Zajęcia weekendowe Bachata solo dla Pań

Naucz się nowego choreo i poznaj inne kursantki :)

Terminy

2024-06-30 / Nd (12:00 - 12:50)
2024-06-30 / Nd (13:00 - 13:50)

Podstawowe informacje

Marta Malak
OPEN
12:00 - 13:50 (niedziela)
Solo

Opis zajęć

Bachata - taniec z grupy latynoamerykańskich wywodzący się z Dominikany. Prosty krok podstawowy z charakterystycznym ruchem bioder wzbogacony jest mnogimi figurami w wydaniu w parze/solo. Tańczony do muzyki o różnym charakterze (energiczny i radosny lub spokojny i romantyczny) jest idealnym przepisem na efektowną i interesującą aktywność dostępny dla każdego.

Bachata tańczona solo pozwala nie tylko nauczyć się nowych kroków, ale również nabrać pewności siebie i swoich ruchów, umiejętności poruszania się i izolacji, co z powodzeniem wykorzystasz także w tańcu z partnerem.

Jakie przynosi korzyści?

Nauka bachaty wpływa korzystnie na umiejętności koordynacji ruchowej, poczucia rytmu, muzykalności i izolacji poszczególnych części ciała. Wzmacnia mięśnie brzucha, nóg oraz grupy mięśni odpowiadające za prawidłową postawę ciała.

Nauka solo umożliwia dołączenie do nawet już trwającego kursu w parach.

Bachata to także taniec socjalny - okazja do zawarcia nowych znajomości i dobra zabawa na parkiecie gwarantowana!

Gdzie go wykorzystasz?

Nauka bachaty solo jest doskonałym początkiem przygody z bachatą lub świetnym uzupełnieniem nauki w parach. Po zdobyciu podstawowych umiejętności możesz rozwijać się i tańczyć dalej na zajęciach OPEN oraz na PRAKTISACH w szkołach tańca (i nie tylko). Ponadto zawładniesz parkietem na imprezach latino w klubach i szkołach w każdym mieście. Co jakiś czas w Polsce odbywają się również większe festiwale bachatowe, m.in. BailaMe, Bachaturo, Bachata Meet Up, LOVEtoFEST, Ełk Latin Festiwal, które oferują wspaniałą przestrzeń do pogłębiania Twojej pasji.

Jak przygotować się do zajęć?

Na zajęcia ubierz komfortowy, sportowy strój oraz wygodne sportowe buty (adidasy/ trampki/ baletki).

Program

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich chętnych Pań i przewidują 2 godziny bachaty solo w niedziele 30.06 na poziomie OPEN. Szykuje się niedziela na parkiecie w damskim gronie <3

W programie nauka nowej choreografii solo :)

Cennik

Karnety:

1 wejście - 35 zł
2 wejścia - 60 zł
4 wejścia - 110 zł
8 wejść - 190 zł

Karty sportowe - obowiązkowa kaucja 60 zł

Honorujemy:

  • Multisport Plus, Multisport Student, Multisport Senior
  • Medicover Sport (OK System)
  • fitProfit

Przypominamy, że dopiero po dokonaniu wpłaty Twój zapis będzie brany pod uwagę.

Możesz zrezygnować mailowo do 2 dni przed startem zajęć weekendowych. Karnet lub kaucja zostaną zwrócone. Po tym terminie do momentu startu zajęć istnieje możliwość zgłoszenia nieobecności wg ogólnych zasad zgłaszania nieobecności w No Limits.