Kurs tańca ♠️ Bachata solo - projekt z nagrywką dla Pań - MANIFESTO ♥️ / Nd (17:00) / Małgosia Dejneko

Dołącz do 8-tygodniowego projektu solo z Małgosią i weź udział w nagrywce :)

Podstawowe informacje

Planowane
2024-06-02 / Nd (17:00)
Małgosia Dejneko
OPEN
17:00 - 18:50 (niedziela)
Solo

Opis zajęć

Zapraszamy wszystkie chętne Panie tańczące bachatę na poziomie średniozaawansowanym (min. 6 miesięcy tańczenia) do udziału w 8-tygodniowym cyklu zajęć z bachaty solo z Małgosią Dejneko zakończonym wspólną nagrywką.

Powstała grupa, będzie kontynuowała naukę choreografii przez kolejne 8 tygodni w stałym terminie - niedziela w godz. 17:00-18:50.

Program

Na czym polega cały projekt?

Bachata solo - projekt z nagrywką dla Pań - MANIFESTO to cykl zajęć solo, na którym nauczysz się i zatańczysz autorską choreografię. Jest to projekt o kobietach i dla kobiet, które chcą aby w końcu ich pewność siebie, sensualność i kobiecość ujrzały światło dzienne.

  • Chcę aby każda uczestniczka poczuła się piękna i wyjątkowa w tańcu.
  • Ten projekt ma być drogą do odzyskania wiary kobiet w ich sprawczą moc i jeszcze większą akceptację siebie.
  • Chcę pokazać kobietom, że mogą czerpać energię z tańca i wzajemnie sobie ją dawać zamiast ze sobą rywalizować. Mogą być sobą w tańcu, nie muszą się niczego wstydzić ani krępować. Nie chce aby to była między nimi jakaś forma rywalizacji , porównywania się ale żeby dziewczyny wzajemnie się wspierały.
  • Chciałabym odkryć w kobietach to co dla nich do tej pory było nieznane. Otworzyć kobiety na zmiany. Na nową jakość ich tańca ale poniekąd też zmiany w nich samych.

Projekt ma na celu naukę i nagranie choreografii oraz odkrywanie przez cały czas trwania projektu głębszego wymiaru tańca, swojego wewnętrznego piękna i wyrażanie siebie

Na koniec projektu zostanie zrealizowana nagrywka video w kobiecych stylizacjach.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA - do projektu można dołączyć tylko do 2 tygodnia trwania zajęć, po tym czasie lista zostaje zamknięta, w celu wyrównanego poziomu nauki choreografii przez wszystkie uczestniczki programu.

Jest to kurs intensywny (dwugodzinny), co oznacza, że zajęcia odbywają się przez 2 godziny z rzędu w każdym tygodniu, czyli w niedziele o godz. 17:00 i 18:00. Każda godzina zajęć to jedno pobrane wejście z karnetu lub jedno odbicie kartą sportową.

Cennik

Karnety:

1 wejście - 35 zł
4 wejścia - 110 zł
8 wejść - 190 zł

Karty sportowe - obowiązkowa kaucja 40zł

Honorujemy:

Multisport Plus, Multisport Student
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Pamiętaj - tylko opłacony zapis będzie brany pod uwagę.