Grafik zajęć

Kursy tańca

Nazwa
Poziom
Zaj.
Termin
Lokalizacja
Instruktor
P1
13
Pn (17:30) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Florek M.
P0
9
Pn (17:30) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Brymerska N.
P0
1
Pn (18:00) / start 20 Wrz
Pn
Tęczowa 25
Nowicki D., Kowalska J.
I stopień
11
Pn (18:00) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Nowak P., Majchrowska M.
P3
9
Pn (18:30) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Florek M.
P0
6
Pn (18:30) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Sikora A., Kukla S.
P1
27
Pn (19:00) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Nowicki D., Kowalska J.
S3
9
Pn (19:00) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Majchrowska M., Nowak P.
OPEN
8
Pn (19:15) / trwające
Pn
Ruska 47/48a
Staszak K.
P2
3
Pn (19:30) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Kukla S., Sikora A.
S1
23
Pn (19:30) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Kowalski P., Wawrzyniak A.
P2
4
Pn (20:00) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Nowicki D., Kowalska J.
III stopień
17
Pn (20:00) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Nowak P., Majchrowska M.
OPEN
8
Pn (20:15) / trwające
Pn
Ruska 47/48a
Staszak K.
P1
6
Pn (20:30) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Kukla S., Sikora A.
I stopień
7
Pn (20:30) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Kowalski P., Wawrzyniak A.
P0
1
Pn (21:30) / start 20 Wrz
Pn
Tęczowa 25
Skrzypek B.
P0
1
Wt (16:30) / start 21 Wrz
Wt
Tęczowa 25
Sowa K.
P1
1
Wt (17:00) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Dziedzic A.
S2
13
Wt (17:30) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Wojtczak A., Kłos K.
Z
15
Wt (17:30) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Florek M.
P1
1
Wt (18:00) / trwające
Wt
Ruska 47/48a
Gajdowski Sz., Kowalska P.
P2
11
Wt (18:00) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Dziedzic A.
I stopień
10
Wt (18:00) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Nowak P., Majchrowska M.
P0
13
Wt (19:00) / trwające
Wt
Ruska 47/48a
Gajdowski Sz., Kowalska P.
I stopień
25
Wt (19:00) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Nowak P., Majchrowska M.
P0
7
Wt (19:15) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Bury B., Kowalska J.
S3
11
Wt (19:30) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Kłos K., Wojtczak A.
P2
9
Wt (19:30) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Florek M.
III stopień
18
Wt (20:00) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Majchrowska M., Nowak P.
P0
2
Wt (20:00) / start 14 Wrz
Wt
Ruska 47/48a
Akielaszek M., Michlik A.
P1
3
Wt (20:00) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Skrzypek B.
P1
1
Wt (20:15) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Bury B., Kowalska J.
P3
4
Wt (20:30) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Zasada D., Kałużny O.
P2
3
Wt (21:00) / trwające
Wt
Ruska 47/48a
Akielaszek M., Michlik A.
P0
3
Wt (21:00) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Skrzypek B.
P3
6
Wt (21:30) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Kłos K., Wojtczak A.
P1
6
Wt (21:30) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Staszak K.
P1
11
Wt (21:30) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Gromada R.
P0
8
Śr (17:00) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Florek M.
P0
5
Śr (17:30) / trwające
Śr
Ruska 47/48a
Gromada R., Berezowska A.
P1
7
Śr (17:30) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Złośnik K.
P0
2
Śr (18:00) / start 15 Wrz
Śr
Tęczowa 25
Szafraniec P.
Z
61
Śr (18:00) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Florek M.
P0
3
Śr (18:30) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Zasada D., Kałużny O.
P1
9
Śr (19:00) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Florek M.
P0
1
Śr (19:00) / start 22 Wrz
Śr
Tęczowa 25
Szafraniec P.
P1
10
Śr (19:30) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Zasada D., Kałużny O.
P1
1
Śr (19:30) / trwające
Śr
Ruska 47/48a
Gromada R.
S2
2
Śr (19:30) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Akielaszek M., Michlik A.
P0
1
Śr (20:00) / start 29 Wrz
Śr
Tęczowa 25
Złośnik K.
P0
4
Śr (20:30) / trwające
Śr
Ruska 47/48a
Mastalerz K.
OPEN
1
Cz (17:00) / start 23 Wrz
Cz
Tęczowa 25
Wojtczak A.
P3
22
Cz (17:00) / trwające
Cz
Ruska 47/48a
Skrzypek B., Wolińska D.
P1
Cz (17:30) / koniec 16 Wrz
Cz
Tęczowa 25
Florek M.
P0
1
Cz (18:00) / start 23 Wrz
Cz
Tęczowa 25
Kłos K., Wojtczak A.
P1
13
Cz (18:00) / koniec 23 Wrz
Cz
Ruska 47/48a
Wolińska D., Skrzypek B.
P2
1
Cz (18:00) / start 23 Wrz
Cz
Tęczowa 25
Kukuła P., Stręg-Kukuła K.
P0
11
Cz (18:00) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Kukla S., Sikora A.
P0
1
Cz (19:00) / start 23 Wrz
Cz
Ruska 47/48a
Skrzypek B., Wolińska D.
P0
6
Cz (19:30) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Stelmasiewicz H.
P0
10
Cz (20:00) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Kłos K., Wojtczak A.
P1
1
Cz (20:00) / start 30 Wrz
Cz
Tęczowa 25
Salomon J.
P0
1
Cz (21:00) / start 30 Wrz
Cz
Tęczowa 25
Tlałka P., Salomon J.
P0
1
Pt (17:30) / start 24 Wrz
Pt
Tęczowa 25
Ervin S.
P0
2
Pt (17:30) / start 17 Wrz
Pt
Tęczowa 25
Florek M.
P3
21
Pt (18:00) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Kłos K., Wojtczak A.
OPEN
38
Pt (18:30) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Chieta B.
P0
14
Pt (18:30) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Florek M.
P1
12
Pt (18:30) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Brymerska N.
OPEN
11
Pt (19:30) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Chieta B.
P0
6
Pt (19:30) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Skrzypek B., Wolińska D.
P0
6
Nd (17:30) / trwające
Nd
Tęczowa 25
Szafraniec P.

