Grafik zajęć

Kursy tańca

Nazwa
Poziom
Zaj.
Termin
Instruktor
P0
9
Pn (16:30) / trwające
Pn
Natalia Marzęta
P1
8
Pn (17:00) / trwające
Pn
Julia Novikova
P0
5
Pn (17:30) / trwające
Pn
Dominika Jaenel
P2
9
Pn (17:30) / trwające
Pn
Sonia Pawluk, Mikołaj Patalan
P1
Pn (18:00) / koniec 27 Maj
Pn
Hubert Buraczyński
P0
13
Pn (18:00) / trwające
Pn
Asia Kowalska, Damian Nowicki
P0
1
Pn (18:00) / start 03 Cze
Pn
Małgosia Dejneko, Szymon Andrzejewski
P2
5
Pn (18:00) / trwające
Pn
Natalia Marzęta
S3
2
Pn (18:30) / trwające
Pn
Sonia Pawluk, Mikołaj Patalan
P1
4
Pn (18:30) / trwające
Pn
Ania Sikora
P1
Pn (19:00) / koniec 27 Maj
Pn
Hubert Buraczyński
P2
25
Pn (19:00) / trwające
Pn
Asia Kowalska, Damian Nowicki
P3
4
Pn (19:30) / trwające
Pn
Bartosz Skrzypek
P2
4
Pn (19:30) / trwające
Pn
Ania Sikora
OPEN
13
Pn (20:00) / trwające
Pn
Asia Michalik
P0
1
Pn (20:00) / start 03 Cze
Pn
Paula Szafraniec
P2
3
Pn (20:30) / trwające
Pn
Ania Sikora
P0
5
Pn (20:30) / trwające
Pn
Bartosz Skrzypek
P1
2
Pn (21:00) / trwające
Pn
Asia Michalik
P1
2
Pn (21:30) / trwające
Pn
Bartosz Skrzypek
P0
Wt (16:00) / koniec 18 Cze
Wt
Katarzyna Janicka
P0
1
Wt (16:00) / start 04 Cze
Wt
Katarzyna Janicka
P1
2
Wt (16:30) / trwające
Wt
Julia Szacoń
P0
1
Wt (17:00) / start 04 Cze
Wt
Kinga Bilińska
P2
3
Wt (17:00) / trwające
Wt
Katarzyna Janicka, Maciej Biernacki
S1
17
Wt (17:00) / trwające
Wt
Bartosz Skrzypek
P1
6
Wt (17:30) / trwające
Wt
Julia Szacoń
P0
13
Wt (17:30) / trwające
Wt
Paula Szafraniec
P2
12
Wt (17:30) / trwające
Wt
Maciek Florek
P1
8
Wt (18:00) / trwające
Wt
Kamil Mastalerz
P0
9
Wt (18:30) / trwające
Wt
Pola Kowalska, Dominik Zasada
P1
4
Wt (18:30) / trwające
Wt
Maciek Florek
P1
5
Wt (18:30) / trwające
Wt
Marzena Ulidowicz, Tomasz Szczurowski
P3
11
Wt (19:00) / trwające
Wt
Kamil Mastalerz
P1
7
Wt (19:00) / trwające
Wt
Ania Michlik, Michał Bargieł
P0
4
Wt (19:00) / trwające
Wt
Bartosz Skrzypek
P2
5
Wt (19:30) / trwające
Wt
Pola Kowalska, Krystian Kłos
P0
12
Wt (19:30) / trwające
Wt
Olivia Kałużny
S1
11
Wt (19:30) / trwające
Wt
Maciek Florek
P0
12
Wt (20:00) / trwające
Wt
Kamil Mastalerz
P3
13
Wt (20:00) / trwające
Wt
Katarzyna Janicka, Maciej Biernacki
OPEN
3
Wt (20:00) / trwające
Wt
Ania Michlik, Michał Bargieł
P0
13
Wt (20:30) / trwające
Wt
Paula Szafraniec
P2
13
Wt (20:30) / trwające
Wt
Ola Mężyńska
P0
9
Wt (21:00) / trwające
Wt
Marta Malak
P2
11
Wt (21:00) / trwające
Wt
Ania Michlik, Michał Bargieł
P1
10
Wt (21:30) / trwające
Wt
Paula Szafraniec
P1
4
Wt (21:30) / trwające
Wt
Ola Mężyńska
P1
3
Śr (16:30) / trwające
Śr
Justyna Lekki
P0
13
Śr (16:30) / trwające
Śr
Paula Szafraniec
P0
2
Śr (17:00) / start 05 Cze
Śr
Kasia Złośnik
P0
10
Śr (17:00) / trwające
Śr
Maciek Florek
P0
5
Śr (17:00) / start 22 Maj
Śr
Kamil Mastalerz
P0
7
Śr (17:30) / trwające
Śr
Patrycja Gołębiowska
P2
5
Śr (17:30) / trwające
Śr
Justyna Lekki
P2
3
Śr (17:30) / trwające
Śr
Paula Szafraniec
P0
1
Śr (17:30) / start 19 Cze
Śr
Julia Novikova
S3
19
