Kurs pole dance Aerial Hoop / Sb (10:20) / Ania Żarnecka

Podstawowe informacje

Trwające
Ania Żarnecka
S2 (5)
10:20 - 11:10 (sobota)
Solo

Opis zajęć

Aerial Hoop to zajęcia akrobatyczne na kołach cyrkowych. Na zawieszonych pod sufitem obręczach trenujemy figury i przejścia. Zajęcia te przeznaczone są dla każdego, kto chce spróbować swoich sił w tej pięknej sztuce cyrkowej.

Na początku zajęć spodziewaj się krótkiej rozgrzewki, która przygotuje Cię do wykonania figur. Zajęcia prowadzone są ze wzrastającym poziomem zaawansowania, począwszy od nauki wchodzenia i podstawowych siadów, aż do zaawansowanych przejść i trików- obroty, upadki, rolki i wiele innych. Po intensywnej praktyce figur akrobatycznych przychodzi czas na relaks i rozciągnięcie mięśni, które były najbardziej zaangażowane w trakcie ćwiczeń.

JAKIE PRZYNOSI KORZYŚCI?

Trenując aerial hoop, wyrzeźbisz ciało, a także wzmocnisz i uelastycznisz mięśnie. Wypracujesz zmysł równowagi i zaakceptujesz swoje ciało, z którym musisz się oswoić, aby w zgodzie z nim wykonywać niestandardowe pozy.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZAJĘĆ?

Na zajęciach ćwiczymy w długich legginsach oraz przylegających do ciała koszulkach. Możesz zaopatrzyć się w magnezję, która poprawia przyczepność ciała do koła (dostępna do kupienia na recepcji No Limits).

Program

Kurs na poziomie S2 - kurs na poziomie średniozaawansowanym, dla osób, które ukończyły naukę na poziomie podstawowym, czyli trenują Aerial Hoop od minimum 12 miesięcy.

Podczas zajęć na tym poziomie nauczysz się figur takich jak na przykład: marley, łucznik, dragontail, koala.

Aby uczestniczyć w zajęciach na tym poziomie zalecamy znać już wszystkie figury z poziomu podstawowego oraz z S1. Przykładowe figury, które nie powinny już sprawiać Ci większych problemów: kompas, french gazela, dragonfly, arabeska, hello boy.

Cennik

Karnety:

1 wejście - 35 zł
4 wejścia - 110 zł
8 wejść - 190 zł

Karty sportowe - obowiązkowa kaucja 60zł

Honorujemy:

Multisport Plus, Multisport Student
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Pamiętaj - tylko opłacony zapis będzie brany pod uwagę.

Zapisz się tylko na wybrane zajęcia

Skorzystaj z tej formy zapisu, jeżeli chcesz odrobić pojedyncze zajęcia lub wejść jednorazowo na dokładkę.

TerminMiejscaZapisz się
2024-06-01 / 10:20 / 57Zapisz się na dokładkę
2024-06-08 / 10:20 / 66Zapisz się na dokładkę