Zajęcia weekendowe Sexy Dance Choreo

Terminy

2023-04-29 / Sb (16:00 - 16:50)
2023-04-29 / Sb (17:00 - 17:50)

Podstawowe informacje

Daria Machnik
OPEN
2023-04-29 / Sb (16:00)
16:00 - 17:50
Solo
Tęczowa 25

Opis tańca

Sexy dance opiera się na bardzo przyjemnej wiedzy technicznej, na temat izolacji partii ciała, przejść i podstawowych krokach, które mogę być uzewnętrznieniem Twoich własnych pragnień, ale jest także świetną zabawą w improwizację w rytm ulubionej muzyki. Stworzysz choreografie o indywidualnym charakterze i przestaniesz peszyć się na parkiecie, bo opanujesz odważne kroki! Naucz poruszać się w sposób kobiecy i zmysłowy!

Jakie przynosi korzyści?

Taniec to przede wszystkim wydobywanie własnego temperamentu na parkiecie, dlatego nie liczy się Twój strój i okoliczności, bo seksapil zależny jest tylko i wyłącznie od Twojego charakteru!  Dzięki zajęciom sexy dance pokażesz swojej najodważniejsze  ,,ja’’ w tańcu i odłożysz nieśmiałość w kąt. Rytm i dynamika przestaną być Ci obce, bo na parkiet zaczniesz wchodzić z przytupem!

Gdzie go wykorzystasz? 

Sexy dance uratuje Cię wszędzie, gdzie tylko potrzebujesz gracji i chcesz poczuć się atrakcyjnie. To świetne rozwiązanie dla osób kochających imprezy! Nabyte umiejętności wykorzystasz w klubie, na kameralnej imprezie, przy nagrywkach klipów, ale także w codziennej kokieterii. 

Jak przygotować się do zajęć? 

Na zajęcia włóż  buty na płaskiej podeszwie, a także nakolanniki lub długie spodnie. (Istnieje możliwość wypożyczenia ochraniaczy na recepcji No Limits).

Program

Wait a minute let me take you there...
 

16:00-16:50

Pora na to, co kochamy najbardziej - praktykę i choreografię!
Poznajcie autorskie choreo Darii i poczujcie, jak to jest być SEXY na parkiecie.
Tym razem zatańczymy do utworu Jessie J, Ariany Grande i Nicki Minaj - ..Bang, bang'' : https://www.youtube.com/watch?v=0HDdjwpPM3Y\
Kto tak jak my zapętlał tę piosenkę, gdy wyszła do streamingów?
 

17:00-17:50

Dalej pracujemy nad choreografią. Sróbujemy swoich sił tańcząc w mniejszych grupach. Druga godzina to także okazja, abyście udokumentowali sobie swoje efekty i mogli się później nimi pochwalić, komu tylko zechcecie!

 

Zajęcia na poziomie OPEN dedykowane są każdemu, niezależnie od poziomu zaawansowania.

 

Masz jeszcze jakieś wątpliwości, co do sexy dance, albo wstydzisz się tańczyć zmysłowo? Zostaw te myśli za sobą i zaufaj Darii!

Cennik

Karnety:

1 wejście - 30 zł
4 wejścia - 99 zł
8 wejść - 180 zł

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 60zł

Honorujemy:

Multisport Plus
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Przypominamy, że dopiero po dokonaniu wpłaty Twój zapis będzie brany pod uwagę. 

Możesz zrezygnować mailowo do 2 dni przed startem zajęć weekendowych. Karnet lub kaucja zostaną zwrócone. Po tym terminie do momentu startu zajęć istnieje możliwość zgłoszenia nieobecności wg ogólnych zasad zgłaszania nieobecności w No Limits.