Kurs pole dance Pole Dance (tylko karnety) / Pn (19:20) / Hania Piech

Podstawowe informacje

Trwające
Hania Piech
Z1 (68)
19:20 - 20:10 (poniedzialek)
Solo

Opis zajęć

Pole Dance to sport, cieszący się coraz większą popularnością. Istnieje stereotyp, że taniec z rurą ma jedynie erotyczny charakter To bardzo mylne przekonanie! Pole Dance to trening wymagający dużo samozaparcia i dyscypliny.

Na początku zajęć spodziewaj się rozgrzewki, która pomoże przygotować Twoje mięśnie do trudnych figur, poszerzy zakres ruchowy i wprowadzi Cię w świat pole dance. Poziom zajęć wzrasta wraz z umiejętnościami kursantów i kursantek. Program rozpoczyna się od podstaw, czyli nauka wchodzenia na rurkę, przechodząc długą drogę do figur wymagających niezwykłej siły, w tym np. gemini, butterfly, handspring i wiele innych. Po intensywnej aktywności fizycznej czeka Cię cooldown.

Na zajęciach dwie osoby ćwiczą przy jednej rurze.

JAKIE PRZYNOSI KORZYŚCI?

Kiedy rozpoczniesz swoją przygodę z pole dance, Twoje ciało od razu Ci podziękuje. Choć początkowo możesz odczuwać zakwasy i ból, z czasem przywykniesz do obciążenia, a w zamian Twoja sylwetka nabierze wyrzeźbionego kształtu. Wzmocnisz przede wszystkim ręce, nogi, a także brzuch. Nauczysz się cierpliwości i wytrwałości, aby osiągnąć idealny efekt figury. Co więcej, popracujesz nad pewnością siebie i akceptacją ciała, bo pole dance wymaga niezwykłego skupienia na sobie. Nawiążesz relacje w grupie, która pomoże Ci osiągać kolejne sukcesy, a razem dojdziecie do wniosku, że przed Wami nie ma rzeczy niemożliwych!

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZAJĘĆ?

Na zajęciach ćwiczymy w krótkich spodenkach oraz topach sportowych. Ćwiczenie w obuwiu sportowym zmiennym jest dozwolone. Możesz zaopatrzyć się w magnezję, która poprawia przyczepność ciała do rurki (dostępna do kupienia na recepcji No Limits).

Program

Kurs na poziomie Z1 - kurs na poziomie zaawansowany. Przeznaczony dla osób, które trenują Pole Dance minimum 15 miesięcy.
Zajęcia są prowadzone przez doświadczoną instruktorkę, która dostosowuje poziom zajęć, do poziomu grupy.

Aby uczestniczyć w tych zajęciach zalecamy znać wszystkie figury, które pojawiły na poziomie podstawowym oraz średniozaawansowanym. Na przykład: rainbow, aniołek, daphne, korkociąg, czy star fish, knee hang, extended butterfly, rocketman, dzwoneczek, dragonfly, pencil jamilla, poisoned river, russian layback, shoulder roll, marion amber, broken dragon.

Cennik

Na tym kursie nie honorujemy kart sportowych. Na liście stałej znajdziesz się jedynie po zakupie karnetu.

Karnety:

1 wejście - 35 zł
4 wejścia - 110 zł
8 wejść - 190 zł

Chcesz wpaść jednorazowo na dokładkę? Kup karnet na pojedyncze wejście.

Uwaga: od 1.01.2023, aby zapisać się na dokładkę na te zajęcia, trzeba mieć wykupiony karnet lub wolne wejścia na dowolnym karnecie - bez nich zapis nie będzie możliwy. Nie masz wykupionego karnetu? Nadal możesz przyjść jednorazowo na zajęcia, jednak bez wcześniejszej rezerwacji. Zapytaj recepcję o wolne miejsca tuż przed zajęciami.

Zapisz się tylko na wybrane zajęcia

Skorzystaj z tej formy zapisu, jeżeli chcesz odrobić pojedyncze zajęcia lub wejść jednorazowo na dokładkę.

TerminMiejscaZapisz się
2024-06-03 / 19:20 / 684Zapisz się na dokładkę
2024-06-10 / 19:20 / 694Zapisz się na dokładkę