Kurs pole dance Aerial Hoop Wzmacnianie [cykl 4 zajęć] / Pt (20:20) / Ola Pieniężna

Podstawowe informacje

Planowane
2024-07-19 / Pt (20:20)
Ola Pieniężna
OPEN
20:20 - 21:10 (piatek)
Solo

Opis zajęć

Aerial Hoop to zajęcia akrobatyczne na kołach cyrkowych. Na zawieszonych pod sufitem obręczach trenujemy figury i przejścia. Zajęcia te przeznaczone są dla każdego, kto chce spróbować swoich sił w tej pięknej sztuce cyrkowej.

Na początku zajęć spodziewaj się krótkiej rozgrzewki, która przygotuje Cię do wykonania figur. Zajęcia prowadzone są ze wzrastającym poziomem zaawansowania, począwszy od nauki wchodzenia i podstawowych siadów, aż do zaawansowanych przejść i trików- obroty, upadki, rolki i wiele innych. Po intensywnej praktyce figur akrobatycznych przychodzi czas na relaks i rozciągnięcie mięśni, które były najbardziej zaangażowane w trakcie ćwiczeń.

JAKIE PRZYNOSI KORZYŚCI?

Trenując aerial hoop, wyrzeźbisz ciało, a także wzmocnisz i uelastycznisz mięśnie. Wypracujesz zmysł równowagi i zaakceptujesz swoje ciało, z którym musisz się oswoić, aby w zgodzie z nim wykonywać niestandardowe pozy.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZAJĘĆ?

Na zajęciach ćwiczymy w długich legginsach oraz przylegających do ciała koszulkach. Możesz zaopatrzyć się w magnezję, która poprawia przyczepność ciała do koła (dostępna do kupienia na recepcji No Limits).

Program

Aerial Hoop Wzmacnianie to specjalny program ułożony, dla tych którzy pragną zwiększyć swoją siłę wykorzystując do tego aerial hoop. W trakcie zajęć wykonujemy proste ćwiczenia z wykorzystaniem obręczy, które mają na celu zwiększyć nasz zakres siły, kładąc głównie nacisk na mięśnie rąk, barków, pleców i brzucha. Zajęcia rozpoczniemy odpowiednią rozgrzewką tak, aby przygotować ciało do dalszych elementów i zakończymy krótkim stretchingiem. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, niezależnie od stopnia zaawansowania na zajęciach aerial hoop.

Cennik

Karnety:

1 wejście - 35 zł
4 wejścia - 110 zł
8 wejść - 190 zł

Karty sportowe - obowiązkowa kaucja 60zł

Honorujemy:

Multisport Plus, Multisport Student
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Pamiętaj - tylko opłacony zapis będzie brany pod uwagę.