Grafik zajęć

Kursy tańca

Nazwa
Poziom
Zaj.
Termin
Lokalizacja
Instruktor
P0
5
Pn (17:30) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Gwoździewicz J., Krajewska A.
P1
8
Pn (17:30) / koniec 13 Gru
Pn
Tęczowa 25
Brymerska N.
P0
12
Pn (18:00) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Nowicki D., Kowalska J.
P0
9
Pn (18:00) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Staszak K.
P1
4
Pn (18:30) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Sikora A., Kukla S.
P1
38
Pn (19:00) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Nowicki D., Kowalska J.
OPEN
19
Pn (19:00) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Staszak K.
P0
6
Pn (19:30) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Kukla S., Sikora A.
S2
5
Pn (19:30) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Kowalski P., Wawrzyniak A.
P3
3
Pn (20:00) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Nowicki D., Kowalska J.
OPEN
19
Pn (20:00) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Staszak K.
P2
5
Pn (20:30) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Kukla S., Sikora A.
II stopien
5
Pn (20:30) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Kowalski P., Wawrzyniak A.
P0
7
Pn (21:00) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Szafraniec P.
P0
2
Pn (21:30) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Skrzypek B.
P1
11
Wt (17:00) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Dziedzic-Mirecka A.
S2
37
Wt (17:30) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Wojtczak A., Kłos K.
Z
39
Wt (17:30) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Florek M.
P0
6
Wt (18:00) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Dziedzic-Mirecka A.
P1
3
Wt (18:00) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Skrzypek B.
P1
9
Wt (19:00) / trwające
Wt
Ruska 47/48a
Gajdowski Sz., Kowalska P.
P1
5
Wt (19:00) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Kowalska J., Nowicki D.
P0
13
Wt (19:30) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Kłos K., Wojtczak A.
P3
7
Wt (19:30) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Florek M.
P1
2
Wt (20:00) / trwające
Wt
Ruska 47/48a
Akielaszek M., Michlik A.
P2
2
Wt (20:00) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Skrzypek B.
P2
15
Wt (21:00) / trwające
Wt
Ruska 47/48a
Akielaszek M., Michlik A.
P1
2
Wt (21:00) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Skrzypek B.
P0
4
Wt (21:30) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Kłos K., Wojtczak A.
P1
18
Wt (21:30) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Staszak K.
P0
5
Wt (21:30) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Gromada R.
P1
4
Śr (17:00) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Florek M.
P0
4
Śr (17:30) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Klotzer A.
P2
3
Śr (17:30) / trwające
Śr
Ruska 47/48a
Gromada R., Berezowska A.
P1
1
Śr (18:00) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Szafraniec P.
S1
4
Śr (18:00) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Florek M.
P0
13
Śr (18:30) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Zasada D., Kałużny O.
P2
5
Śr (19:00) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Florek M.
P0
12
Śr (19:00) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Szafraniec P.
P2
8
Śr (19:30) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Zasada D., Kałużny O.
P1
10
Śr (19:30) / trwające
Śr
Ruska 47/48a
Gromada R.
S2
13
Śr (19:30) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Akielaszek M., Michlik A.
P0
8
Śr (20:00) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Złośnik K.
P0
5
Śr (20:00) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Szafraniec P.
P0
8
Śr (20:30) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Zasada D., Kałużny O.
P0
9
Śr (20:30) / trwające
Śr
Ruska 47/48a
Gromada R., Berezowska A.
P1
3
Śr (20:30) / trwające
Śr
Ruska 47/48a
Mastalerz K.
OPEN
3
Śr (21:00) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Złośnik K.
P0
7
Śr (21:30) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Staszak A.
OPEN
5
Śr (21:30) / trwające
Śr
Ruska 47/48a
Mastalerz K.
P0
2
Śr (21:30) / start 01 Gru
Śr
Ruska 47/48a
Gromada R., Berezowska A.
OPEN
10
Cz (17:00) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Wojtczak A.
S1
9
Cz (17:00) / trwające
Cz
Ruska 47/48a
Skrzypek B., Wolińska D.
P0
7
Cz (17:30) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Brymerska N.
P0
19
Cz (18:00) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Kłos K., Wojtczak A.
P0
7
Cz (18:00) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Kukuła P., Stręg-Kukuła K.
P1
9
Cz (18:00) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Kukla S., Sikora A.
OPEN
6
Cz (18:30) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Machowska A.
P0
9
Cz (19:00) / trwające
Cz
Ruska 47/48a
Skrzypek B., Wolińska D.
P0
9
Cz (19:00) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Kukla S., Sikora A.
P1
4
Cz (19:30) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Stelmasiewicz H.
P1
11
Cz (20:00) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Kłos K., Wojtczak A.
P1
3
Cz (20:00) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Tlałka P., Salomon J.
P0
3
Cz (20:30) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Łagosz A.
P0
8
Cz (21:00) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Staszak K.
P0
7
Pt (17:30) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Staszak A.
P0
13
Pt (17:30) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Florek M.
S1
24
Pt (18:00) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Kłos K., Wojtczak A.
OPEN
47
Pt (18:30) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Chieta B.
P1
9
Pt (18:30) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Florek M.
OPEN
20
Pt (19:30) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Chieta B.
P1
3
Pt (19:30) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Skrzypek B., Wolińska D.

