Grafik zajęć

Kursy tańca

Nazwa
Poziom
Zaj.
Termin
Lokalizacja
Instruktor
P1
4
Pn (17:00) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Wojtczak A.
P0
5
Pn (17:30) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Starkbauer A.
P0
6
Pn (18:00) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Buraczyński H., Wojtczak A.
P1
3
Pn (18:00) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Nowicki D., Kowalska J.
P2
5
Pn (18:00) / koniec 23 Maj
Pn
Tęczowa 25
Staszak K.
P0
1
Pn (18:00) / start 30 Maj
Pn
Tęczowa 25
Staszak K.
P0
1
Pn (18:30) / start 23 Maj
Pn
Tęczowa 25
Opała K.
P1
6
Pn (18:30) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Sikora A.
P2
3
Pn (19:00) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Nowicki D., Kowalska J.
OPEN
40
Pn (19:00) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Staszak K.
OPEN
1
Pn (19:30) / start 23 Maj
Pn
Tęczowa 25
Sowa K.
P0
7
Pn (19:30) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Skrzypek B.
P2
2
Pn (19:30) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Sikora A.
OPEN
40
Pn (20:00) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Staszak K.
P1
3
Pn (20:30) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Skrzypek B.
P0
7
Pn (20:30) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Sikora A.
P0
8
Pn (21:00) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Szafraniec P.
P0
2
Pn (21:00) / start 16 Maj
Pn
Tęczowa 25
Mykhailyk O.
P0
6
Pn (21:30) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Skrzypek B.
P0
10
Wt (16:30) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Sowa K.
P0
3
Wt (16:30) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Mastalerz K.
P3
3
Wt (17:00) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Dziedzic-Mirecka A.
P0
12
Wt (17:30) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Gajdowski Sz., Kowalska P.
Z
1
Wt (17:30) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Wojtczak A., Kłos K.
Z
83
Wt (17:30) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Florek M.
OPEN
1
Wt (18:00) / start 24 Maj
Wt
Tęczowa 25
Dziedzic-Mirecka A.
S1
11
Wt (18:00) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Skrzypek B.
OPEN
3
Wt (18:00) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Michlik A.
P0
15
Wt (18:30) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Gajdowski Sz., Kowalska P.
OPEN
2
Wt (19:00) / start 17 Maj
Wt
Tęczowa 25
Machnik D.
P0
6
Wt (19:00) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Bargieł M., Michlik A.
P2
17
Wt (19:30) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Kłos K., Wojtczak A.
P0
7
Wt (19:30) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Gajdowski Sz.
S2
1
Wt (19:30) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Florek M.
OPEN
1
Wt (20:00) / start 24 Maj
Wt
Tęczowa 25
Machnik D.
P2
12
Wt (20:00) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Michlik A., Bargieł M.
P1
3
Wt (20:30) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Gajdowski Sz., Kałużny O.
P3
12
Wt (20:30) / koniec 31 Maj
Wt
Tęczowa 25
Skrzypek B.
S1
10
Wt (21:00) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Michlik A., Bargieł M.
P0
1
Wt (21:30) / start 24 Maj
Wt
Tęczowa 25
Kłos K., Wojtczak A.
P1
4
Wt (21:30) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Machnik D.
P0
1
Wt (21:30) / start 07 Cze
Wt
Tęczowa 25
Gromada R., Krajewska A.
P0
8
Śr (17:00) / koniec 25 Maj
Śr
Tęczowa 25
Szafraniec P.
P0
1
Śr (17:00) / start 01 Cze
Śr
Tęczowa 25
Szafraniec P.
P0
5
Śr (17:00) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Złośnik K.
P1
7
Śr (17:00) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Florek M.
S2
7
Śr (17:30) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Gromada R., Berezowska A.
P2
12
Śr (18:00) / koniec 25 Maj
Śr
Tęczowa 25
Szafraniec P.
P0
1
Śr (18:00) / start 01 Cze
Śr
Tęczowa 25
Szafraniec P.
P0
7
Śr (18:00) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Florek M.
P2
9
Śr (18:30) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Zasada D., Kałużny O.
P1
9
Śr (19:00) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Stelmasiewicz H., Złośnik K.
S1
5
Śr (19:00) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Florek M.
P1
1
Śr (19:00) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Szafraniec P.
P0
1
Śr (19:30) / start 25 Maj
Śr
Tęczowa 25
Zasada D., Kałużny O.
Z
4
Śr (19:30) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Michlik A., Bargieł M.
P0
9
Śr (20:00) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Mastalerz K.
P0
1
Śr (20:00) / start 25 Maj
Śr
Tęczowa 25
Szafraniec P.
P2
4
Śr (20:30) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Zasada D., Kałużny O.
P1
4
Śr (20:30) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Gromada R., Berezowska A.
P2
12
Śr (21:00) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Mastalerz K.
P0
6
Śr (21:00) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Sowa K.
P0
5
Śr (21:30) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Staszak A.
P1
4
Śr (21:30) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Michlik A., Bargieł M.
P0
6
Cz (17:00) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Wojtczak A.
P1
2
Cz (17:00) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Staszak A.
OPEN
29
Cz (17:30) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Brymerska N.
P0
19
Cz (18:00) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Kłos K., Wojtczak A.
P0
14
Cz (18:00) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Skrzypek B., Wolińska D.
I stopień
5
Cz (18:00) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Kukuła P.
P1
3
Cz (18:00) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Sikora A.
P0
11
Cz (18:30) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Zasada D., Kałużny O.
P2
5
Cz (19:00) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Skrzypek B., Wolińska D.
P2
7
Cz (19:00) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Sikora A.
P0
5
Cz (20:00) / start 12 Maj
Cz
Tęczowa 25
Kłos K., Wojtczak A.
P1
7
Cz (20:00) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Staszak K.
P2
Cz (20:00) / koniec 19 Maj
Cz
Tęczowa 25
Tlałka P., Urban Kasia
P0
1
Cz (20:00) / start 02 Cze
Cz
Tęczowa 25
Gwoździewicz J., Krajewska A.
P1
11
Cz (20:30) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Łagosz A.
P0
11
Cz (20:30) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Szafraniec P.
P2
6
Cz (21:00) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Staszak K.
P0
7
Cz (21:30) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Gromada R.
P1
8
Pt (16:30) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Machnik D.
P0
1
Pt (17:30) / start 20 Maj
Pt
Tęczowa 25
Staszak A.
P0
10
Pt (17:30) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Machnik D.
P0
3
Pt (17:30) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Florek M.
P1
9
Pt (18:00) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Kłos K., Wojtczak A.
P0
5
Pt (18:00) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Klotzer A.
P1
7
Pt (18:00) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Jedliński J., Pławiak A.
P1
4
Pt (18:30) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Staszak A.
P0
8
Pt (18:30) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Machnik D.
P3
3
Pt (18:30) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Florek M.
P0
5
Pt (19:00) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Klotzer A.
OPEN
7
Pt (19:30) / koniec 20 Maj
Pt
Tęczowa 25
Machnik D.

