Kurs tańca Salsa solo dla Pań [6 zajęć] CHOREO / Wt (16:00) / Katarzyna Janicka

Naucz się podstaw salsy solo i roztańcz się na choreo!

Podstawowe informacje

Startujące
Katarzyna Janicka
P0 (2)
16:00 - 16:50 (wtorek)
Solo

Opis zajęć

Salsa solo dla Pań to taniec mocno bazujący na stylu salsy kubańskiej, jednak tańczony bez udziału partnera. Na pewno jednak poznane kroki i figury, przydadzą się do rozwoju swoich umiejętności w tańcu w parach.

Podczas kursu nauczysz się nie tylko nowych kroków i figur, ale nabierzesz pewności siebie i swoich ruchów, umiejętności izolowania swojego ciała, pięknego poruszania się i prezentacji, co sprawi, że będziesz tańczyć pewnie, płynnie i swobodnie - nie tylko solo. :)

Jakie przynosi korzyści?

Na zajęciach nauczysz się akceptować swoje ciało i eksponować jego atuty, a przede wszystkim czerpać radość z ruchu i muzyki - to świetny trening dla ciała i duszy! Podczas tańczenia salsy pracuje całe ciało, a w szczególności nogi, ręce, biodra, klatka piersiowa czy brzuch. Taniec ten rozwija umiejętność zachowania równowagi i koordynację ruchową, a także izolacje poszczególnych części ciała.

Nauka salsy solo umożliwia dołączenie do kursu w parach, nawet już trwającego. I najważniejsze - taniec otwiera na nowe znajomości, którym na kursie dla Pań (i nie tylko) na pewno nie zabraknie!

Gdzie go wykorzystasz?

Salsa to jeden z najpopularniejszych tańców na świecie, dlatego swoje umiejętności szybko będziesz mógł wykorzystać na różnego rodzaju imprezach, w tym salsotekach w klubach czy szkołach tańca. Ale to nie wszystko! Salsa świetnie sprawdza się do współczesnych, popularnych utworów latynoamerykańskich! Więc możesz tańczyć ją w tradycyjnych klubach a nawet i weselach! :D

Jak przygotować się do zajęć?

Na zajęcia ubierz komfortowy, sportowy strój oraz wygodne sportowe buty (najlepiej jeśli podeszwa nie hamuje mocno tarcia - nie trampki) - opcjonalnie średniej wysokości, wygodne buty na obcasie.

Program

Salsa solo z Kasią od zupełnych podstaw to cotygodniowa dawka ruchu i endorfin w jednym. A to wszystko w kobiecym gronie!
Naucz się salsy solo krok po kroku i wykorzystaj poznane umiejętności podczas choreografii!

Kurs odbywa się w formie cyklu 6 zajęć.

Co czeka na Ciebie na kursie:

 • Na początek rozgrzewka, składająca się z części technicznej, przygotowującej ciało do zajęć oraz tanecznej z powtórką poznanych już figur;
 • Nauka podstawowych kroków i figur (salsa cubana basic, salsa liniowa basic -montuno, salsa rumba, półobroty w basic’u i kroku liniowym, obroty w prawo i lewo w basic cubana i salsa liniowa, mambo, arriba y abajo);
 • Proste układy do utworów z wyraźnym rytmem i o zróżnicowanym tempie dla przyjemniejszych początków;
 • Wprowadzenie podstawowego stylingu rąk i praca nad płynnością w tańcu;
 • Osiągnięcie swobody w tańcu;
 • Cennik

  Karnety:

  1 wejście - 35 zł
  4 wejścia - 110 zł
  8 wejść - 190 zł

  Karty sportowe - obowiązkowa kaucja 40zł

  Honorujemy:

  Multisport Plus, Multisport Student
  Medicover Sport (OK System)
  fitProfit

  Pamiętaj - tylko opłacony zapis będzie brany pod uwagę.

  Zapisz się tylko na wybrane zajęcia

  Skorzystaj z tej formy zapisu, jeżeli chcesz odrobić pojedyncze zajęcia lub wejść jednorazowo na dokładkę.

  TerminMiejscaZapisz się
  2024-06-18 / 16:00 / 214Zapisz się na dokładkę
  2024-06-25 / 16:00 / 317Zapisz się na dokładkę