Kursy pole dance

Nazwa
Poziom
Zaj.
Termin
Lokalizacja
Instruktor
P0
8
Pn (16:15) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Pitera-Dychus A.
Z
25
Pn (17:15) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Lipnicka A.
P1
12
Pn (17:15) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Pitera-Dychus A.
Z
49
Pn (18:15) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Piech H.
S1
6
Pn (19:15) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Pilna K.
P0
14
Pn (19:15) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Piech H.
P2
19
Pn (20:15) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Piech H.
P0
7
Pn (20:15) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Ilnicka A.
S1
9
Pn (21:15) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Ilnicka A.
P0
Wt (16:15) / koniec 14 Gru
Wt
Tęczowa 25
Pilna K.
S1
12
Wt (16:15) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Głowińska K.
P2
8
Wt (17:15) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Pilna K.
Z
18
Wt (17:15) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Głowińska K.
Z
39
Wt (18:15) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Pilna K.
Z
75
Wt (18:15) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Głowińska K.
P0
4
Wt (19:15) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Pilna K.
P1
7
Wt (19:15) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Kalinowska I.
P0
3
Wt (20:15) / start 30 Lis
Wt
Tęczowa 25
Kalinowska I.
P1
2
Wt (21:15) / trwające
Wt
Tęczowa 25
Kalinowska I.
Z
8
Śr (16:15) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Pilna K.
P0
11
Śr (16:15) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Głowińska K.
P0
10
Śr (17:15) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Pilna K.
S1
14
Śr (17:15) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Głowińska K.
P0
8
Śr (18:15) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Pilna K.
S2
10
Śr (18:15) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Głowińska K.
P0
6
Śr (19:15) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Lipnicka A.
P2
2
Śr (19:15) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Piech H.
S1
13
Śr (20:15) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Piech H.
P1
2
Śr (21:15) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Lipnicka A.
Z
26
Śr (21:15) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Piech H.
P0
17
Cz (08:00) / koniec 16 Gru
Cz
Tęczowa 25
Głowińska K.
P1
5
Cz (16:15) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Pilna K.
Z
12
Cz (16:15) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Kalinowska I.
P1
9
Cz (17:15) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Pilna K.
P0
11
Cz (17:15) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Głowińska K.
P0
6
Cz (18:15) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Skarba A.
P2
7
Cz (18:15) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Piechocka K.
P2
5
Cz (19:15) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Skarba A.
P0
5
Cz (19:15) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Piechocka K.
P0
8
Cz (20:15) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Głowińska K.
Z
43
Cz (20:15) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Pitera-Dychus A.
P0
12
Cz (21:15) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Głowińska K.
P1
9
Cz (21:15) / trwające
Cz
Tęczowa 25
Pitera-Dychus A.
P2
6
Pt (16:15) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Kamińska K.
P2
1
Pt (17:15) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Kamińska K.
P1
1
Pt (18:15) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Skarba A.
Master
41
Pt (19:15) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Piech H.
S2
12
Sb (10:15) / trwające
Sb
Tęczowa 25
Piech H.
Z
50
Sb (11:15) / trwające
Sb
Tęczowa 25
Piech H.
P0
2
Sb (12:15) / start 27 Lis
Sb
Tęczowa 25
Pilna K.
P0
8
Sb (13:15) / trwające
Sb
Tęczowa 25
Kalinowska I.
P1
2
Nd (14:15) / start 05 Gru
Nd
Tęczowa 25
Kamińska K.
P0
11
Nd (15:15) / trwające
Nd
Tęczowa 25
Kamińska K.
P0
5
Nd (16:15) / trwające
Nd
Tęczowa 25
Kamińska K.
P0
6
Nd (17:15) / trwające
Nd
Tęczowa 25
Kalinowska I.
P1
11
Nd (18:15) / trwające
Nd
Tęczowa 25
Kalinowska I.
P1
4
Nd (19:15) / trwające
Nd
Tęczowa 25
Kalinowska I.

Openy regularne

Nazwa
Poziom
Zaj.
Termin
Lokalizacja
Instruktor
OPEN
14
Pn (17:00) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Głowińska K.
OPEN
13
Pn (18:15) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Lipnicka A.
OPEN
72
Pn (21:15) / trwające
Pn
Tęczowa 25
Piech H.
OPEN
64
Śr (17:00) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Ilnicka A.
OPEN
54
Śr (19:30) / trwające
Śr
Ruska 47/48a
Berezowska A.
OPEN
73
Śr (20:15) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Lipnicka A.
OPEN
43
Śr (20:30) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Akielaszek M., Michlik A.
OPEN
63
Śr (21:30) / trwające
Śr
Tęczowa 25
Akielaszek M., Michlik A.
OPEN
11
Cz (18:00) / trwające
Cz
Ruska 47/48a
Skrzypek B., Wolińska D.
OPEN
55
Pt (17:00) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Piech H.
OPEN
69
Pt (18:15) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Piech H.
OPEN
49
Pt (19:30) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Florek M.
OPEN
93
Pt (20:00) / trwające
Pt
Tęczowa 25
Wojtczak A., Kłos K.
OPEN
69
Pt (20:30) / trwające
Pt
Tęczowa 25
OPEN
73
Pt (20:30) / trwające
Pt
Tęczowa 25
OPEN
9
Sb (11:15) / trwające
Sb
Tęczowa 25
Pilna K.
OPEN
70
Sb (11:15) / trwające
Sb
Tęczowa 25
Kalinowska I.
OPEN
72
Sb (12:15) / trwające
Sb
Tęczowa 25
Kalinowska I.
OPEN
71
Sb (12:15) / trwające
Sb
Tęczowa 25
Piech H.
OPEN
24
Sb (13:15) / trwające
Sb
Tęczowa 25
Piech H.
OPEN
5
Nd (17:15) / trwające
Nd
Tęczowa 25
Kamińska K.

Openy jednorazowe

Nazwa
Poziom
Zaj.
Termin
Lokalizacja
Instruktor
OPEN
19 Lis / 20:30 - 22:20
Pt
Tęczowa 25
Gromada R., Berezowska A.