Kurs tańca Broadway Jazz Choreo / Pn (17:30) / Dominika Jaenel

Podstawowe informacje

Trwające
Dominika Jaenel
P0 (5)
17:30 - 18:20 (poniedzialek)
Solo

Opis zajęć

Jeśli chcesz poczuć się jak gwiazda nowojorskiego sceny, Broadway Jazz to taniec dla Ciebie! Ten unikatowy styl łączy w sobie elementy baletu, jazzu oraz niepowtarzalny klimat rewii lat 20. Czerpie inspiracje z choreografii broadwayowskich, które są niesamowicie widowiskowe i dynamiczne, dlatego liczy się w nim przede wszystkim ekspresja oraz wyrazistość. Dzięki musicalowej atmosferze odkryjesz nową jakość układów. Nie ma absolutnie żadnych przeciwwskazań, abyś tańczył go do swojej ulubionej muzyki, ponieważ pole do interpretacji jest niezwykle szerokie i zależne od autora!

Jakie przynosi korzyści?

Broadway Jazz to nowa ścieżka rozwinięcia swojej kreatywności. Wymaga od tancerza precyzyjnej interpretacji muzyki, aby przedstawić układ w sposób teatralny i lekki, a zarazem pełen gracji i rytmiczny w tanecznym kroku. Co więcej, pomaga wcielić się w niesamowite role, wyimaginowany klimat i na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości. Zajęcia pomogą Ci opanować mimikę w trakcie tańca, a także wyćwiczyć precyzję ruchu. Wisienką na torcie jest niesamowita zabawa!

Gdzie go wykorzystasz?

Chcesz stworzyć swój musical? Dobrze trafiłaś/eś! Broadway Jazz idealnie odnajdzie się w świetle reflektorów i na deskach teatru. Jeśli scena Cię nie kręci, możesz tańczyć go do filmów, klipów, ale także po prostu na swoich tanecznych zajęciach. Wiedza, którą wyniesiesz z kursu, zaowocuje w innych tańcach solo i nada im nietuzinkowego charakteru.

Jak przygotować się do zajęć?

Na zajęcia ubierz się w wygodny strój sportowy lub jeśli program przewiduje konkretną inspirację zajęć, zachęcamy do przebrania się w klimacie planowanej tematyki.

Program

Na tym kursie poznasz choreografie broadway jazzowe i podstawową technikę od zupełnych podstaw.

Nasi instruktorzy dbają o dostosowanie programu do umiejętności grupy. Jeśli na liście są miejsca, możesz śmiało dołączyć do trwającego kursu. Może się jednak zdarzyć, że trafisz na kontynuowaną/finalizowaną choreografię. Nie martw się! Minie chwila, a rozpoczniecie nową sekwencję taneczną, z którą zapoznasz się od początku!

Cennik

Karnety:

1 wejście - 35 zł
4 wejścia - 110 zł
8 wejść - 190 zł

Karty sportowe - obowiązkowa kaucja 40zł

Honorujemy:

Multisport Plus, Multisport Student
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Pamiętaj - tylko opłacony zapis będzie brany pod uwagę.

Na te zajęcia można zapisać się od 16 roku życia za zgodą rodzica. Pisemną zgodę należy okazać na recepcji w dniu zajęć.

Zapisz się tylko na wybrane zajęcia

Skorzystaj z tej formy zapisu, jeżeli chcesz odrobić pojedyncze zajęcia lub wejść jednorazowo na dokładkę.

TerminMiejscaZapisz się
2024-05-27 / 17:30 / 49Zapisz się na dokładkę
2024-06-03 / 17:30 / 57Zapisz się na dokładkę