenko

Openy jednorazowe

Nazwa
Poziom
Zaj.
Termin
Instruktor
OPEN
19 Lip / 20:30 - 21:20
Pt
Aga Klotzer

Warsztaty

Nazwa
Poziom
Zaj.
Termin
Instruktor
OPEN
21 Lip / 16:00 - 18:00
Nd
Klaudia Staszak, Ola Staszak
I stopień
28 Wrz / 14:20 - 16:10
Sb
Ola Pieniężna, Beata Zaremba

Zajęcia weekendowe

Nazwa
Poziom
Zaj.
Termin
Instruktor
P0
13 - 14 Lip / 10:30 - 13:20
Sb
Ania Sikora
P0
13 - 14 Lip / 11:00 - 13:50
Sb
Olivia Kałużny, Dominik Zasada
P0
14 Lip / 10:00 - 12:50
Nd
Marta Malak
OPEN
21 Lip / 12:00 - 14:50
Nd
Aga Klotzer