Zajęcia weekendowe ✨ Reggaetón Fusión - X EDYCJA z Karoliną Krych ✨

Terminy

2024-06-23 / Nd (13:00 - 13:50)
2024-06-23 / Nd (14:00 - 14:50)
2024-06-23 / Nd (15:00 - 15:50)

Podstawowe informacje

Karolina Krych
OPEN
13:00 - 15:50 (niedziela)
Solo

Opis zajęć

Reggaetón jest stylem niezwykle różnorodnym, jednak jego bazą zawsze są tańce osadzone w kulturze afro-latynoskiej i karaibskiej (np.Afro, Aalsa, Rumba Afro-Kubańska, Orishas czy Dancehall) oraz Hip-hop.

Reggaetón jest tańczony zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn.

Jest wiele wymiarów Reggaetónu. W wydaniu kobiecym, zazwyczaj jest dość odważny, ma dynamiczny i jednocześnie bardzo zmysłowy charakter. Mężczyźni tańczą eksponując swą siłę i odwagę.

Fusión w łączy elementy sexy dance, street dance'u i wielu innych.

O instruktorce:

Karolina swoją taneczną przygodę z rytmami latino zaczęła kilka lat temu, kiedy po raz pierwszy trafiła na zajęcia Zumby. Niedługo później została instruktorem i odkryła, jak wielką radość sprawia jej prowadzenie zajęć. Zumbę bardzo szybko zastąpiła miłość do salsy kubańskiej oraz Reggaetónu. Ucząc w jednej ze szkół tańców karaibskich mogła rozwijać swoje umiejętności w tym kierunku.

Obecnie Karolina mieszka w Łodzi, gdzie pracuje oraz uczy w jednej z największych szkół tańca w tym mieście. Jej bajka to zdecydowanie tańce kubańskie, ladies styling oraz Reggaetón. Świetnie czuje się również w technikach street jak np. dancehall, co daje jej możliwość mieszania różnych styli i prowadzenia ciekawych zajęć bogatych w technikę, ćwiczenia i choreografie. Karolina nieustannie szkoli się na rozmitych warsztatach w całej Polsce wychodząc z założenia, że nigdy nie można przestać się rozwijać. W tym roku miała również okazję prowadzić warsztaty na jednym z największych eventów tanecznych Reggaetón vs Dancehall Kongres w Katowicach.


Jej głównym atutem jest skupianie się na szczegółach oraz profesjonalne podejście do zajęć, ale również poczcie humoru, które sprawia, że uczestnicy czują się swobodnie, a ucząc się doskonale się bawią.


Sprawdź jak tańczy Karolina!


Program

13:00-15:50 REGGAETÓŃ FUSIÓN - poznaj reggaetón w mixed wydaniu

- poznamy charakterystyczne, szybkie i mocne ruchy (w szczególności pracuje klatka i biodra), które są odzwierciedleniem pulsującej muzyki;

- będziemy pracować nad izolacją ciała;

- umieścimy elementy różnych stylów tanecznych w naszym ruchu

- porządnie się rozgrzejemy

- poznamy choreografię w FUSIÓN klimacie

Zajęcia na poziomie OPEN dedykowane są paniom i panom na wszystkich poziomach zaawansowania.


Cennik

Karnety:

1 wejście - 35 zł
2 wejścia - 60 zł
3 wejścia - 90 zł
4 wejścia - 110 zł
6 wejść - 170 zł
8 wejść - 190 zł

Karty sportowe - obowiązkowa kaucja 60 zł

Honorujemy:

Multisport Plus, Multisport Student, Multisport Senior
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Przypominamy, że dopiero po dokonaniu wpłaty Twój zapis będzie brany pod uwagę.

Możesz zrezygnować mailowo do 2 dni przed startem zajęć weekendowych. Karnet lub kaucja zostaną zwrócone. Po tym terminie do momentu startu zajęć istnieje możliwość zgłoszenia nieobecności wg ogólnych zasad zgłaszania nieobecności w No Limits.