Warsztaty Aerial Hoop DUETY – poziom 1 [NOWY PROGRAM]

Terminy

2024-06-29 / Sb (14:20 - 15:10)
2024-06-29 / Sb (15:20 - 16:10)

Podstawowe informacje

Ola Pieniężna, Beata Zaremba
I stopień
14:20 - 16:10 (sobota)
Solo

Opis zajęć

Aerial Hoop to zajęcia akrobatyczne na kołach cyrkowych. Na zawieszonych pod sufitem obręczach trenujemy figury i przejścia. Zajęcia te przeznaczone są dla każdego, kto chce spróbować swoich sił w tej pięknej sztuce cyrkowej.

Na początku zajęć spodziewaj się krótkiej rozgrzewki, która przygotuje Cię do wykonania figur. Zajęcia prowadzone są ze wzrastającym poziomem zaawansowania, począwszy od nauki wchodzenia i podstawowych siadów, aż do zaawansowanych przejść i trików- obroty, upadki, rolki i wiele innych. Po intensywnej praktyce figur akrobatycznych przychodzi czas na relaks i rozciągnięcie mięśni, które były najbardziej zaangażowane w trakcie ćwiczeń.

JAKIE PRZYNOSI KORZYŚCI?

Trenując aerial hoop, wyrzeźbisz ciało, a także wzmocnisz i uelastycznisz mięśnie. Wypracujesz zmysł równowagi i zaakceptujesz swoje ciało, z którym musisz się oswoić, aby w zgodzie z nim wykonywać niestandardowe pozy.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZAJĘĆ?

Na zajęciach ćwiczymy w długich legginsach oraz przylegających do ciała koszulkach. Możesz zaopatrzyć się w magnezję, która poprawia przyczepność ciała do koła (dostępna do kupienia na recepcji No Limits).

Ważnym uzupełnieniem kursu regularnego jest uczęszczanie na stretchingi, aby jeszcze skrupulatniej przygotowywać mięśnie do wysiłku fizycznego na kole.

Program

NOWY PROGRAM!
Aerial Hoop DUETY – specjalny program ułożony dla tych, którzy pragną odkryć nowe możliwości w pracy z kołem.

W trakcie 2 h zajęć pokażemy Ci:

- jak pracować (komunikować się) na jednym kole w dwie osoby,

- nieskomplikowane figurki i combosy, które efektowanie będą wyglądać na zdjęciach i filmikach.

Zajęcia przeznaczone do osób, które są albo ukończyły poziom P1 na zajęciach regularnych Aerial Hoop.

Czy będzie górna obręcz? Wystarczy, że wiesz, co to skarabeusz :)

Brak obowiązku zapisów w parach.

Podczas 2 ha przewidywana jest 10 minutowa przerwa.

Cennik

Cena :

60 zł za blok 2h
Możesz zrezygnować mailowo do 2 dni przed startem warsztatów. Bilet zostanie zwrócony. Po tym terminie zarówno w przypadku rezygnacji z warsztatów lub nieobecności w dniu warsztatów wpłaty nie są zwracane. Możesz znaleźć osobę na swoje miejsce oraz poinformować nas o tym mailowo. Rozliczenie pieniężne następuje między kursantami, szkoła w tym nie pośredniczy.

Pamiętaj - tylko opłacony zapis będzie brany pod uwagę.