Kursy pole dance

Nazwa
Poziom
Zaj.
Termin
Lokalizacja
Instruktor
P0
12
Pn (16:15) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Lipnicka A.
P2
13
Pn (16:15) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Pitera A.
Z
14
Pn (17:15) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Lipnicka A.
P0
13
Pn (17:15) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Pitera A.
Z
38
Pn (18:15) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Piech H.
P2
7
Pn (19:15) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Łukowska A.
P0
3
Pn (19:15) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Piech H.
P2
8
Pn (20:15) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Piech H.
P2
12
Pn (21:15) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Ilnicka A.
P0
1
Wt (16:15) / start 21 Wrz
Wt
Tęczowa 25
Pilna K.
P2
12
Wt (16:15) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Głowińska K.
P1
9
Wt (17:15) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Pilna K.
Z
6
Wt (17:15) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Głowińska K.
Z
28
Wt (18:15) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Pilna K.
Z
63
Wt (18:15) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Głowińska K.
P0
7
Wt (19:15) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Kalinowska I.
P0
1
Wt (20:15) / start 12 Paź
Wt
Tęczowa 25
Głowińska K.
Z
9
Wt (20:15) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Kalinowska I.
P0
8
Wt (21:15) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Głowińska K.
P0
2
Wt (21:15) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Kalinowska I.
P1
3
Śr (09:00) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Kalinowska I.
S2
9
Śr (16:15) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Pilna K.
P2
9
Śr (16:15) / koniec 29 Wrz
Śr
Tęczowa 25
Głowińska K.
P0
1
Śr (16:15) / start 29 Wrz
Śr
Głowińska K.
S1
4
Śr (17:15) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Pilna K.
S1
3
Śr (17:15) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Głowińska K.
P1
3
Śr (18:15) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Pilna K.
S1
13
Śr (18:15) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Głowińska K.
S2
13
Śr (19:15) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Lipnicka A.
P1
4
Śr (19:15) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Piech H.
S1
2
Śr (20:15) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Piech H.
P0
3
Śr (21:15) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Lipnicka A.
Z
15
Śr (21:15) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Piech H.
P0
12
Cz (07:30) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Głowińska K.
P0
7
Cz (08:30) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Głowińska K.
P0
8
Cz (16:15) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Pilna K.
Z
2
Cz (16:15) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Kalinowska I.
P0
12
Cz (17:15) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Pilna K.
P0
1
Cz (17:15) / start 23 Wrz
Cz
Tęczowa 25
Głowińska K.
P1
9
Cz (18:15) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Piechocka K.
P1
7
Cz (19:15) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Skarba A.
Z
21
Cz (19:15) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Piechocka K.
P2
4
Cz (20:15) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Skarba A.
Z
33
Cz (20:15) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Pitera A.
P0
2
Cz (21:15) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Skarba A.
P0
11
Cz (21:15) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Pitera A.
P0
47
Cz (21:30) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Głowińska K.
P1
7
Pt (16:15) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Kamińska K.
P0
14
Pt (17:15) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Kamińska K.
P0
Pt (18:15) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Skarba A.
Master
30
Pt (19:15) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Piech H.
P0
9
Pt (21:15) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Skarba A.
S1
12
Sb (10:15) / trwające
Sb
Tęczowa 25
Piech H.
Z
38
Sb (11:15) / trwające
Sb
Tęczowa 25
Piech H.
P1
12
Sb (13:15) / trwające
Sb
Tęczowa 25
Pilna K.
P2
2
Sb (13:15) / trwające
Sb
Tęczowa 25
Kalinowska I.
P1
1
Nd (14:15) / start 10 Paź
Nd
Tęczowa 25
Kamińska K.
P0
1
Nd (15:15) / start 03 Paź
Nd
Tęczowa 25
Kamińska K.
P2
5
Nd (16:15) / trwające
Nd
Tęczowa 25
Kalinowska I.
P0
8
Nd (17:15) / trwające
Nd
Tęczowa 25
Kalinowska I.
P0
11
Nd (18:15) / trwające
Nd
Tęczowa 25
Kalinowska I.
P0
4
Nd (19:15) / trwające
Nd
Tęczowa 25
Kalinowska I.

