Zajęcia weekendowe Jazz weekendowo - „My kind of love”

Rozpocznij wakacje z emocjami

Terminy

2024-06-30 / Nd (12:00 - 12:50)
2024-06-30 / Nd (13:00 - 13:50)

Podstawowe informacje

Kamil Mastalerz
OPEN
12:00 - 13:50 (niedziela)
Solo

Opis zajęć

O tańcu:

Jazz łączy ze sobą elementy baletu, tańca współczesnego i akrobatyki. Ten taniec sceniczny wymaga rozciągnięcia, siły i wyćwiczonego zmysłu równowagi, jednak odwdzięcza się niezwykle ekspresyjnymi i widowiskowymi choreografiami. Izolacje i skupienie uwagi na sobie, to dwa aspekty, na których przede wszystkim koncentruje się tancerz w trakcie kursu, aby osiągnąć zamierzony efekt. Choć nazwa tańca sugeruje muzykę jazzową, można go tańczyć do wielu różnych utworów.

Jakie przynosi korzyści?

Jazz dance otwiera na nowe możliwości ruchowe i przełamuje bariery. Wymaga od tancerza elastycznego ciała, dlatego skłania do wykonywania ćwiczeń stretchingowych – łączy element rozrywki ze zdrowiem. Pomaga wyzbyć się emocji w formie artystycznej ekspresji.

Gdzie go wykorzystasz?

Z tańcem jazzowym spotkasz się w trakcie improwizacji lub form scenicznych. Nabyte umiejętności sprawią, że szybciej przyswoisz nowe kroki w tańcach nowoczesnych.

Jak przygotować się na zajęcia?

Na zajęcia warto zabrać ze sobą skarpetki, długie spodnie lub nakolanniki. (Istnieje możliwość wypożyczenia ochraniaczy na recepcji No Limits).

Program

Zapraszamy na weekendowe zajęcia taneczne w stylu jazzowym. To świetna okazja, żeby spędzić czas aktywnie, nauczyć się czegoś nowego i po prostu dobrze się bawić. Zajęcia są dla wszystkich, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy już masz doświadczenie.

Program zajęć:

Pierwsza godzina: Technika + rozgrzewka

Zaczynamy od techniki! Przez pierwszą godzinę skupimy się na podstawach jazzu. Na początek porządna rozgrzewka, żeby przygotować nasze ciała do tańca – trochę stretchingu, ćwiczeń na koordynację i wzmacnianie mięśni. Potem przechodzimy do nauki techniki jazzu, czyli praca nad ruchami, postawą i oczywiście różnymi fajnymi jazzowymi elementami tanecznymi!

Druga godzina: Choreografia + rozciąganie

Druga godzina to czas na choreografię doutworu "My Kind of Love" Emeli Sandé. Kamil przeprowadzi nas przez każdy krok, pokazując, jak wyrazić emocje i dynamikę w tańcu. Na koniec, po intensywnym tańczeniu, zrobimy rozciąganie, żeby nasze mięśnie mogły się zrelaksować i odpocząć.

Cennik

Karnety:

1 wejście - 35 zł
4 wejścia - 110 zł
8 wejść - 190 zł

Karty sportowe - obowiązkowa kaucja 60zł

Honorujemy:

Multisport Plus, Multisport Student, Multisport Senior
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Przypominamy, że dopiero po dokonaniu wpłaty Twój zapis będzie brany pod uwagę.

Możesz zrezygnować mailowo do 2 dni przed startem zajęć weekendowych. Karnet lub kaucja zostaną zwrócone. Po tym terminie do momentu startu zajęć istnieje możliwość zgłoszenia nieobecności wg ogólnych zasad zgłaszania nieobecności w No Limits.

Na te zajęcia można zapisać się od 16 roku życia za zgodą rodzica. Pisemną zgodę należy okazać na recepcji w dniu zajęć.