Grafik zajęć

Kursy tańca

Nazwa
Poziom
Zaj.
Termin
Lokalizacja
Instruktor
P0
2
Pn (17:00) / start 19 Kwi
Pn
Tęczowa 25
Gryń M.
P0
1
Pn (17:00) / start 26 Kwi
Pn
Tęczowa 25
Machowska A.
OPEN
5
Pn (17:30) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Sowa K.
P0
7
Pn (17:30) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Florek M.
OPEN
4
Pn (18:00) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Nowak P., Majchrowska M.
P0
8
Pn (18:00) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Gryń M.
P2
4
Pn (18:30) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Florek M.
P1
1
Pn (18:30) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Kukla S., Sikora A.
P1
8
Pn (19:00) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Nowicki D., Kowalska J.
S2
5
Pn (19:00) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Majchrowska M., Nowak P.
P0
10
Pn (19:30) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Florek M.
S1
4
Pn (19:30) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Kowalski P., Wawrzyniak A.
P0
13
Pn (20:00) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Nowicki D., Kowalska J.
II stopien
21
Pn (20:00) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Nowak P., Majchrowska M.
P0
1
Pn (20:30) / start 26 Kwi
Pn
Tęczowa 25
Kukla S., Sikora A.
P1
12
Pn (21:15) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Gromada R.
P1
1
Pn (21:30) / start 10 Maj
Pn
Tęczowa 25
Skrzypek B., Wolińska D.
P0
2
Wt (16:30) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Starkbauer A.
P0
9
Wt (17:00) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Dziedzic A.
S1
11
Wt (17:30) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Wojtczak A., Kłos K.
S2
5
Wt (17:30) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Florek M.
P2
7
Wt (18:00) / trwające
Wt
Ruska 47/48a
Opała K., Gajdowski Sz.
P1
8
Wt (18:00) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Nowak P., Majchrowska M.
P1
2
Wt (18:00) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Dziedzic A.
P0
8
Wt (19:00) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Zasada D., Kałużny O.
I stopień
4
Wt (19:00) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Nowak P., Majchrowska M.
P1
12
Wt (19:15) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Bury B., Kowalska J.
S2
9
Wt (19:30) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Kłos K., Wojtczak A.
P1
1
Wt (19:30) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Starkbauer A.
P0
12
Wt (20:00) / koniec 27 Kwi
Wt
Ruska 47/48a
Opała K.
II stopien
22
Wt (20:00) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Majchrowska M., Nowak P.
P0
5
Wt (20:00) / trwające
Wt
Ruska 47/48a
Akielaszek M., Michlik A.
P0
1
Wt (20:15) / start 27 Kwi
Wt
Tęczowa 25
Bury B., Kowalska J.
P1
7
Wt (20:30) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Zasada D., Kałużny O.
OPEN
38
Wt (20:30) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Szepke D.
I stopień
25
Wt (21:00) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Nowak P., Majchrowska M.
P0
4
Wt (21:00) / trwające
Wt
Ruska 47/48a
Akielaszek M., Michlik A.
P0
8
Wt (21:15) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Skrzypek B.
P1
9
Wt (21:30) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Kłos K., Wojtczak A.
P0
12
Wt (21:30) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Szepke D.
P0
2
Wt (21:30) / start 20 Kwi
Wt
Tęczowa 25
Gromada R.
P1
7
Śr (17:00) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Florek M.
P1
11
Śr (17:30) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Krzywińska S.
