Kurs tańca Latino sensual [6 tygodni] / Śr (19:00) / Paula Szafraniec

Podstawowe informacje

Startujące
Paula Szafraniec
P0 (2)
19:00 - 19:50 (Środa)
Solo

Opis zajęć

Latino solo to pigułka tańców latynoamerykańskich. Podstawą zajęć będzie poznanie kroków i choreografii do gorących rytmów latino. Program obejmuje naukę 4 tańców: samba, cha cha, rumba, jive. Na choreografie z danego tańca przeznaczone są około 3 zajęcia. Do każdego ułożony jest inny układ adekwatny do poziomu. Poznasz technikę pracy bioder, która jest nierozłącznym elementem latynoskiego kroku, a także charakterystyczne figury każdego z opracowywanych stylów.

Jakie przynosi korzyści?

Wzmocnisz nogi, brzuch oraz ręce, a dodatkowo poprawisz ruchomość stawów. Co więcej, opanujesz sztukę stylingu kobiecego i przestaniesz bać się bycia w centrum uwagi na parkiecie. Odkryjesz nową dynamikę w tańcu i poszerzysz swoją wiedzę kulturową.

Gdzie go wykorzystasz?

Nabyta pamięć ruchowa przyda Ci się na imprezach, zwłaszcza z latynoską muzyką. Poznany styling zaowocuje także w tańcu w parze, gdzie nadasz niepowtarzalnego efektu swoim ruchom, nie przeszkadzając partnerowi w prowadzeniu.

Jak przygotować się do zajęć?

Na zajęcia ubierz komfortowy, sportowy strój oraz wygodne sportowe buty, które nie hamują poślizgu ani nie blokują kostki, lub niskie obcasy.

Program

Mniej techniki, więcej zabawy - poznaj sexy choreo na własnych zasadach.

Latino sensual to pigułka tańców latynoamerykańskich w jeszcze bardziej kobiecym wydaniu. Podstawą zajęć będzie poznanie kroków i choreografii do gorących rytmów latino. Kurs oferuje balans między techniką tańców latino a prostymi sensualnymi ruchami zaczerpniętymi również z innych stylów tanecznych. Program obejmuje naukę 4 tańców: samba, cha cha, rumba, jive, a na zajęciach realizujemy choreografie do konkretnych bardziej zmysłowych utworów. Latino sensual to świetna okazja do zwiększenia swojej pewności siebie i nauki poruszania się w sposób kobiecy i zmysłowy w latynoskim wydaniu.


Cennik

Karnety:

1 wejście - 35 zł
4 wejścia - 110 zł
8 wejść - 190 zł

Karty sportowe - obowiązkowa kaucja 40zł

Honorujemy:

Multisport Plus, Multisport Student
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Pamiętaj - tylko opłacony zapis będzie brany pod uwagę.

Na te zajęcia można zapisać się od 16 roku życia za zgodą rodzica. Pisemną zgodę należy okazać na recepcji w dniu zajęć.

Zapisz się tylko na wybrane zajęcia

Skorzystaj z tej formy zapisu, jeżeli chcesz odrobić pojedyncze zajęcia lub wejść jednorazowo na dokładkę.

TerminMiejscaZapisz się
2024-05-29 / 19:00 / 20Zapisz się na dokładkę
2024-06-05 / 19:00 / 30Zapisz się na dokładkę