Zajęcia weekendowe Hustle od podstaw dla singli

Terminy

2023-04-16 / Nd (14:30 - 15:20)
2023-04-16 / Nd (15:30 - 16:20)
2023-04-16 / Nd (16:30 - 17:20)

Podstawowe informacje

Sonia Pawluk, Mikołaj Patalan
P0
2023-04-16 / Nd (14:30)
14:30 - 17:20
W parach (możliwe zapisy solo)
Tęczowa 25

Opis tańca

Wywodzi się z Latin Hustle, które powstało w latach 70 XX wieku. Hustle charakteryzuje się dużą dawką energii, bardzo różnorodną muzyką, otwartością na inne style taneczne oraz freestylem! Kiedy opanujesz krok podstawowy, nauczysz się dodawać ozdobniki do swojego tańca, aby wyglądał on jeszcze subtelniej i efektownej. 

Hustle wyróżnia się nietypowym podejściem do kwestii partnera i partnerki. Zamiast nich istnieje luźna forma –  lead (osoba prowadząca) i follow (osoba prowadzona), dlatego hustle mogą bez problemu tańczyć dwie osoby tej samej płci, a Ty możesz uczyć się kroku obu stron, jeśli tylko będziesz mieć na to ochotę! W trakcie kursu uczymy się jednak podstawowego prowadzenia w roli partnera i partnerki.

Jakie przynosi korzyści? 

Uzyskasz niezbędną wiedzę na temat improwizowania w tańcu, odważysz się ,,zajmować przestrzeń’’ na parkiecie, zamiast kryć się w jego kącie. Panowie poczują swobodę w prowadzeniu, a panie puszczą wodzę fantazji w kolejnych krokach i figurach. Zasmakujesz zabawy we wspaniałym hustle’owym society! 

Gdzie go wykorzystasz?

Hustle jest dobry na każdą okoliczność – prywatka, studniówka, dyskoteka, czy wesele. Świetnie odnajdziesz się także na hustle’owych jammach organizowanych na terenie Wrocławia i nie tylko.

Jak przygotować się do zajęć? 

Na zajęcia ubierz komfortowy, sportowy strój oraz wygodne sportowe buty.

Program

Na tych zajęciach nauczysz się kroku podstawowego hustle, prostych figur oraz krótkiej choreografii. 

Cennik

Karnety:

1 wejście - 30 zł
4 wejścia - 99 zł
8 wejść - 180 zł

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 60zł

Honorujemy:

Multisport Plus
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Przypominamy, że dopiero po dokonaniu wpłaty Twój zapis będzie brany pod uwagę. 

Możesz zrezygnować mailowo do 2 dni przed startem zajęć weekendowych. Karnet lub kaucja zostaną zwrócone. Po tym terminie do momentu startu zajęć istnieje możliwość zgłoszenia nieobecności wg ogólnych zasad zgłaszania nieobecności w No Limits.