Śr (18:00) / trwające
Śr
Maciek Florek
P0
1
Śr (18:30) / start 05 Cze
Śr
Olivia Kałużny, Dominik Zasada
P2
6
Śr (18:30) / trwające
Śr
Ola Starkbauer
P0
3
Śr (19:00) / start 22 Maj
Śr
Paula Szafraniec
P0
13
Śr (19:00) / trwające
Śr
Kasia Złośnik
P0
3
Śr (19:00) / trwające
Śr
Maciek Florek
S2
14
Śr (19:30) / trwające
Śr
Olivia Kałużny, Dominik Zasada
Z
105
Śr (19:30) / trwające
Śr
Ania Michlik, Michał Bargieł
P2
6
Śr (19:30) / trwające
Śr
Ola Starkbauer
OPEN
33
Śr (20:00) / trwające
Śr
Kamil Mastalerz
P3
5
Śr (20:00) / trwające
Śr
Paula Szafraniec
S1
14
Śr (20:30) / trwające
Śr
Olivia Kałużny, Dominik Zasada
P2
6
Śr (20:30) / trwające
Śr
Alicja Krajewska, Roland Gromada
Z
53
Śr (21:00) / trwające
Śr
Kamil Mastalerz
OPEN
9
Śr (21:30) / trwające
Śr
Alicja Krajewska, Roland Gromada
P1
8
Śr (21:30) / trwające
Śr
Ania Michlik, Michał Bargieł
P0
1
Cz (16:30) / start 06 Cze
Cz
Patrycja Gołębiowska
P0
11
Cz (16:30) / trwające
Cz
Patrycja Klisz
P0
1
Cz (17:00) / start 30 Maj
Cz
Dominika Jaenel
S3
3
Cz (17:00) / trwające
Cz
Ola Mężyńska
P1
8
Cz (17:30) / trwające
Cz
Sonia Pawluk, Mikołaj Patalan
P1
3
Cz (17:30) / trwające
Cz
Patrycja Klisz
P1
6
Cz (17:30) / trwające
Cz
Bartosz Skrzypek
S1
17
Cz (18:00) / trwające
Cz
Krystian Kłos
P1
5
Cz (18:00) / trwające
Cz
Ania Sikora
P1
2
Cz (18:00) / trwające
Cz
Ola Mężyńska
S1
9
Cz (18:30) / trwające
Cz
Patrycja Klisz
P0
1
Cz (18:30) / start 30 Maj
Cz
Bartosz Skrzypek
P0
10
Cz (18:30) / trwające
Cz
Paula Szafraniec
OPEN
17
Cz (19:00) / trwające
Cz
Ola Mężyńska
P1
8
Cz (19:00) / trwające
Cz
Ania Sikora
P1
6
Cz (19:30) / trwające
Cz
Olivia Kałużny
P0
1
Cz (19:30) / start 30 Maj
Cz
Przemek Kwaśniewski
P0
4
Cz (19:30) / start 09 Maj
Cz
Paula Szafraniec
P1
7
Cz (20:00) / trwające
Cz
Marta Malak
S2
1
Cz (20:00) / trwające
Cz
Ania Michlik, Michał Bargieł
S2
2
Cz (20:00) / trwające
Cz
Ania Sikora
P3
9
Cz (20:30) / trwające
Cz
Natalia Marzęta
S3
5
Cz (20:30) / trwające
Cz
Alicja Krajewska, Jacek Gwoździewicz
P1
5
Cz (20:30) / trwające
Cz
Paula Szafraniec
P0
8
Cz (21:00) / trwające
Cz
Przemek Kwaśniewski
P0
3
Cz (21:30) / start 16 Maj
Cz
Natalia Marzęta
P0
7
Pt (16:30) / trwające
Pt
Paula Szafraniec
P0
6
Pt (17:00) / trwające
Pt
Małgosia Dejneko, Szymon Andrzejewski
P0
11
Pt (17:00) / trwające
Pt
Iza Kowalczyk
P0
6
Pt (17:30) / trwające
Pt
Paula Szafraniec
P1
4
Pt (17:30) / trwające
Pt
Maciek Florek
P1
7
Pt (18:00) / trwające
Pt
Małgosia Dejneko, Szymon Andrzejewski
P2
5
Pt (18:00) / trwające
Pt
Iza Kowalczyk, Tomek Kowalczyk
P0
11
Pt (18:30) / trwające
Pt
Przemek Kwaśniewski
P0
10
Pt (18:30) / trwające
Pt
Maciek Florek
P0
3
Pt (19:00) / trwające
Pt
Miguel Tandala
P0
6
Pt (20:00) / trwające
Pt
Karolina Barańska
P1
5
Pt (20:00) / trwające
Pt
Iza Kowalczyk, Tomek Kowalczyk
P0
5
Pt (21:00) / trwające
Pt
Karolina Barańska
OPEN
27
Sb (11:30) / trwające
Sb
Kamil Mastalerz
OPEN
26
Sb (12:30) / trwające
Sb
Kamil Mastalerz
OPEN
1
Nd (17:00) / start 02 Cze
Nd
Małgosia Dejneko

