Open regularny Taniec użytkowy PIĄTKOWE OPENY / Pt (20:30)

Podstawowe informacje

Trwające
(brak)
OPEN
20:30 - 22:20 (piatek)
W parach (możliwe zapisy solo)

Opis zajęć

Taniec użytkowy znany również jako: taniec imprezowy, weselny, disco, party dance to taniec niezwykle popularny, zwłaszcza w Europie. Przyciąga wszystkich swoją prostotą i łatwością wyrazu, niezależnie od wieku czy stopnia zaawansowania. Szczególną popularnością cieszy się wśród Panów, którzy łatwo mogą w nim opanować trudną sztukę prowadzenia partnerki i zabłysnąć na parkiecie. Taniec ten króluje na każdej imprezie: czy to prywatka, studniówka, dyskoteka czy wesele - bez kroków disco trudno się obejść.
W odróżnieniu od tzw. tańców towarzyskich - turniejowych, taniec użytkowy - nie jest sformalizowany, czerpie z figur i kroków tanecznych pochodzących z rozmaitych stylów i tradycji tanecznych i pozwala na swobodne korzystanie z nich do interpretacji muzyki imprezowej szybkiej lub wolnej. W Party Dance śmiało można wpleść swoje własne figury! Wszystko zależy od Twojej fantazji!

Program

Piątkowe OPENy to okazja do spotkania i wspólnego tańca z osobami z różnych grup tanca użytkowego na wszystkich poziomach zaawansowania. Wystarczy że byłeś/aś na chociaż jednych zajęciach z tego stylu. ;)
Jest to też miejsce do odrobienia zajęć na których Cie nie było.
Co tydzień zajęcia prowadzą różni instruktorzy także zwróć uwage na datę przy zapisie :)

Pierwsza godzina to OPEN podstawowy natomiast druga godzina to OPEN średnioozawansowany.

Po OPENach jest możliwość wzięcia udziału w PRAKTISach do godziny 1:00, czyli świetna okazja do tego, aby jeszcze więcej tańczyć i zintegrować się z innymi kursantami w piątkowy wieczór. Wstęp na PRAKTISY jest w ramach uczestnictwa w OPENach :)

Cennik

1 wejście - 20zł/h (płatność wyłącznie na recepcji)

Karty sportowe:

Multisport Plus, Multisport Student
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Zapisz się tylko na wybrane zajęcia

Skorzystaj z tej formy zapisu, jeżeli chcesz odrobić pojedyncze zajęcia lub wejść jednorazowo na dokładkę.

TerminMiejsca dlaZapisz się
2024-05-31 / 20:30 / 311 5 / 5Zapisz się na dokładkę
2024-05-31 / 21:30 / 312 5 / 5Zapisz się na dokładkę