Zajęcia weekendowe Chair dance

Terminy

2023-04-16 / Nd (10:30 - 11:20)
2023-04-16 / Nd (11:30 - 12:20)
2023-04-16 / Nd (12:30 - 13:20)

Podstawowe informacje

Asia Michalik
OPEN
2023-04-16 / Nd (10:30)
10:30 - 13:20
Solo
Tęczowa 25

Opis tańca

Wykorzystanie rekwizytów w tańcu nigdy nie było prostsze! Choreografie chair dance to nietuzinkowy sposób na urozmaicenie swoich tanecznych rutyn z użyciem krzesła. Kokieteryjność i temperamentne układy mogą być w zasięgu Twojej ręki!

Jakie przynosi korzyści?

Z łatwością przyjdzie Ci odkrycie swojej kobiecości i pewności siebie. Ten taniec solo pozwoli przełamać Twoje wewnętrzne bariery przed kuszącymi ruchami, które przydadzą się w podobnych stylach solo – sexy dance, high heels i wielu innych.

Gdzie go wykorzystasz?

Figury z wykorzystaniem krzesła możesz umieścić w dowolnej choreografii dowolnego stylu, jeśli tylko będziesz mieć taką ochotę. 

Jak przygotować się do zajęć?

Ubierz komfortowy strój,w którym czujesz się kobieco oraz wygodne buty, które nie blokują kostki ani nie hamują poślizgu, lub obcasy.

Program

Ale ogień!
 
Parkiet skwierczy nowego weekendowego chair dance.
 
Zastanawiasz się, co kryje się pod tajemniczymi trzema częściami zajęć?
 
Przygotuj się na zmysłową choreografię z wykorzystaniem rekwizytu - krzesła. Asia zapewnia, że sprawi, aby każdy/a z Was poczuł się niezwykle seksownie, a w związku z tym dobrała piosenkę z pazurem.
 
Trzy godziny - część I, część II, część III - po kolei wprowadzą Cię w obycie z krzesłem, szukanie własnego wyrazu i pewności siebie, aż po prawdziwe wzniecenie ognia.
 
Będzie niegrzecznie, ale spokojnie, w No Limits jest gaśnica. :)

Cennik

Karnety:

1 wejście - 30 zł
4 wejścia - 99 zł
8 wejść - 180 zł

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 60zł

Honorujemy:

Multisport Plus
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Przypominamy, że dopiero po dokonaniu wpłaty Twój zapis będzie brany pod uwagę. 

Możesz zrezygnować mailowo do 2 dni przed startem zajęć weekendowych. Karnet lub kaucja zostaną zwrócone. Po tym terminie do momentu startu zajęć istnieje możliwość zgłoszenia nieobecności wg ogólnych zasad zgłaszania nieobecności w No Limits.