Kurs tańca Bachata solo dla Pań / Wt (16:30) / Małgosia Dejneko

Spróbuj kobiecej bachaty solo od podstaw w wakacje :)

Podstawowe informacje

Planowane
2024-06-25 / Wt (16:30)
Małgosia Dejneko
OPEN
16:30 - 17:20 (wtorek)
Solo

Opis zajęć

Bachata to taniec pochodzący z Dominikany, jednakże jego sensualna odmiana narodziła się na południu Hiszpanii. Twórcami stylu są Korke i Judith. Bachata charakteryzuje się zmysłowością, sensualnością i płynnością ruchów.

Podczas zajęć Bachaty Solo poznasz podstawowe kroki Bachaty. Skupimy się również na technice tego tańca, body movemencie, footworkach, przepływie ruchu w poszczególnych partiach ciała. Nauczysz się poruszać rękami i dłońmi tak aby poczuć się atrakcyjnie i kobieco w tańcu. Na tych zajęciach będziemy również trenować krótkie choreografie poprzez które poprawisz swoją koordynację, zrozumiesz ruch oraz jego przepływ w ciele. Wprowadzimy także techniki oddechowe aby nadać Twojemu tańcu odpowiednią dynamikę. Podczas tych zajęć z pewnością uwolnisz swoją kobiecość, zmysłowość i poczujesz się pewnie. To również doskonały sposób na odprężenie, poprawę samopoczucia i znalezienie odrobiny czasu tylko dla siebie.

Jakie przynosi korzyści?

Kurs Bachaty Solo poprawi Twoją sylwetkę, pogłębi izolacje w Twoim ciele, wzmocni koordynację i wypracuje poprawną postawę ciała w tańcu, co przyniesie Ci wiele korzyści zdrowotnych. W trakcie kursu popracujemy nad balansem, dynamiką, zwiększeniem świadomości ciała i ruchu. Nauczysz się poprawnej techniki tańca i rozbudzisz drzemiącą w Tobie zmysłowość, abyś mogła czerpać radość z tańca i odczuła w nim progres. Zyskasz pomysły na wykończenie i ozdobienie ruchów, lepszą koordynację i płynność w swoim tańcu. Twój taniec będzie bardziej świadomy, dzięki czemu będziesz miała łatwość w improwizacji na parkiecie.

Jak przygotować się do zajęć?

Na zajęciach najlepiej sprawdzi się komfortowy, wygodny strój nie ograniczający ruchów. Polecamy wygodną koszulkę lub top a do tego sprawdzą się legginsy, ale jeśli czujesz się dobrze w dresach lub jeansach - też ok. Chcemy abyś na zajęciach Bachaty Solo poczuła się atrakcyjnie ale też swobodnie.

Na początek kursu polecamy wygodne obuwie sportowe, natomiast później zachęcamy do zakupu obuwia tanecznego.

Program

Ten kurs dedykowany jest dla wszystkich kobiet niezależnie od doświadczenia w tańcu. Przychodzisz tu z myślą o sobie aby zyskać pewność siebie i poczuć się kobieco w tańcu. Na tych zajęciach zyskasz dawkę pozytywnej energii, oderwiesz się od codziennych rutyn i wkroczysz razem z naszą instruktorką Małgosią w świat Bachaty.

Na tym poziomie poznasz:

-krok podstawowy

-technikę tańca

-technikę oddechu

-ćwiczenia na przepływ ruchu w ciele

-podstawowe stylingi

- podstawowe figury Bachaty

Cennik

Karnety:

1 wejście - 35 zł
4 wejścia - 110 zł
8 wejść - 190 zł

Karty sportowe - obowiązkowa kaucja 40zł

Honorujemy:

Multisport Plus, Multisport Student
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Pamiętaj - tylko opłacony zapis będzie brany pod uwagę.