Kurs tańca Dancehall female / Wt (16:30) / Julia Szacoń

Podstawowe informacje

Trwające
Julia Szacoń
P1 (1)
16:30 - 17:20 (wtorek)
Solo

Opis zajęć

Taniec, który przybył do nas aż z Jamajki! To odmiana dancehallu przeznaczona szczególnie dla pań. Eksponuje najbardziej kobiece atuty jak pośladki i klatka piersiowa. Jest nieco bardziej subtelny i zmysłowy od głównego nurtu dancehallu.

Nie jest on jedynie przyjemną aktywnością fizyczną, ale ma również ogromne znaczenie w wymiarze mentalnym. Autoafirmacja swojego ciała w tańcu pozwala wyzbyć się energii i własnych myśli. Ruchy w dancehallu są żywo przeniesione z życia codziennego i imitują rutynowe (choć nie tylko) czynności, nadając im temperamentnego, dynamicznego charakteru. Bardzo łatwo rozpoznać go, dzięki energicznym tąpnięciom i wymachom rąk. Przede wszystkim liczy się w nim charakter, a wspomagaczem wydobycia własnych cech są potężne basowe brzmienia, które pomagają poczuć luz! Trzeba dodać, że w jego krokach znajdziemy także twerk, czyli umiejętność, która przyda się w wielu innych tańcach solo.

Jakie przynosi korzyści?

Dancehall przynosi ekstremalne wzmocnienie mięśni rąk i nóg, dlatego gwarantowana jest wyrzeźbiona sylwetka. Poza zdrowym ciałem pielęgnuje także umysł. Wyzwala energię i oczyszcza zaprzątniętą problemami głowę. Wsłuchując się w basowe brzmienia, wypracujesz niesamowite poczucie rytmu i luz w swoich ruchach.

Gdzie go wykorzystasz?

Dancehall przykłada ogromną wagę do muzyki, dlatego, jeśli tylko znajdziesz się w miejscu, gdzie gra reggae, pisane jest Ci, abyś go zatańczył(a)! Impreza może stać się Twoją najprawdziwszą sceną. Świetnie sprawdzi się także w choreografiach lub innych tańcach solo (twerk). Kto wie, może uda Ci się go kiedyś zatańczyć oryginalnie na Jamajce?

Jak przygotować się do zajęć?

Na zajęcia ubierz spodnie lub spodenki niekrępujące ruch pośladków i nóg.

Program

Kurs na poziomie podstawowym przeznaczony dla kobiet.


Cennik

Karnety:

1 wejście - 35 zł
4 wejścia - 110 zł
8 wejść - 190 zł

Karty sportowe - obowiązkowa kaucja 40zł

Honorujemy:

Multisport Plus, Multisport Student
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Pamiętaj - tylko opłacony zapis będzie brany pod uwagę.

Na te zajęcia można zapisać się od 16 roku życia za zgodą rodzica. Pisemną zgodę należy okazać na recepcji w dniu zajęć.

Każda godzina zajęć to osobne pobranie z karnetu/ odbicie kartą sportową.

Zapisz się tylko na wybrane zajęcia

Skorzystaj z tej formy zapisu, jeżeli chcesz odrobić pojedyncze zajęcia lub wejść jednorazowo na dokładkę.

TerminMiejscaZapisz się
2024-05-28 / 16:30 / 124Zapisz się na dokładkę
2024-06-04 / 16:30 / 228Zapisz się na dokładkę