Zajęcia weekendowe Mikołajkowe choreo Aerial Hoop

Terminy

2023-12-09 / Sb (13:20 - 14:10)
2023-12-09 / Sb (14:20 - 15:10)

Podstawowe informacje

Agnieszka Lipnicka
P2
13:20 - 15:10 (sobota)
Solo

Opis zajęć

Aerial Hoop to zajęcia akrobatyczne na kołach cyrkowych. Na zawieszonych pod sufitem obręczach trenujemy figury i przejścia. Zajęcia te przeznaczone są dla każdego, kto chce spróbować swoich sił w tej pięknej sztuce cyrkowej.

Na początku zajęć spodziewaj się krótkiej rozgrzewki, która przygotuje Cię do wykonania figur. Zajęcia prowadzone są ze wzrastającym poziomem zaawansowania, począwszy od nauki wchodzenia i podstawowych siadów, aż do zaawansowanych przejść i trików- obroty, upadki, rolki i wiele innych. Po intensywnej praktyce figur akrobatycznych przychodzi czas na relaks i rozciągnięcie mięśni, które były najbardziej zaangażowane w trakcie ćwiczeń.

JAKIE PRZYNOSI KORZYŚCI?

Trenując aerial hoop, wyrzeźbisz ciało, a także wzmocnisz i uelastycznisz mięśnie. Wypracujesz zmysł równowagi i zaakceptujesz swoje ciało, z którym musisz się oswoić, aby w zgodzie z nim wykonywać niestandardowe pozy.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZAJĘĆ?

Na zajęciach ćwiczymy w długich legginsach oraz przylegających do ciała koszulkach. Możesz zaopatrzyć się w magnezję, która poprawia przyczepność ciała do koła (dostępna do kupienia na recepcji No Limits).

Ważnym uzupełnieniem kursu regularnego jest uczęszczanie na stretchingi, aby jeszcze skrupulatniej przygotowywać mięśnie do wysiłku fizycznego na kole.

Program

Podczas 2h zajęć w sobotę nauczysz się choreografii pod okiem naszej instruktorki.
Zajęcia dla osób, które uczestniczą w zajęciach Aerial Hoop o conajmniej 6 miesięcy.

Cennik

Na tych zajęciach nie honorujemy kart sportowych. Na liście stałej znajdziesz się jedynie po zakupie karnetu.

Aby zapisać się na zajęcia trzeba mieć dostępne 2 wejścia karnetowe.

Ceny karnetów:

1 wejście - 35 zł
4 wejścia - 110 zł
8 wejść - 190 zł


Przypominamy, że dopiero po dokonaniu wpłaty Twój zapis będzie brany pod uwagę.

Możesz zrezygnować mailowo do 2 dni przed startem zajęć weekendowych. Karnet lub kaucja zostaną zwrócone. Po tym terminie do momentu startu zajęć istnieje możliwość zgłoszenia nieobecności wg ogólnych zasad zgłaszania nieobecności w No Limits.