Kurs pole dance Spinning Hoop [cykl 6 zajęć] / Wt (19:20) / Weronika Jasnowska

Podstawowe informacje

Trwające
Weronika Jasnowska
OPEN (4)
19:20 - 20:10 (wtorek)
Solo

Opis zajęć

Aerial Hoop to zajęcia akrobatyczne na kołach cyrkowych. Na zawieszonych pod sufitem obręczach trenujemy figury i przejścia. Zajęcia te przeznaczone są dla każdego, kto chce spróbować swoich sił w tej pięknej sztuce cyrkowej.

Na początku zajęć spodziewaj się krótkiej rozgrzewki, która przygotuje Cię do wykonania figur. Zajęcia prowadzone są ze wzrastającym poziomem zaawansowania, począwszy od nauki wchodzenia i podstawowych siadów, aż do zaawansowanych przejść i trików- obroty, upadki, rolki i wiele innych. Po intensywnej praktyce figur akrobatycznych przychodzi czas na relaks i rozciągnięcie mięśni, które były najbardziej zaangażowane w trakcie ćwiczeń.

JAKIE PRZYNOSI KORZYŚCI?

Trenując aerial hoop, wyrzeźbisz ciało, a także wzmocnisz i uelastycznisz mięśnie. Wypracujesz zmysł równowagi i zaakceptujesz swoje ciało, z którym musisz się oswoić, aby w zgodzie z nim wykonywać niestandardowe pozy.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZAJĘĆ?

Na zajęciach ćwiczymy w długich legginsach oraz przylegających do ciała koszulkach. Możesz zaopatrzyć się w magnezję, która poprawia przyczepność ciała do koła (dostępna do kupienia na recepcji No Limits).

Program

Kurs na poziomie OPEN - kurs dla każdego kto trenuje Aerial Hoop i chciałby nauczyć się obrotów na kole.
Podczas zajęć na tym poziomie nauczysz się od podstaw obrotów na kole, przejść jak i figur w obrocie tj. teoria zachowania momentu pędu.
Aby uczestniczyć w zajęciach na tym poziomie zalecamy znać już figury z poziomu P0 takie jak delilah, nakrywka, żelazna dama

Cennik

Karnety:

1 wejście - 35 zł
4 wejścia - 110 zł
8 wejść - 190 zł

Honorujemy:

Multisport Plus, Multisport Student
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Zapisz się tylko na wybrane zajęcia

Skorzystaj z tej formy zapisu, jeżeli chcesz odrobić pojedyncze zajęcia lub wejść jednorazowo na dokładkę.

TerminMiejscaZapisz się
2024-05-28 / 19:20 / 40Zapisz się na dokładkę
2024-06-04 / 19:20 / 50Zapisz się na dokładkę