Kursy pole dance

Nazwa
Poziom
Zaj.
Termin
Lokalizacja
Instruktor
P1
9
Pn (16:20) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Lipnicka A.
P2
5
Pn (16:20) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Pitera-Dychus A.
Z
46
Pn (17:20) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Lipnicka A.
P0
8
Pn (17:20) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Pitera-Dychus A.
Z
70
Pn (18:20) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Piech H.
Z
3
Pn (19:20) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Pilna K.
P2
10
Pn (19:20) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Piech H.
P1
6
Pn (20:20) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Wojda J.
P2
3
Pn (20:20) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Ilnicka A.
P0
5
Pn (21:20) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Wojda J.
P1
6
Pn (21:20) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Ilnicka A.
P1
8
Wt (16:20) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Pilna K.
Z
58
Wt (16:20) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Pitera-Dychus A.
S2
5
Wt (17:20) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Pilna K.
Z
40
Wt (17:20) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Pitera-Dychus A.
Z
61
Wt (18:20) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Pilna K.
Z
97
Wt (18:20) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Pitera-Dychus A.
P2
1
Wt (19:20) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Pilna K.
S1
5
Wt (19:20) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Kalinowska I.
P0
2
Wt (20:20) / start 17 Maj
Wt
Tęczowa 25
Cieniak D.
P2
1
Wt (20:20) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Kalinowska I.
P0
1
Wt (21:20) / start 24 Maj
Wt
Tęczowa 25
Cieniak D.
P0
4
Wt (21:20) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Kalinowska I.
Z
31
Śr (16:20) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Pilna K.
P2
3
Śr (16:20) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Ilnicka A.
P2
10
Śr (17:20) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Pilna K.
Z
11
Śr (17:20) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Ilnicka A.
P2
8
Śr (18:20) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Pilna K.
Z
6
Śr (18:20) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Ilnicka A.
P2
6
Śr (19:20) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Lipnicka A.
S1
11
Śr (19:20) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Piech H.
P1
4
Śr (20:20) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Piech H.
S1
2
Śr (21:20) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Lipnicka A.
P0
12
Śr (21:20) / koniec 15 Cze
Śr
Tęczowa 25
Piech H.
S1
4
Cz (16:20) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Pilna K.
Z
35
Cz (16:20) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Piechocka K.
P0
4
Cz (17:20) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Pilna K.
P2
8
Cz (17:20) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Piechocka K.
P2
3
Cz (18:20) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Wojda J.
S2
6
Cz (18:20) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Piechocka K.
S1
11
Cz (19:20) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Wojda J.
P2
4
Cz (19:20) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Piechocka K.
P2
5
Cz (20:20) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Wojda J.
P0
11
Cz (20:20) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Pitera-Dychus A.
S1
7
Cz (21:20) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Pitera-Dychus A.
P1
7
Pt (16:20) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Cieniak D.
P0
1
Pt (16:20) / start 20 Maj
Pt
Tęczowa 25
Piech H.
P0
5
Pt (17:20) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Cieniak D.
P0
11
Pt (18:20) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Skarba A.
Master
58
Pt (19:20) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Piech H.
P1
6
Pt (20:20) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Piech H.
Z
19
Sb (10:20) / trwające
Sb
Tęczowa 25
Piech H.
P0
1
Sb (11:20) / start 28 Maj
Sb
Tęczowa 25
Pilna K.
Z
70
Sb (11:20) / trwające
Sb
Tęczowa 25
Piech H.
P0
7
Sb (13:20) / trwające
Sb
Tęczowa 25
Kalinowska I.
P0
11
Nd (14:20) / trwające
Nd
Tęczowa 25
Skarba A.
P1
11
Nd (16:20) / trwające
Nd
Tęczowa 25
Skarba A.
P1
12
Nd (17:20) / trwające
Nd
Tęczowa 25
Kalinowska I.