Openy regularne

Nazwa
Poziom
Zaj.
Termin
Lokalizacja
Instruktor
OPEN
3
Pn (17:00) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Głowińska K.
OPEN
2
Pn (18:15) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Lipnicka A.
OPEN
20
Pn (20:15) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Ilnicka A.
OPEN
25
Pn (21:00) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Nowak P., Majchrowska M.
OPEN
61
Pn (21:15) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Piech H.
OPEN
56
Śr (17:00) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Ilnicka A.
OPEN
43
Śr (19:30) / trwające
Śr
Ruska 47/48a
Berezowska A.
OPEN
62
Śr (20:15) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Lipnicka A.
OPEN
35
Śr (20:30) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Akielaszek M., Michlik A.
OPEN
55
Śr (21:30) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Akielaszek M., Michlik A.
OPEN
44
Cz (18:15) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Głowińska K.
OPEN
44
Pt (17:00) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Piech H.
OPEN
58
Pt (18:15) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Piech H.
OPEN
38
Pt (19:30) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Florek M.
OPEN
72
Pt (20:00) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Wojtczak A., Kłos K.
OPEN
56
Pt (20:15) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Skarba A.
OPEN
9
Pt (20:15) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Piech H.
OPEN
49
Pt (20:30) / trwające
Pt
Tęczowa 25
OPEN
52
Pt (20:30) / trwające
Pt
Tęczowa 25
OPEN
60
Sb (11:15) / trwające
Sb
Tęczowa 25
Kalinowska I.
OPEN
60
Sb (12:15) / trwające
Sb
Tęczowa 25
Kalinowska I.
OPEN
59
Sb (12:15) / trwające
Sb
Tęczowa 25
Piech H.
OPEN
12
Sb (13:15) / trwające
Sb
Tęczowa 25
Piech H.
OPEN
3
Nd (16:15) / trwające
Nd
Tęczowa 25
Kamińska K.

Openy jednorazowe

Nazwa
Poziom
Zaj.
Termin
Lokalizacja
Instruktor
OPEN
10 Wrz / 20:30 - 22:20
Pt
Tęczowa 25
Gromada R., Berezowska A.
OPEN
17 Wrz / 20:30 - 22:20
Pt
Tęczowa 25
P0
23 - 01 Sty / 21:00 - 21:50
Cz
Tęczowa 25
Staszak A.
OPEN
30 Wrz / 20:30 - 21:20
Cz
Ruska 47/48a
Kowalski P., Watras K.

Warsztaty

Nazwa
Poziom
Zaj.
Termin
Lokalizacja
Instruktor
Master
09 Paź / 12:00 - 14:00
Sb
Tęczowa 25
Vamula , Vamula K.
P2
09 Paź / 14:15 - 16:15
Sb
Tęczowa 25
Pilna K., Lipnicka A.
OPEN
09 Paź / 14:30 - 18:30
Sb
Tęczowa 25
Vamula , Vamula K., Dotizinha, Andrius

Zajęcia weekendowe

Nazwa
Poziom
Zaj.
Termin
Lokalizacja
Instruktor
OPEN
25 Wrz / 10:30 - 12:30
Sb
Tęczowa 25
Wolińska D.
P1
25 - 26 Wrz / 11:00 - 14:00
Sb
Tęczowa 25
Skrzypek B.
P0
25 - 26 Wrz / 12:00 - 15:00
Sb
Tęczowa 25
Zasada D., Kałużny O.
P0
25 - 26 Wrz / 12:30 - 15:20
Sb
Tęczowa 25
Gromada R., Berezowska A.
OPEN
03 Paź / 13:30 - 15:20
Nd
Tęczowa 25
Sowa K.
P0
09 - 10 Paź / 11:30 - 14:30
Sb
Tęczowa 25
Tlałka P., Salomon J.
P1
09 - 10 Paź / 15:00 - 18:00
Sb
Tęczowa 25
Skrzypek B., Wolińska D.
P0
10 Paź / 12:00 - 15:00
Nd
Tęczowa 25
Szafraniec P.
P0
16 - 17 Paź / 10:30 - 13:30
Sb
Tęczowa 25
Gromada R.

Wyjazdy

Nazwa
Poziom
Zaj.
Termin
Lokalizacja
Instruktor
15 - 17 Paź / 18:00 - 16:00
Pt
Ośrodek Anna w Miłkowie
Kłos K., Wojtczak A.