Open regularny Hustle OPEN Konsultacje / Pt (19:30) / Sonia Pawluk, Mikołaj Patalan

Podstawowe informacje

Startujące
Sonia Pawluk, Mikołaj Patalan
OPEN
19:30 - 20:20 (piatek)
W parach (możliwe zapisy solo)

Opis zajęć

Wywodzi się z Latin Hustle, które powstało w latach 70 XX wieku. Hustle charakteryzuje się dużą dawką energii, bardzo różnorodną muzyką, otwartością na inne style taneczne oraz freestylem! Kiedy opanujesz krok podstawowy, nauczysz się dodawać ozdobniki do swojego tańca, aby wyglądał on jeszcze subtelniej i efektownej.

Hustle wyróżnia się nietypowym podejściem do kwestii partnera i partnerki. Zamiast nich istnieje luźna forma – lead (osoba prowadząca) i follow (osoba prowadzona), dlatego hustle mogą bez problemu tańczyć dwie osoby tej samej płci, a Ty możesz uczyć się kroku obu stron, jeśli tylko będziesz mieć na to ochotę! W trakcie kursu uczymy się jednak podstawowego prowadzenia w roli partnera i partnerki.

JAKIE PRZYNOSI KORZYŚCI?

Uzyskasz niezbędną wiedzę na temat improwizowania w tańcu, odważysz się ,,zajmować przestrzeń’’ na parkiecie, zamiast kryć się w jego kącie. Panowie poczują swobodę w prowadzeniu, a panie puszczą wodzę fantazji w kolejnych krokach i figurach. Zasmakujesz zabawy we wspaniałym hustle’owym society!

GDZIE GO WYKORZYSTASZ?

Hustle jest dobry na każdą okoliczność – prywatka, studniówka, dyskoteka, czy wesele. Świetnie odnajdziesz się także na hustle’owych jammach organizowanych na terenie Wrocławia i nie tylko.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZAJĘĆ?

Na zajęcia ubierz komfortowy, sportowy strój oraz wygodne sportowe buty.

Program

Zajęcia Hustle OPEN Konsultacje to okazja do spotkania i wspólnego tańca z osobami z różnych grup HUstle na wszystkich poziomach zaawansowania. Wystarczy że byłeś/aś na chociaż jednych zajęciach z tego stylu. ;) Podczas zajęć możesz poradzić się instruktora, jeżeli masz wątpliwości do jakiegoś kroku lub figury.
Jest to też miejsce do odrobienia zajęć na których Cie nie było.


Cennik

1 wejście - 20zł/h (płatność wyłącznie na recepcji)

Karty sportowe:

Multisport Plus, Multisport Student
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Zapisz się tylko na wybrane zajęcia

Skorzystaj z tej formy zapisu, jeżeli chcesz odrobić pojedyncze zajęcia lub wejść jednorazowo na dokładkę.

TerminMiejsca dlaZapisz się
Brak wyników.