Open regularny Pole Dance Spin / Pt (20:20) / Klaudia Woźniczko

Podstawowe informacje

Planowane
2024-07-19 / Pt (20:20)
Klaudia Woźniczko
OPEN
20:20 - 21:10 (piatek)
Solo

Opis zajęć

Pole Dance to sport, cieszący się coraz większą popularnością. Istnieje stereotyp, że taniec z rurą ma jedynie erotyczny charakter To bardzo mylne przekonanie! Pole Dance to trening wymagający dużo samozaparcia i dyscypliny.

Na początku zajęć spodziewaj się rozgrzewki, która pomoże przygotować Twoje mięśnie do trudnych figur, poszerzy zakres ruchowy i wprowadzi Cię w świat pole dance. Poziom zajęć wzrasta wraz z umiejętnościami kursantów i kursantek. Program rozpoczyna się od podstaw, czyli nauka wchodzenia na rurkę, przechodząc długą drogę do figur wymagających niezwykłej siły, w tym np. gemini, butterfly, handspring i wiele innych. Po intensywnej aktywności fizycznej czeka Cię cooldown.

Na zajęciach dwie osoby ćwiczą przy jednej rurze.

JAKIE PRZYNOSI KORZYŚCI?

Kiedy rozpoczniesz swoją przygodę z pole dance, Twoje ciało od razu Ci podziękuje. Choć początkowo możesz odczuwać zakwasy i ból, z czasem przywykniesz do obciążenia, a w zamian Twoja sylwetka nabierze wyrzeźbionego kształtu. Wzmocnisz przede wszystkim ręce, nogi, a także brzuch. Nauczysz się cierpliwości i wytrwałości, aby osiągnąć idealny efekt figury. Co więcej, popracujesz nad pewnością siebie i akceptacją ciała, bo pole dance wymaga niezwykłego skupienia na sobie. Nawiążesz relacje w grupie, która pomoże Ci osiągać kolejne sukcesy, a razem dojdziecie do wniosku, że przed Wami nie ma rzeczy niemożliwych!

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZAJĘĆ?

Na zajęciach ćwiczymy w krótkich spodenkach oraz topach sportowych. Ćwiczenie w obuwiu sportowym zmiennym jest dozwolone. Możesz zaopatrzyć się w magnezję, która poprawia przyczepność ciała do rurki (dostępna do kupienia na recepcji No Limits).

KIEDY ZGŁOSIĆ NIEOBECNOŚĆ?

Nieobecność na zajęcia sportowe rozpoczynające się po godz. 13:00, możesz zgłosić nieobecność najpóźniej do godz. 12:00 tego samego dnia. W przypadku zajęć, które odbywają się przed godz. 13:00 (np. o 12:20) czas na zgłoszenie nieobecności kończy się o 22:00 poprzedniego dnia.

Program

Zajęcia przeznaczone dla osób, które uczestniczą w zajęciach regularnych pole dance na poziomie minimum P2.

Podczas treningu można zapoznać się z kilkoma rodzajami obrotów pole dance oraz dłuższą sekwencją obrotową. Zajęcia są formą uzupełnienia dla regularnych treningów PD. Podczas zajęć na tym poziomie nauczysz się ładnych wejść oraz łączenia figur już dobrze Ci znanymi z poziomu P. Aby uczestniczyć w zajęciach na tym poziomie zalecamy znać już podstawowe figury takie jak na przykład: aniołek, daphne, statua, korkociąg, V-ka z góry oraz aby czuć się dobrze w podstawowych invertach takich jak: butterfly, Gemini, scorpio

Cennik

Karnety:

1 wejście - 35 zł
4 wejścia - 110 zł
8 wejść - 190 zł

Karty sportowe - obowiązkowa kaucja 60zł

Honorujemy:

Multisport Plus, Multisport Student
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Pamiętaj - tylko opłacony zapis będzie brany pod uwagę.

Uwaga: Aby zapisać się na dokładkę, trzeba mieć wykupioną kaucję dokładkową w wysokości 60 zł lub wolne wejścia na dowolnym karnecie - bez nich zapis nie będzie możliwy. Nie chcesz wpłacać kaucji dokładkowej? Nadal możesz przyjść jednorazowo na zajęcia, jednak bez wcześniejszej rezerwacji. Zapytaj recepcję o wolne miejsca tuż przed zajęciami. Na te zajęcia można zapisać się od 16 roku życia za zgodą rodzica. Pisemną zgodę należy okazać na recepcji w dniu zajęć.

Zapisz się tylko na wybrane zajęcia

Skorzystaj z tej formy zapisu, jeżeli chcesz odrobić pojedyncze zajęcia lub wejść jednorazowo na dokładkę.

TerminMiejscaZapisz się
2024-07-19 / 20:20 / 113Zapisz się na dokładkę
2024-07-26 / 20:20 / 213Zapisz się na dokładkę