Zajęcia weekendowe High heels x commercial choreo

Terminy

2023-04-23 / Nd (13:45 - 14:35)
2023-04-23 / Nd (14:45 - 15:35)
2023-04-23 / Nd (15:45 - 16:35)

Podstawowe informacje

Daria Zakharchenko
OPEN
2023-04-23 / Nd (13:45)
13:45 - 16:35
Solo
Tęczowa 25

Opis tańca

High Heels to zmysłowy taniec solo, który może być w zasięgu Twojej ręki. Nigdy nie jest za późno, aby opanować sztukę tańca na obcasie.  Nie ma znaczenia, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą. Sensualność może odkryć każdy, niezależnie od swojej płci, wieku i doświadczenia. Na kursie poznasz tajniki wyrażania swojego charakteru, bo szpilka potrzebuje wyrazistej ekspresji i precyzji ruchów, jako swoich kompanów. 

Jakie przynosi korzyści?

High Heels to najlepszy sposób na wydobycie zmysłowości i pewności siebie! Razem z rozwijaniem swojej śmiałości, poprawią się także Twoje zdolności poruszania na szpilce – w chodzie, w tańcu i pozycjach w parterze.Wykonując figury poprawnie, wzmocnisz łydki, uda, pośladki, a także brzuch i ręce. Wyćwiczysz poczucie rytmu, a dzięki intensywnej praktyce poprawisz dynamikę przejść między pozami w parterach i pionach.

Gdzie go wykorzystasz? 

Okiełznany obcas i znajomość widowiskowych kroków pozwolą zabłysnąć Ci na każdym imprezowym parkiecie. High Heels świetnie sprawdzi się także w choreografiach do klipów. Jeśli uczysz się innych tańców solo, natychmiast odczujesz progres,  większą grację i lekkość w pozostałych tańcach.

 

Program

Seeexy weekend brzmi jak niezły plan!

 
Program skupi się na odkryciu i szlifowaniu  umiejętności w high heels i commercial dance oraz poznawaniu własnej pewności siebie.
 

13:45-14:35  Partery w tańcu 

Na start popracujemy nad kluczowym elementem wielu choreografii, bo nie ma praktyki, bez dobrej techniki!
 
W trakcie zajęć zdobędziesz wiedzę techniczną – jak opanować parkiet pracując przy podłodze - przekładanie nóg, podnoszenie się, wszelkiego rodzaju partery i floorworki.
 

14:45-15:35 High heels choreo

Tańczymy, ile sił w nogach. Daria przeprowadzi Cię dalej przez kolejną godzinę praktykowania - tym razem z CHOREOGRAFIĄ HIGH HEELS. Gorącą choreografia na poziomie dla każdego. Nie zdradzamy jeszcze szczegółów, Daria zaskoczy Was czymś z pazurem.
 
 
15:45-16:35 Commercial choreo
Poszerzamy swoje horyzonty i zakładamy płaskie buty. Commercial łączy w sobie elementy street dance'u, high heels oraz wielu innych! W tej części poznasz układ jak z klipu. Muzyka komercyjna w połączeniu z choreografią. No to jak, piszesz się na to? :)
 
Zajęcia na poziomie OPEN dedykowane są każdemu, niezależnie od poziomu zaawansowania.
 

Jak przygotować się do zajęć? 

Na zajęciawarto zabrać ze sobą buty na szpilce, które stabilnie trzymają kostkę, celem uniknięcia kontuzji, płaskie buty, które nie hamują poślizgu i nie blokują kostki, a także nakolanniki lub długie spodnie. (Istnieje możliwość wypożyczenia ochraniaczy na recepcji No Limits.)

 

Cennik

Karnety:

1 wejście - 30 zł
4 wejścia - 99 zł
8 wejść - 180 zł

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 60zł

Honorujemy:

Multisport Plus
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Przypominamy, że dopiero po dokonaniu wpłaty Twój zapis będzie brany pod uwagę. 

Możesz zrezygnować mailowo do 2 dni przed startem zajęć weekendowych. Karnet lub kaucja zostaną zwrócone. Po tym terminie do momentu startu zajęć istnieje możliwość zgłoszenia nieobecności wg ogólnych zasad zgłaszania nieobecności w No Limits.