Zajęcia weekendowe ✨ High School Musical Broadway Jazz - EDYCJA II ✨

Terminy

2024-07-21 / Nd (12:00 - 12:50)
2024-07-21 / Nd (13:00 - 13:50)
2024-07-21 / Nd (14:00 - 14:50)

Podstawowe informacje

Aga Klotzer
OPEN
12:00 - 14:50 (niedziela)
Solo

Opis zajęć

Jeśli chcesz poczuć się jak gwiazda nowojorskiego sceny, Broadway Jazz to taniec dla Ciebie! Ten unikatowy styl łączy w sobie elementy baletu, jazzu oraz niepowtarzalny klimat rewii lat 20. Czerpie inspiracje z choreografii broadwayowskich, które są niesamowicie widowiskowe i dynamiczne, dlatego liczy się w nim przede wszystkim ekspresja oraz wyrazistość. Dzięki musicalowej atmosferze odkryjesz nową jakość układów. Nie ma absolutnie żadnych przeciwwskazań, abyś tańczył go do swojej ulubionej muzyki, ponieważ pole do interpretacji jest niezwykle szerokie i zależne od autora!

Jakie przynosi korzyści?

Broadway Jazz to nowa ścieżka rozwinięcia swojej kreatywności. Wymaga od tancerza precyzyjnej interpretacji muzyki, aby przedstawić układ w sposób teatralny i lekki, a zarazem pełen gracji i rytmiczny w tanecznym kroku. Co więcej, pomaga wcielić się w niesamowite role, wyimaginowany klimat i na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości. Zajęcia pomogą Ci opanować mimikę w trakcie tańca, a także wyćwiczyć precyzję ruchu. Wisienką na torcie jest niesamowita zabawa!

Gdzie go wykorzystasz?

Chcesz stworzyć swój musical? Dobrze trafiłaś/eś! Broadway Jazz idealnie odnajdzie się w świetle reflektorów i na deskach teatru. Jeśli scena Cię nie kręci, możesz tańczyć go do filmów, klipów, ale także po prostu na swoich tanecznych zajęciach. Wiedza, którą wyniesiesz z kursu, zaowocuje w innych tańcach solo i nada im nietuzinkowego charakteru.

Jak przygotować się do zajęć?

Na zajęcia ubierz się w wygodny strój sportowy lub jeśli program przewiduje konkretną inspirację zajęć, zachęcamy do przebrania się w klimacie planowanej tematyki.

Program

Mamy dla Was najlepszą wiadomość tego lata – Aga Klotzer wraca do nas z Warszawy! Tak, tak, nasza gwiazda, która czmychnęła do stolicy, znów poprowadzi szałowe zajęcia z High School Musical! To jak „The Start of Something New” i już nie możemy się doczekać, żeby znów poczuć tę „Fabulous” atmosferę, którą Aga tworzy. Z nią każdy taniec to czysta magia, a my wszyscy czujemy się jak Sharpay w „Bop to the top”.

Przygotujcie się na „Breaking Free” z codziennej rutyny i „Get’cha Head in the Game”, bo Aga wraca z podwójną dawką energii i kreatywności. Będzie „What I’ve Been Looking For” – mnóstwo zabawy, śmiechu i oczywiście tańca! Każdy z nas poczuje się jak w „We’re All in This Together”, bo z Agą na pewno damy radę i pokażemy, na co nas stać!

Więc wskakujcie w swoje taneczne ciuchy, przygotujcie szerokie uśmiechy i szykujcie się na niesamowite chwile z Agą i High School Musical! Do zobaczenia na parkiecie!

Cennik

Karnety:

1 wejście - 35 zł
4 wejścia - 110 zł
8 wejść - 190 zł

Karty sportowe - obowiązkowa kaucja 60zł

Honorujemy:

Multisport Plus, Multisport Student, Multisport Senior
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Przypominamy, że dopiero po dokonaniu wpłaty Twój zapis będzie brany pod uwagę.

Możesz zrezygnować mailowo do 2 dni przed startem zajęć weekendowych. Karnet lub kaucja zostaną zwrócone. Po tym terminie do momentu startu zajęć istnieje możliwość zgłoszenia nieobecności wg ogólnych zasad zgłaszania nieobecności w No Limits.

Na te zajęcia można zapisać się od 16 roku życia za zgodą rodzica. Pisemną zgodę należy okazać na recepcji w dniu zajęć.