Kursy pole dance

Nazwa
Poziom
Zaj.
Termin
Instruktor
P2
4
Pn (16:20) / trwające
Pn
Monika Dziuda
Z1
23
Pn (16:20) / trwające
Pn
Ania Pitera-Dychus
S1
3
Pn (17:20) / trwające
Pn
Jakub Miłosek
Z1
46
Pn (17:20) / trwające
Pn
Ania Pitera-Dychus
Z1
11
Pn (18:20) / trwające
Pn
Weronika Jasnowska
S1
11
Pn (18:20) / trwające
Pn
Hania Piech
Z1
68
Pn (19:20) / trwające
Pn
Hania Piech
Z1
8
Pn (20:20) / trwające
Pn
Justyna Wojda
S1
11
Pn (20:20) / trwające
Pn
Agnieszka Ilnicka
P1
8
Pn (21:20) / trwające
Pn
Justyna Wojda
P0
13
Pn (21:20) / trwające
Pn
Agnieszka Ilnicka
P0
12
Wt (16:20) / trwające
Wt
Jakub Miłosek
P1
7
Wt (16:20) / trwające
Wt
Julia Moskalenko
P0
5
Wt (17:20) / trwające
Wt
Jakub Miłosek
S1
17
Wt (17:20) / trwające
Wt
Julia Moskalenko
S1
11
Wt (18:20) / trwające
Wt
Weronika Jasnowska
P1
10
Wt (18:20) / trwające
Wt
Julia Moskalenko
P1
13
Wt (19:20) / trwające
Wt
Iza Kalinowska
OPEN
5
Wt (19:20) / trwające
Wt
Weronika Jasnowska
S1
8
Wt (20:20) / trwające
Wt
Ola Pieniężna
P1
7
Wt (20:20) / trwające
Wt
Iza Kalinowska
P2
5
Wt (21:20) / trwające
Wt
Ola Pieniężna
P0
13
Wt (21:20) / trwające
Wt
Iza Kalinowska
P0
8
Śr (16:20) / trwające
Śr
Ania Żarnecka
P0
6
Śr (16:20) / trwające
Śr
Agnieszka Ilnicka
P0
13
Śr (17:20) / trwające
Śr
Ania Żarnecka
P2
8
Śr (17:20) / trwające
Śr
Szymon Pawlak
Z1
21
Śr (18:20) / trwające
Śr
Szymon Pawlak
Z2
20
Śr (19:20) / trwające
Śr
Agnieszka Lipnicka
Z2
30
Śr (19:20) / trwające
Śr
Hania Piech
Z1
25
Śr (20:20) / trwające
Śr
Agnieszka Lipnicka
Z1
53
Śr (20:20) / trwające
Śr
Hania Piech
P0
2
Śr (21:20) / start 29 Maj
Śr
Jakub Miłosek
Z1
14
Śr (21:20) / trwające
Śr
Hania Piech
P1
9
Cz (16:20) / trwające
Cz
Jakub Miłosek
P0
1
Cz (16:20) / start 30 Maj
Cz
Szymon Pawlak
P1
5
Cz (17:20) / trwające
Cz
Jakub Miłosek
P1
8
Cz (17:20) / trwające
Cz
Szymon Pawlak
P2
9
Cz (18:20) / trwające
Cz
Weronika Jasnowska
P0
7
Cz (18:20) / trwające
Cz
Klaudyna Piechocka
S1
12
Cz (19:20) / trwające
Cz
Weronika Jasnowska
Z1
4
Cz (19:20) / koniec 30 Maj
Cz
Ania Pitera-Dychus
P2
13
Cz (20:20) / trwające
Cz
Weronika Jasnowska
Z1
53
Cz (20:20) / trwające
Cz
Ania Pitera-Dychus
P0
12
Cz (21:20) / koniec 30 Maj
Cz
Weronika Jasnowska
P0
1
Cz (21:20) / start 06 Cze
Cz
Weronika Jasnowska
S1
3
Cz (21:20) / trwające
Cz
Ania Pitera-Dychus
P0
11
Pt (16:20) / trwające
Pt
Monika Dziuda
P2
7
Pt (16:20) / trwające
Pt
Klaudia Woźniczko
Z1
10
Pt (17:20) / trwające
Pt
Monika Dziuda
P2
8
Pt (17:20) / trwające
Pt
Szymon Pawlak
P0
6
Pt (18:20) / trwające
Pt
Monika Dziuda
P2
8
Pt (18:20) / trwające
Pt
Hania Piech
S1
5
Pt (19:20) / trwające
Pt
Ola Pieniężna
Master
147
Pt (19:20) / trwające
Pt
Hania Piech
P0
6
Pt (20:20) / trwające
Pt
Ola Pieniężna
P0
7
Pt (20:20) / trwające
Pt
Klaudia Woźniczko
P1
6
Pt (21:20) / trwające
Pt
Klaudia Woźniczko
S2
5
Sb (10:20) / trwające
Sb
Ania Żarnecka
P2
7
Sb (11:20) / trwające
Sb
Ania Żarnecka
P0
2
Sb (11:20) / start 25 Maj
Sb
Ewa Tamioła
P1
6
Sb (12:20) / trwające
Sb
Ola Pieniężna
P1
8
Sb (12:20) / trwające
Sb
Ewa Tamioła
P1
3
Sb (13:20) / trwające
Sb
Ola Pieniężna
P1
1
Sb (13:20) / trwające
Sb
Ewa Tamioła
P1
12
Nd (12:20) / koniec 02 Cze
Nd
Szymon Pawlak
S2
19
Nd (14:20) / trwające
Nd
Julia Moskalenko

