Zajęcia weekendowe Acroyoga

Terminy

2023-04-23 / Nd (10:20 - 11:10)
2023-04-23 / Nd (11:20 - 12:10)
2023-04-23 / Nd (12:20 - 13:10)

Podstawowe informacje

Monika Nowak, Tomasz Mełeh
OPEN
2023-04-23 / Nd (10:20)
10:20 - 12:10
Solo
Tęczowa 25

Opis tańca

Opis zajęć

Acroyoga to zajęcia łączące jogę i akrobatykę, obejmujące akrobacje partnerskie i grupowe, w których przynajmniej jedna osoba jest podnoszona (tzw. lotka). Pozostałe osoby w grupie podnoszą (bazy) i/lub asekurują (spotterzy). Ćwiczymy w grupach, dbając o wzajemne bezpieczeństwo, ale też bawiąc się wspólną praktyką.
Dla miłośników rurki, koła, akrobatyki lub po prostu ludzi będzie to prawdopodobnie nowe hobby.
Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich. Nie ma konieczności zapisywania się w parze lub w grupie osób (ale można), zapisz się i zacznij niedzielę w niekonwencjonalny sposób. 
 

Jakie przynosi korzyści?

Acroyoga to przede wszystkim świetna zabawa, podczas której wzmacniasz swoją siłę oraz elastyczność. Ponadto zwiększa się świadomość ciała, równowaga i koordynacja, a ćwiczenia w grupie budują wzajemne zaufanie, redukują stres i gwarantują dużo śmiechu, zwłaszcza na początku przygody z tą dyscypliną. 
 

Gdzie go wykorzystasz?

Na wiosennym pikniku w parku, na plaży podczas wakacji, jako urozmaicenie spotkań z przyjaciółmi, znajomymi czy rodziną. Do acroyogi nie trzeba specjalnego sprzętu, więc można ćwiczyć ją wszędzie, jeśli tylko znajdziemy chętnych :)
 

Jak przygotować się do zajęć?

Wygodny strój sportowy, najlepiej spodnie bez kieszeni, bo zdarza się, że przeszkadzają w płynności ruchu. Ćwiczymy w skarpetach lub na boso.

Program

Zajęcia zaczniemy od rozgrzewki, zabaw poprawiających zaufanie i ćwiczeń wprowadzających do wspólnej praktyki. Następnie przejdziemy przez klika podstawowych figur z acroyogi. Wybierzemy dla Was te najbardziej fotogeniczne! Finalnie połączymy sobie bazowe figury w ładną sekwencję. A jeśli starczy Nam czasu i sił to całość zajęć zwieńczymy piramidą.
 
10.20 Rozgrzewka, wprowadzenie do acroyogi
11.20 Figury z acroyogi
12.20 Sekwencja z poznanych figur, piramida, stretching

Cennik

1 wejście - 30 zł
4 wejścia - 99 zł
8 wejść - 180 zł

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 60zł

Honorujemy:

Multisport Plus
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Przypominamy, że dopiero po dokonaniu wpłaty Twój zapis będzie brany pod uwagę. 

Możesz zrezygnować mailowo do 2 dni przed startem zajęć weekendowych. Karnet lub kaucja zostaną zwrócone. Po tym terminie do momentu startu zajęć istnieje możliwość zgłoszenia nieobecności wg ogólnych zasad zgłaszania nieobecności w No Limits.