Kurs pole dance Pole Dance (tylko karnety) / Pt (18:20) / Hania Piech

Podstawowe informacje

Planowane
2024-07-19 / Pt (18:20)
Hania Piech
S1
18:20 - 19:10 (piatek)
Solo

Opis zajęć

Pole Dance to sport, cieszący się coraz większą popularnością. Istnieje stereotyp, że taniec z rurą ma jedynie erotyczny charakter To bardzo mylne przekonanie! Pole Dance to trening wymagający dużo samozaparcia i dyscypliny.

Na początku zajęć spodziewaj się rozgrzewki, która pomoże przygotować Twoje mięśnie do trudnych figur, poszerzy zakres ruchowy i wprowadzi Cię w świat pole dance. Poziom zajęć wzrasta wraz z umiejętnościami kursantów i kursantek. Program rozpoczyna się od podstaw, czyli nauka wchodzenia na rurkę, przechodząc długą drogę do figur wymagających niezwykłej siły, w tym np. gemini, butterfly, handspring i wiele innych. Po intensywnej aktywności fizycznej czeka Cię cooldown.

Na zajęciach dwie osoby ćwiczą przy jednej rurze.

JAKIE PRZYNOSI KORZYŚCI?

Kiedy rozpoczniesz swoją przygodę z pole dance, Twoje ciało od razu Ci podziękuje. Choć początkowo możesz odczuwać zakwasy i ból, z czasem przywykniesz do obciążenia, a w zamian Twoja sylwetka nabierze wyrzeźbionego kształtu. Wzmocnisz przede wszystkim ręce, nogi, a także brzuch. Nauczysz się cierpliwości i wytrwałości, aby osiągnąć idealny efekt figury. Co więcej, popracujesz nad pewnością siebie i akceptacją ciała, bo pole dance wymaga niezwykłego skupienia na sobie. Nawiążesz relacje w grupie, która pomoże Ci osiągać kolejne sukcesy, a razem dojdziecie do wniosku, że przed Wami nie ma rzeczy niemożliwych!

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZAJĘĆ?

Na zajęciach ćwiczymy w krótkich spodenkach oraz topach sportowych. Ćwiczenie w obuwiu sportowym zmiennym jest dozwolone. Możesz zaopatrzyć się w magnezję, która poprawia przyczepność ciała do rurki (dostępna do kupienia na recepcji No Limits).

Program

Kurs na poziomie S1 - kurs na poziomie średniozaawansowanym, dla osób, które ukończyły naukę na poziomie podstawowym, czyli trenują Pole Dance od minimum 9 miesięcy.

Podczas zajęć na tym poziomie nauczysz się figur takich jak na przykład: jamilla, poisoned river, russian layback.

Aby uczestniczyć w zajęciach na tym poziomie zalecamy znać już podstawowe figury takie jak na przykład: rainbow, aniołek, daphne, korkociąg, czy star fish, knee hang, extended butterfly, rocketman, dzwoneczek, dragonfly, pencil.

Cennik

Na tym kursie nie honorujemy kart sportowych. Na liście stałej znajdziesz się jedynie po zakupie karnetu.

Karnety:

1 wejście - 35 zł
4 wejścia - 110 zł
8 wejść - 190 zł

Chcesz wpaść jednorazowo na dokładkę? Kup karnet na pojedyncze wejście.

Uwaga: Aby zapisać się na dokładkę na te zajęcia, trzeba mieć wykupiony karnet lub wolne wejścia na dowolnym karnecie - bez nich zapis nie będzie możliwy. Nie masz wykupionego karnetu? Nadal możesz przyjść jednorazowo na zajęcia, jednak bez wcześniejszej rezerwacji. Zapytaj recepcję o wolne miejsca tuż przed zajęciami.