Openy regularne

Nazwa
Poziom
Zaj.
Termin
Instruktor
OPEN
50
Pn (17:30) / trwające
Pn
Klaudyna Piechocka
OPEN
68
Pn (19:20) / trwające
Pn
Weronika Jasnowska
OPEN
89
Pn (19:30) / trwające
Pn
Agnieszka Ilnicka
OPEN
99
Pn (20:30) / trwające
Pn
Hania Piech
OPEN
5
Śr (18:20) / trwające
Śr
Agnieszka Lipnicka
OPEN
110
Śr (18:25) / trwające
Śr
Hania Piech
OPEN
215
Śr (20:30) / trwające
Śr
Ania Michlik, Michał Bargieł
OPEN
13
Pt (17:20) / trwające
Pt
Klaudia Woźniczko
OPEN
Pt (19:30) / start 10 Maj
Pt
Sonia Pawluk, Mikołaj Patalan
OPEN
173
Pt (19:30) / trwające
Pt
Maciek Florek
OPEN
20
Pt (20:00) / trwające
Pt
Asia Kowalska, Damian Nowicki
OPEN
Pt (20:30) / start 10 Maj
Pt
Sonia Pawluk, Mikołaj Patalan
OPEN
311
Pt (20:30) / trwające
Pt
OPEN
12
Sb (14:20) / trwające
Sb
Ewa Tamioła
OPEN
3
Nd (10:20) / start 19 Maj
Nd
Ewa Tamioła
OPEN
21
Nd (13:20) / trwające
Nd
Julia Moskalenko

Openy jednorazowe

Nazwa
Poziom
Zaj.
Termin
Instruktor
OPEN
07 Cze / 19:00 - 20:50
Pt
Julia Novikova
OPEN
14 Cze / 20:30 - 21:20
Pt
Weronika Jasnowska

Warsztaty

Nazwa
Poziom
Zaj.
Termin
Instruktor
P0
01 Cze / 14:20 - 16:10
Sb
Agnieszka Lipnicka
I stopień
29 Cze / 14:20 - 16:10
Sb
Ola Pieniężna, Beata Zaremba

Zajęcia weekendowe

Nazwa
Poziom
Zaj.
Termin
Instruktor
P1
09 Cze / 13:20 - 15:10
Nd
Ola Pieniężna
OPEN
09 Cze / 15:00 - 17:50
Nd
Patrycja Gołębiowska
P0
15 - 16 Cze / 11:00 - 13:50
Sb
Ania Sikora
P0
16 Cze / 10:00 - 12:50
Nd
Marta Malak
P0
22 Cze / 12:00 - 14:50
Sb
Katarzyna Janicka
OPEN
23 Cze / 13:00 - 15:50
Nd
Karolina Krych