Open regularny Taniec użytkowy OPEN Konsultacje / Pt (19:30) / Maciek Florek

Podstawowe informacje

Trwające
Maciek Florek
OPEN
19:30 - 20:20 (piatek)
W parach (możliwe zapisy solo)

Opis zajęć

Taniec użytkowy znany również jako: taniec imprezowy, weselny, disco, party dance to taniec niezwykle popularny, zwłaszcza w Europie. Przyciąga wszystkich swoją prostotą i łatwością wyrazu, niezależnie od wieku czy stopnia zaawansowania. Szczególną popularnością cieszy się wśród Panów, którzy łatwo mogą w nim opanować trudną sztukę prowadzenia partnerki i zabłysnąć na parkiecie. Taniec ten króluje na każdej imprezie: czy to prywatka, studniówka, dyskoteka czy wesele - bez kroków disco trudno się obejść.
W odróżnieniu od tzw. tańców towarzyskich - turniejowych, taniec użytkowy - nie jest sformalizowany, czerpie z figur i kroków tanecznych pochodzących z rozmaitych stylów i tradycji tanecznych i pozwala na swobodne korzystanie z nich do interpretacji muzyki imprezowej szybkiej lub wolnej. W Party Dance śmiało można wpleść swoje własne figury! Wszystko zależy od Twojej fantazji!

Program

Zajęcia Użytkowy OPEN Konsultacje to okazja do spotkania i wspólnego tańca z osobami z różnych grup tanca użytkowego na wszystkich poziomach zaawansowania. Wystarczy że byłeś/aś na chociaż jednych zajęciach z tego stylu. ;) Podczas zajęć możesz poradzić się instruktora, jeżeli masz wątpliwości do jakiegoś kroku lub figury.
Jest to też miejsce do odrobienia zajęć na których Cie nie było.

Cennik

1 wejście - 20zł (płatność wyłącznie na recepcji)

Karnet

Karnet No Limits

Karty sportowe:

Multisport Plus, Multisport Student
OK System
fitProfit

Zapisz się tylko na wybrane zajęcia

Skorzystaj z tej formy zapisu, jeżeli chcesz odrobić pojedyncze zajęcia lub wejść jednorazowo na dokładkę.

TerminMiejsca dlaZapisz się
2024-05-31 / 19:30 / 173 0 / 4Zapisz się na dokładkę
2024-06-07 / 19:30 / 174 2 / 2Zapisz się na dokładkę