Kurs tańca Twerk / Pt (21:00) / Karolina Barańska

Podstawowe informacje

Trwające
Karolina Barańska
P0 (5)
21:00 - 21:50 (piatek)
Solo

Opis zajęć

Ten charakterystyczny styl tańca, rozpoznawalny dzięki rozpoznawalnemu poruszaniu pośladkami w rytm muzyki, spopularyzował się w USA, jednak wywodzić może się nawet z Afryki. Twerking dynamicznie rozwinął się w ostatnich latach, dlatego dziś możemy oglądać choreografie niesamowicie wyćwiczonych tancerzy. Jeśli też zależy Ci, aby opanować twerkowanie, zapisz się do grupy! W trakcie zajęć skupisz się na technice ruchu nóg i pośladków, dodając do niej barwne ozdobniki, indywidualny charakter i świetną zabawę.

Jakie przynosi korzyści?

Twerk wzmacnia wszystkie mięśni od stóp aż do bioder. Pomaga wydobyć kobiecość i odwagę, właśnie dlatego, że przełamuje stereotypy o cielesności.

Gdzie go wykorzystasz?

Nabyte umiejętności wykorzystasz w choreografiach grupowych lub solo, układach do klipów, a także na szalonej imprezie.

Jak przygotować się do zajęć?

Na zajęcia ubierz spodnie lub spodenki niekrępujące ruch pośladków. Możesz zaopatrzyć się w nakolanniki. (Istnieje możliwość wypożyczenia ochraniaczy na recepcji No Limits).

Program

Na tym kursie nauczysz się twerku na poziomie podsawowym. Poziom podstawowy (p0) trwa ok. 12 zajęć. Po nim możesz kontynuować naukę w grupie na wyższym poziomie.

Nasi instruktorzy dbają o dostosowanie programu do umiejętności grupy. Jeśli na liście są miejsca, możesz śmiało dołączyć do trwającego kursu. Może się jednak zdarzyć, że trafisz na kontynuowaną/finalizowaną choreografię. Nie martw się! Minie chwila, a rozpoczniecie nową sekwencję taneczną, z którą zapoznasz się od początku!

„Hej! Nazywam się Karola. Zaczynałam z tańcem 8 lat temu już jako nastolatka na zajęciach z hip-hopu, czy breakdance. Po przerwie wróciłam do tańca, zaczynając swoją przygodę z twerkiem. W międzyczasie pojawiło się również high heels i strip dance. Obecnie przekazuję swoją wiedzę i rozwijam tę pasję u swoich kursantów już od dwóch lat. Uczyłam się u takich tancerzy jak Alexis (beaulexx), Olya Boyko, Martta rautio, Claudia redheaded i wiele innych.


Cennik

Karnety:

1 wejście - 35 zł
4 wejścia - 110 zł
8 wejść - 190 zł

Karty sportowe - obowiązkowa kaucja 40zł

Honorujemy:

Multisport Plus, Multisport Student
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Pamiętaj - tylko opłacony zapis będzie brany pod uwagę.

Zapisz się tylko na wybrane zajęcia

Skorzystaj z tej formy zapisu, jeżeli chcesz odrobić pojedyncze zajęcia lub wejść jednorazowo na dokładkę.

TerminMiejscaZapisz się
2024-05-31 / 21:00 / 513Zapisz się na dokładkę
2024-06-07 / 21:00 / 617Zapisz się na dokładkę