Kurs tańca Reggaetón Fusión / Pn (17:00) / Julia Novikova

Podstawowe informacje

Trwające
Julia Novikova
P1 (10)
17:00 - 17:50 (poniedzialek)
Solo

Opis zajęć

Reggaetón jest stylem niezwykle różnorodnym, jednak jego bazą zawsze są tańce osadzone w kulturze afro-latynoskiej i karaibskiej (np.Afro, Aalsa, Rumba Afro-Kubańska, Orishas czy Dancehall) oraz Hip-hop.

Reggaetón jest tańczony zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn.

Jest wiele wymiarów Reggaetónu. W wydaniu kobiecym, zazwyczaj jest dość odważny, ma dynamiczny i jednocześnie bardzo zmysłowy charakter. Mężczyźni tańczą eksponując swą siłę i odwagę.

Fusión w wydaniu Julii łączy także elementy sexy dance, hip-hopu i wielu innych.

Program

Na tym kursie nauczysz się reggaetónu od podstaw. Poziom podstawowy (p0) trwa ok. 10 zajęć. Po nim możesz kontynuować naukę w grupie na wyższym poziomie.

Fusión w wydaniu Julii łączy także elementy sexy dance, hip-hopu i wielu innych.

Poznaj Julię i jej definicję tańca!

,,Moja pasja do tańca narodziła się, gdy po raz pierwszy spróbowałam hip-hopu w wieku 10 lat. Od tego czasu nieustannie rozwijam swoje umiejętności taneczne. Na międzynarodowych zawodach tanecznych IDO osiągałam sukcesy, co tylko utwierdzało mnie w przekonaniu, że taniec jest moim przeznaczeniem. Przeszłam przez różne style, takie jak jazz funk, disco dance, reggaeton i hip-hop. Ostatecznie znalazłam swoją prawdziwą pasję w Reggaetónie, który teraz miksuję z innymi stylami tanecznymi. Jako instruktorka stawiam na swobodę wyrażania siebie poprzez ruch, kładę nacisk na rozwijanie wiedzy o ciele. Interesuję się anatomią ludzkiego ciała i cały czas poszerzam swoją wiedzę w dziedzinie stretching'u i mobilności. Dla mnie taniec to nie tylko sztuka, to również nauka, która pomaga osiągnąć większą kontrolę nad ciałem.''

Cennik

Karnety:

1 wejście - 35 zł
4 wejścia - 110 zł
8 wejść - 190 zł

Karty sportowe - obowiązkowa kaucja 40zł

Honorujemy:

Multisport Plus, Multisport Student
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Pamiętaj - tylko opłacony zapis będzie brany pod uwagę.

Na te zajęcia można zapisać się od 16 roku życia za zgodą rodzica. Pisemną zgodę należy okazać na recepcji w dniu zajęć.

Zapisz się tylko na wybrane zajęcia

Skorzystaj z tej formy zapisu, jeżeli chcesz odrobić pojedyncze zajęcia lub wejść jednorazowo na dokładkę.

TerminMiejscaZapisz się
2024-06-17 / 17:00 / 1033Zapisz się na dokładkę
2024-06-24 / 17:00 / 1134Zapisz się na dokładkę