Open regularny Taniec użytkowy OPEN Konsultacje / Pt (19:30) / Maciek Florek

Podstawowe informacje

19:30 - 20:20
Maciek Florek
OPEN
2020-12-04 / Pt (19:30)
19:30 - 20:20
W parach (możliwe zapisy solo)
Tęczowa 25

Opis tańca

Taniec użytkowy znany również jako: taniec imprezowy, weselny, disco, party dance to taniec niezwykle popularny, zwłaszcza w Europie. Przyciąga wszystkich swoją prostotą i łatwością wyrazu, niezależnie od wieku czy stopnia zaawansowania. Szczególną popularnością cieszy się wśród Panów, którzy łatwo mogą w nim opanować trudną sztukę prowadzenia partnerki i zabłysnąć na parkiecie. Taniec ten króluje na każdej imprezie: czy to prywatka, studniówka, dyskoteka czy wesele - bez kroków disco trudno się obejść.
W odróżnieniu od tzw. tańców towarzyskich - turniejowych, taniec użytkowy - nie jest sformalizowany, czerpie z figur i kroków tanecznych pochodzących z rozmaitych stylów i tradycji tanecznych i pozwala na swobodne korzystanie z nich do interpretacji muzyki imprezowej szybkiej lub wolnej. W Party Dance śmiało można wpleść swoje własne figury! Wszystko zależy od Twojej fantazji!

Program

Zajęcia Użytkowy OPEN Konsultacje to okazja do spotkania i wspólnego tańca z osobami z różnych grup tanca użytkowego na wszystkich poziomach zaawansowania. Wystarczy że byłeś/aś na chociaż jednych zajęciach z tego stylu. ;) Podczas zajęć możesz poradzić się instruktora, jeżeli masz wątpliwości do jakiegoś kroku lub figury.
Jest to też miejsce do odrobienia zajęć na których Cie nie było.

Cennik

1 wejście - 15zł (płatność wyłącznie na recepcji)

Karnet

Karnet No Limits

Karty sportowe:

Multisport Plus
OK System
fitProfit

Zapisz się tylko na najbliższe zajęcia

Skorzystaj z tej formy zapisu jeżeli chcesz odrobić pojedyncze zajęcia lub wejść jednorazowo na dokładkę.

TerminMiejsca dlaZapisz się jako
2022-09-30 / 19:30 / 89 0 / 4Partnerka Partner
2022-10-07 / 19:30 / 90 1 / 3Partnerka Partner