Openy regularne

Nazwa
Poziom
Zaj.
Termin
Lokalizacja
Instruktor
OPEN
35
Pn (17:00) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Sławuska M.
OPEN
34
Pn (18:20) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Lipnicka A.
OPEN
2
Pn (20:30) / start 16 Maj
Pn
Tęczowa 25
Piech H.
OPEN
92
Pn (21:30) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Piech H.
OPEN
7
Śr (18:00) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Piech H.
OPEN
77
Śr (19:30) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Berezowska A.
OPEN
97
Śr (20:20) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Lipnicka A.
OPEN
68
Śr (20:30) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Michlik A.
OPEN
3
Cz (18:30) / start 12 Maj
Cz
Tęczowa 25
Machowska A.
OPEN
5
Cz (19:30) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Sławuska M.
OPEN
5
Cz (20:30) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Sławuska M.
OPEN
76
Pt (17:00) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Piech H.
OPEN
86
Pt (18:20) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Piech H.
OPEN
70
Pt (19:30) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Florek M.
OPEN
135
Pt (20:00) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Wojtczak A., Kłos K.
OPEN
8
Pt (20:00) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Klotzer A.
OPEN
81
Pt (20:30) / trwające
Pt
Tęczowa 25
OPEN
113
Pt (20:30) / trwające
Pt
Tęczowa 25
OPEN
29
Sb (11:20) / trwające
Sb
Tęczowa 25
Pilna K.
OPEN
90
Sb (11:20) / trwające
Sb
Tęczowa 25
Kalinowska I.
OPEN
90
Sb (12:20) / trwające
Sb
Tęczowa 25
Kalinowska I.
OPEN
91
Sb (12:20) / trwające
Sb
Tęczowa 25
Piech H.
OPEN
44
Sb (13:20) / trwające
Sb
Tęczowa 25
Piech H.
OPEN
4
Nd (15:20) / trwające
Nd
Tęczowa 25
Skarba A.

Openy jednorazowe

Nazwa
Poziom
Zaj.
Termin
Lokalizacja
Instruktor
OPEN
21 Maj / 14:20 - 16:10
Sb
Tęczowa 25
Sławuska M.
OPEN
22 Maj / 13:20 - 15:10
Nd
Tęczowa 25
Sławuska M.

Warsztaty

Nazwa
Poziom
Zaj.
Termin
Lokalizacja
Instruktor
P0
21 - 22 Maj / 11:00 - 13:50
Sb
Tęczowa 25
Florek M.
P0
28 Maj / 11:30 - 13:30
Sb
Tęczowa 25
Świtkiewicz D.

Zajęcia weekendowe

Nazwa
Poziom
Zaj.
Termin
Lokalizacja
Instruktor
P0
21 - 22 Maj / 10:30 - 13:20
Sb
Tęczowa 25
Bargieł M., Michlik A.
OPEN
21 Maj / 12:00 - 15:50
Sb
Tęczowa 25
Piekarski K., Wojtczak A.
P1
22 Maj / 11:20 - 13:10
Nd
Tęczowa 25
Piechocka K.
P0
28 Maj / 12:00 - 15:50
Sb
Tęczowa 25
Buraczyński H., Wojtczak A.
P0
28 Maj / 16:30 - 18:20
Sb
Tęczowa 25
Mastalerz K.
OPEN
29 Maj / 12:20 - 14:10
Nd
Tęczowa 25
Skarba A.
OPEN
29 Maj / 16:30 - 19:20
Nd
Tęczowa 25
Mastalerz K.
P0
04 Cze / 10:00 - 12:50
Sb
Tęczowa 25
Szafraniec P.
I stopień
04 - 05 Cze / 12:00 - 14:50
Sb
Tęczowa 25
Gwoździewicz J., Krajewska A.
P0
04 Cze / 12:30 - 15:20
Sb
Tęczowa 25
Dziedzic-Mirecka A.
P0
11 Cze / 11:00 - 14:00
Sb
Tęczowa 25
Skrzypek B.
OPEN
11 Cze / 13:30 - 16:20
Sb
Tęczowa 25
Staszak A.
P0
12 Cze / 12:00 - 14:50
Nd
Tęczowa 25
Brymerska N.
OPEN
19 Cze / 12:00 - 14:50
Nd
Tęczowa 25
Klotzer A.
OPEN
25 - 26 Cze / 10:30 - 13:20
Sb
Tęczowa 25
Gajdowski Sz., Kowalska P.