P0
13
Śr (17:30) / trwające
Śr
Ruska 47/48a
Gromada R., Berezowska A.
P0
17
Śr (17:30) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Złośnik K.
P0
1
Śr (17:30) / start 05 Maj
Śr
Ruska 47/48a
Dziedzic A.
Z
41
Śr (18:00) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Florek M.
I stopień
24
Śr (18:00) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Nowak P., Majchrowska M.
P1
3
Śr (18:30) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Zasada D., Kałużny O.
II stopien
25
Śr (19:00) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Majchrowska M., Nowak P.
P0
4
Śr (19:00) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Florek M.
P0
5
Śr (19:30) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Zasada D., Kałużny O.
P1
5
Śr (19:30) / trwające
Śr
Ruska 47/48a
Gromada R.
P3
6
Śr (19:30) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Akielaszek M., Michlik A.
S3
2
Śr (20:00) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Majchrowska M., Nowak P.
P0
1
Śr (20:00) / start 28 Kwi
Śr
Tęczowa 25
Złośnik K.
P1
13
Śr (20:30) / trwające
Śr
Ruska 47/48a
Gromada R., Berezowska A.
OPEN
5
Śr (20:30) / trwające
Śr
Ruska 47/48a
Mastalerz K.
II stopien
4
Śr (21:00) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Nowak P., Majchrowska M.
OPEN
7
Śr (21:30) / trwające
Śr
Ruska 47/48a
Mastalerz K.
P3
2
Cz (17:00) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Krzywińska S.
P0
12
Cz (17:00) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Skrzypek B.
P0
1
Cz (17:00) / start 13 Maj
Cz
Tęczowa 25
Skrzypek B.
P0
2
Cz (17:30) / start 15 Kwi
Cz
Tęczowa 25
Opała K.
P0
1
Cz (17:30) / start 06 Maj
Cz
Tęczowa 25
Starkbauer A.
P0
15
Cz (18:00) / trwające
Cz
Ruska 47/48a
Kłos K., Wojtczak A.
P0
6
Cz (18:00) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Szepke D.
P0
1
Cz (18:00) / start 29 Kwi
Cz
Tęczowa 25
Nowak P., Majchrowska M.
P0
8
Cz (18:30) / trwające
Cz
Ruska 47/48a
Krzywińska S., Wolińska D.
P2
5
Cz (18:30) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Gryń M.
P1
12
Cz (18:30) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Starkbauer A.
OPEN
28
Cz (19:00) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Szepke D.
P1
3
Cz (19:00) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Nowak P., Majchrowska M.
OPEN
2
Cz (19:30) / start 15 Kwi
Cz
Tęczowa 25
Opała K.
OPEN
41
Cz (20:00) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Szepke D.
P0
1
Cz (20:30) / start 22 Kwi
Cz
Tęczowa 25
Gajdowski Sz., Opała K.
P0
13
Cz (20:30) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Stelmasiewicz H.
P1
11
Cz (21:00) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Nowak P., Majchrowska M.
OPEN
33
Cz (21:00) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Szepke D.
Z
8
Cz (21:45) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Gromada R., Berezowska A.
P1
9
Pt (17:30) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Florek M.
P1
13
Pt (18:00) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Kłos K., Wojtczak A.
OPEN
11
Pt (18:30) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Chieta B.
P0
13
Pt (18:30) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Florek M.
P0
3
Pt (18:30) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Brymerska N.
P0
6
Pt (19:30) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Gwoździewicz J., Pławiak A.
P0
9
Nd (17:15) / trwające
Nd
Tęczowa 25
Jedliński J., Pławiak A.
P0
1
Nd (17:30) / start 09 Maj
Nd
Tęczowa 25
Szafraniec P.
Z
5
Nd (18:30) / trwające
Nd
Tęczowa 25
Gromada R., Berezowska A.

