Warsztaty ✨High heels z Klaudią i Olą Staszak✨

Terminy

2024-07-21 / Nd (16:00 - 18:00)

Podstawowe informacje

Klaudia Staszak, Ola Staszak
OPEN
16:00 - 18:00 (niedziela)
Solo

Opis zajęć

High Heels to zmysłowy taniec solo, który może być w zasięgu Twojej ręki. Nigdy nie jest za późno, aby opanować sztukę tańca na obcasie. Nie ma znaczenia, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą. Sensualność może odkryć każdy, niezależnie od swojej płci, wieku i doświadczenia. Na kursie poznasz tajniki wyrażania swojego charakteru, bo szpilka potrzebuje wyrazistej ekspresji i precyzji ruchów, jako swoich kompanów.

Jakie przynosi korzyści?

High Heels to najlepszy sposób na wydobycie zmysłowości i pewności siebie! Razem z rozwijaniem swojej śmiałości, poprawią się także Twoje zdolności poruszania na szpilce – w chodzie, w tańcu i pozycjach w parterze.Wykonując figury poprawnie, wzmocnisz łydki, uda, pośladki, a także brzuch i ręce. Wyćwiczysz poczucie rytmu, a dzięki intensywnej praktyce poprawisz dynamikę przejść między pozami w parterach i pionach.

Gdzie go wykorzystasz?

Okiełznany obcas i znajomość widowiskowych kroków pozwolą zabłysnąć Ci na każdym imprezowym parkiecie. High Heels świetnie sprawdzi się także w choreografiach do klipów. Jeśli uczysz się innych tańców solo, natychmiast odczujesz progres, większą grację i lekkość w pozostałych tańcach.

Jak przygotować się do zajęć?

Na zajęcia high heels warto zabrać ze sobą buty na szpilce, które stabilnie trzymają kostkę, celem uniknięcia kontuzji, a także nakolanniki lub długie spodnie. (Istnieje możliwość wypożyczenia ochraniaczy na recepcji No Limits.)

Program

PROGRAM

1. Nauka choreografii Tonight - Summer Walker

2. Tańczenie choreografii do muzyki z podziałem na dwie grupy

3. Tańczenie choreografii w mniejszych grupach

Mega energia i atmosfera - Klaudia i Ola to prawdziwe wulkany energii! Ich warsztaty są pełne pozytywnej atmosfery, która zaraża wszystkich uczestników. Przygotuj się na solidną dawkę motywacji i inspiracji!

Siostry, które większość swojej kariery tanecznej trenowały taniec towarzyski, ale trzy lata temu po rezygnacji z rywalizowania na turniejach zakochały się w stylu High Heels. Obie cały czas szkolą się na największych eventach heelsowych w Polsce i Europie oraz pracują jako profesjonalne tancerki na polskiej scenie komercyjnej. Kochają uczyć i przekazywać wiedzę którą nabywały przez około 20 lat swojego tanecznego życia. Wkładają całe serce i ogrom pracy w swoją pasję, rozwijając się w różnych stylach tanecznych i ucząc innych.

Cennik

Cena :

80 zł za blok 2h


Możesz zrezygnować mailowo do 2 dni przed startem warsztatów. Bilet zostanie zwrócony. Po tym terminie zarówno w przypadku rezygnacji z warsztatów lub nieobecności w dniu warsztatów wpłaty nie są zwracane. Możesz znaleźć osobę na swoje miejsce oraz poinformować nas o tym mailowo. Rozliczenie pieniężne następuje między kursantami, szkoła w tym nie pośredniczy.

Pamiętaj - tylko opłacony zapis będzie brany pod uwagę.