Open regularny Mobility / Pn (20:30) / Hania Piech

Podstawowe informacje

Trwające
Hania Piech
OPEN
20:30 - 21:20 (poniedzialek)
Solo

Opis zajęć

Mobility – w trakcie zajęć za pomocą specjalnych piłek rozmasowywane są bolesne i spięte punkty na ciele, by rozluźnić dane obszary. Tym samym poprawia się ruchomość mięśnia i stawów, ból przemija, a uczestnicy poszerzają swoją świadomość ciała. Mobility jest doskonałym uzupełnieniem stretchingu. Zajęcia polecane są wszystkim chcącym nauczyć się automasażu i autoterapii, jako sposobu zapobiegania i radzenia sobie z kontuzjami.

Jak przygotować się do zajęć?

Na zajęciach ćwiczymy w strojach sportowych i skarpetkach. Zabierz ze sobą ręcznik, dezodorant i wodę mineralną, bo będziemy wyciskać siódme poty! (Nielimitowana woda dostępna jest w holu No Limits). Włosy wpadają Ci na twarz w trakcie ćwiczeń? To oznacza, że w Twojej torbie powinna znaleźć się także gumka do włosów.
W szkole znajdują się maty i akcesoria do ćwiczeń, więc nie musisz obawiać się, że nie posiadasz swojego sprzętu.

Program

Zajęcia z użyciem mat to świetne treningi uzupełniające kursy regularne Pole Dance oraz Aerial Hoop. Stretching stosowany jest również jako powszechna, ale zaawansowana forma rehabilitacji.

Cennik

Karnety:

1 wejście - 35 zł
4 wejścia - 110 zł
8 wejść - 190 zł

Honorujemy:

Multisport Plus, Multisport Student
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Uwaga: od 1.01.2023, aby zapisać się na dokładkę, trzeba mieć wykupioną kaucję dokładkową w wysokości 60 zł lub wolne wejścia na dowolnym karnecie - bez nich zapis nie będzie możliwy. Nie chcesz wpłacać kaucji dokładkowej? Nadal możesz przyjść jednorazowo na zajęcia, jednak bez wcześniejszej rezerwacji. Zapytaj recepcję o wolne miejsca tuż przed zajęciami. Na te zajęcia można zapisać się od 16 roku życia za zgodą rodzica. Pisemną zgodę należy okazać na recepcji w dniu zajęć.

Zapisz się tylko na wybrane zajęcia

Skorzystaj z tej formy zapisu, jeżeli chcesz odrobić pojedyncze zajęcia lub wejść jednorazowo na dokładkę.

TerminMiejscaZapisz się
2024-05-27 / 20:30 / 9812Zapisz się na dokładkę
2024-06-03 / 20:30 / 9918Zapisz się na dokładkę