Kursy pole dance

Nazwa
Poziom
Zaj.
Termin
Lokalizacja
Instruktor
OPEN
13
Pn (16:15) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Lipnicka A.
P1
5
Pn (16:15) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Piech H.
S2
6
Pn (17:15) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Lipnicka A.
S2
5
Pn (17:15) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Piech H.
OPEN
45
Pn (17:15) / trwające
Pn
Ruska 47/48a
Głowińska K.
S2
7
Pn (18:15) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Łukowska A.
Z
18
Pn (18:15) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Piech H.
P0
11
Pn (19:15) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Łukowska A.
Z
42
Pn (19:15) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Piech H.
P0
12
Pn (20:15) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Piech H.
S1
11
Pn (20:15) / koniec 26 Kwi
Pn
Tęczowa 25
Ilnicka A.
P1
4
Pn (21:15) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Ilnicka A.
P1
3
Wt (16:15) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Głowińska K.
S2
12
Wt (17:15) / koniec 27 Kwi
Wt
Tęczowa 25
Konarska K.
P0
1
Wt (17:15) / start 04 Maj
Wt
Tęczowa 25
Konarska K.
S1
10
Wt (17:15) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Głowińska K.
Z
7
Wt (18:15) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Konarska K.
Z
42
Wt (18:15) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Głowińska K.
Z
7
Wt (19:15) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Kalinowska I.
S1
12
Wt (20:15) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Kalinowska I.
P1
12
Wt (21:15) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Kalinowska I.
P0
1
Śr (08:00) / start 05 Maj
Śr
Tęczowa 25
Kalinowska I.
P2
12
Śr (16:15) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Łukowska A.
P0
13
Śr (16:15) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Głowińska K.
P1
7
Śr (17:15) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Łukowska A.
P1
6
Śr (17:15) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Głowińska K.
S1
3
Śr (18:15) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Łukowska A.
P2
4
Śr (18:15) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Głowińska K.
S1
4
Śr (19:15) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Lipnicka A.
Z
31
Śr (19:15) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Piech H.
P1
10
Śr (20:15) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Piech H.
P2
6
Śr (21:15) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Lipnicka A.
S2
6
Śr (21:15) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Piech H.
S1
5
Cz (16:15) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Kalinowska I.
Z
6
Cz (17:15) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Kalinowska I.
Z
29
Cz (18:15) / koniec 22 Kwi
Cz
Tęczowa 25
Piechocka K.
P0
1
Cz (18:15) / start 29 Kwi
Cz
Tęczowa 25
Piechocka K.
P0
11
Cz (19:15) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Skarba A.
S2
12
Cz (19:15) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Piechocka K.
P0
7
Cz (20:15) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Skarba A.
Z
12
Cz (20:15) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Pitera A.
P0
9
Cz (21:15) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Skarba A.
S1
7
Cz (21:15) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Pitera A.
P0
26
Cz (21:30) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Głowińska K.
P0
4
Pt (16:15) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Łukowska A.
P2
4
Pt (16:15) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Skarba A.
P2
8
Pt (17:15) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Łukowska A.
S1
4
Pt (17:15) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Skarba A.
P1
4
Pt (18:15) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Skarba A.
Master
9
Pt (19:15) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Piech H.
P1
11
Pt (20:15) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Piech H.
P0
8
Pt (21:15) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Skarba A.
P2
4
Sb (10:15) / trwające
Sb
Tęczowa 25
Piech H.
Z
18
Sb (11:15) / trwające
Sb
Tęczowa 25
Piech H.
P0
4
Sb (13:15) / trwające
Sb
Tęczowa 25
Piech H.
P0
6
Sb (13:15) / trwające
Sb
Tęczowa 25
Kalinowska I.
P0
9
Nd (16:15) / trwające
Nd
Tęczowa 25
Kalinowska I.
P1
9
Nd (17:15) / trwające
Nd
Tęczowa 25
Kalinowska I.
P1
15
Nd (18:15) / trwające
Nd
Tęczowa 25
Kalinowska I.
S2
8
Nd (19:15) / trwające
Nd
Tęczowa 25
Kalinowska I.

