Kurs tańca Chair dance / Pn (20:00) / Asia Michalik

Podstawowe informacje

Trwające
Asia Michalik
OPEN (13)
20:00 - 20:50 (poniedzialek)
Solo

Opis zajęć

Wykorzystanie rekwizytów w tańcu nigdy nie było prostsze! Choreografie chair dance to nietuzinkowy sposób na urozmaicenie swoich tanecznych rutyn z użyciem krzesła. Kokieteryjność i temperamentne układy mogą być w zasięgu Twojej ręki!

Jakie przynosi korzyści?

Z łatwością przyjdzie Ci odkrycie swojej kobiecości i pewności siebie. Ten taniec solo pozwoli przełamać Twoje wewnętrzne bariery przed kuszącymi ruchami, które przydadzą się w podobnych stylach solo – sexy dance, high heels i wielu innych.

Gdzie go wykorzystasz?

Figury z wykorzystaniem krzesła możesz umieścić w dowolnej choreografii dowolnego stylu, jeśli tylko będziesz mieć taką ochotę.

Jak przygotować się do zajęć?

Zajęcia z tego stylu w naszej szkole często mają temat przewodni, więc przy zapisie odnajdziesz niezbędne informacje. Jeśli masz ochotę, przebierz się w strój, który pomoże Ci wejść w burleskowy świat! W przypadku, gdy ta informacja nie jest umieszczona, ubierz komfortowy, sportowy strój oraz wygodne sportowe buty lub obcasy.

Program

Ale ogień! Rozpalamy poniedziałki!

Będzie niegrzecznie, ale spokojnie, w No Limits jest gaśnica. :)

Zajęcia odbywają sę na poziomie OPEN, co oznacza, że możesz przyjść niezależnie, czy tańczyłaś/eś kiedyś chair dance lub inne solo!

Nasi instruktorzy dbają o dostosowanie programu do umiejętności grupy. Jeśli na liście są miejsca, możesz śmiało dołączyć do trwającego kursu. Może się jednak zdarzyć, że trafisz na kontynuowaną/finalizowaną choreografię. Nie martw się! Minie chwila, a rozpoczniecie nową sekwencję taneczną, z którą zapoznasz się od początku!

Cennik

Karnety:

1 wejście - 35 zł
4 wejścia - 110 zł
8 wejść - 190 zł

Karty sportowe - obowiązkowa kaucja 40zł

Honorujemy:

Multisport Plus, Multisport Student
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Pamiętaj - tylko opłacony zapis będzie brany pod uwagę.

Zapisz się tylko na wybrane zajęcia

Skorzystaj z tej formy zapisu, jeżeli chcesz odrobić pojedyncze zajęcia lub wejść jednorazowo na dokładkę.

TerminMiejscaZapisz się
2024-05-27 / 20:00 / 121Zapisz się na dokładkę
2024-06-03 / 20:00 / 134Zapisz się na dokładkę