Openy regularne

Nazwa
Poziom
Zaj.
Termin
Lokalizacja
Instruktor
OPEN
1
Pn (16:30) / start 26 Kwi
Pn
Tęczowa 25
Krępa A.
OPEN
11
Pn (20:30) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Kowalski P., Wawrzyniak A.
OPEN
5
Pn (21:00) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Nowak P., Majchrowska M.
OPEN
41
Pn (21:15) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Piech H.
OPEN
37
Śr (17:00) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Ilnicka A.
OPEN
25
Śr (19:30) / trwające
Śr
Ruska 47/48a
Berezowska A.
OPEN
41
Śr (20:15) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Lipnicka A.
OPEN
15
Śr (20:30) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Akielaszek M., Michlik A.
OPEN
35
Śr (21:30) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Akielaszek M., Michlik A.
OPEN
6
Cz (17:00) / trwające
Cz
Ruska 47/48a
Sowa K.
OPEN
23
Cz (18:15) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Kalinowska I.
OPEN
12
Cz (22:00) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Szepke D.
OPEN
22
Pt (17:00) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Piech H.
OPEN
36
Pt (18:15) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Piech H.
OPEN
16
Pt (19:30) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Florek M.
OPEN
40
Pt (20:00) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Wojtczak A., Kłos K.
OPEN
34
Pt (20:15) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Skarba A.
OPEN
18
Pt (20:30) / trwające
Pt
Tęczowa 25
OPEN
20
Pt (20:30) / trwające
Pt
Tęczowa 25
OPEN
41
Pt (21:00) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Wojtczak A., Kłos K.
OPEN
18
Pt (21:30) / trwające
Pt
Tęczowa 25
OPEN
20
Pt (21:30) / trwające
Pt
Tęczowa 25
OPEN
40
Sb (11:15) / trwające
Sb
Tęczowa 25
Kalinowska I.
OPEN
40
Sb (12:15) / trwające
Sb
Tęczowa 25
Kalinowska I.
OPEN
39
Sb (12:15) / trwające
Sb
Tęczowa 25
Piech H.

Openy jednorazowe

Nazwa
Poziom
Zaj.
Termin
Lokalizacja
Instruktor
OPEN
21 Kwi / 16:00 - 16:50
Śr
Tęczowa 25
Krępa A.
OPEN
24 Kwi / 19:00 - 20:50
Sb
Tęczowa 25
Szepke D.
OPEN
25 Kwi / 11:00 - 12:50
Nd
Tęczowa 25
Krępa A.
OPEN
25 Kwi / 13:00 - 14:50
Nd
Tęczowa 25
Kamińska K.
P0
28 Kwi / 20:30 - 21:20
Śr
Tęczowa 25
Olejnik K.

Warsztaty

Nazwa
Poziom
Zaj.
Termin
Lokalizacja
Instruktor
P1
24 Kwi / 14:15 - 16:15
Sb
Tęczowa 25
Lipnicka A.
P0
22 - 23 Maj / 12:00 - 15:30
Sb
Tęczowa 25
Kukla S., Sikora A.
P0
29 - 30 Maj / 14:00 - 17:00
Sb
Tęczowa 25
Akielaszek M., Michlik A.

Zajęcia weekendowe

Nazwa
Poziom
Zaj.
Termin
Lokalizacja
Instruktor
OPEN
24 Kwi / 10:30 - 11:20
Sb
Tęczowa 25
Gromada R.
P2
24 - 25 Kwi / 11:30 - 14:30
Sb
Tęczowa 25
Florek M., Starkbauer A.
OPEN
24 Kwi / 12:00 - 14:50
Sb
Tęczowa 25
Złośnik K.
OPEN
24 - 25 Kwi / 16:30 - 18:20
Sb
Tęczowa 25
Mastalerz K.
P2
25 Kwi / 14:00 - 15:50
Nd
Tęczowa 25
Głowińska K.
II stopien
08 Maj / 10:30 - 14:20
Sb
Tęczowa 25
Kowalski P., Wawrzyniak A.
OPEN
08 - 09 Maj / 11:00 - 14:00
Sb
Tęczowa 25
Nowak P., Majchrowska M.
OPEN
08 Maj / 14:00 - 18:05
Sb
Tęczowa 25
Gwoździewicz J., Krajewska A.
OPEN
08 Maj / 15:00 - 16:50
Sb
Tęczowa 25
Sowa K.
OPEN
09 Maj / 11:30 - 14:20
Nd
Tęczowa 25
Michalik J.
P0
15 - 16 Maj / 11:00 - 14:00
Sb
Tęczowa 25
Skrzypek B.
OPEN
15 Maj / 11:30 - 15:20
Sb
Tęczowa 25
Kłos K., Wojtczak A.
OPEN
15 Maj / 12:00 - 14:50
Sb
Tęczowa 25
Opała K.
OPEN
16 Maj / 11:30 - 14:20
Nd
Tęczowa 25
Brymerska N.
OPEN
22 Maj / 11:00 - 13:50
Sb
Tęczowa 25
Machowska A.
P0
22 - 23 Maj / 11:30 - 15:20
Sb
Tęczowa 25
Recanati R.