Kurs pole dance Pole Dance (tylko karnety) [12 zajęć] / Wt (21:20) / Iza Kalinowska

Podstawowe informacje

2023-03-28 / Wt (21:20)
Iza Kalinowska
P0
2023-03-28 / Wt (21:20)
21:20 - 22:10
Solo
Tęczowa 25

Opis tańca

Pole Dance to sport, cieszący się coraz większą popularnością. Istnieje stereotyp, że taniec z rurą ma jedynie erotyczny charakter  To bardzo mylne przekonanie! Pole Dance to trening  wymagający dużo samozaparcia i dyscypliny.

Na początku zajęć spodziewaj się rozgrzewki, która pomoże przygotować Twoje mięśnie do trudnych figur, poszerzy zakres ruchowy i wprowadzi Cię w świat pole dance. Poziom zajęć wzrasta wraz z umiejętnościami kursantów i kursantek. Program rozpoczyna się od podstaw, czyli nauka wchodzenia na rurkę, przechodząc długą drogę do figur wymagających niezwykłej siły, w tym np. gemini, butterfly, handspring i wiele innych. Po intensywnej aktywności fizycznej czeka Cię cooldown.

Na zajęciach dwie osoby ćwiczą przy jednej rurze. 

JAKIE PRZYNOSI KORZYŚCI? 

Kiedy rozpoczniesz swoją przygodę z pole dance, Twoje ciało od razu Ci podziękuje. Choć początkowo możesz odczuwać zakwasy i ból, z czasem przywykniesz do obciążenia, a w zamian Twoja sylwetka nabierze wyrzeźbionego kształtu. Wzmocnisz przede wszystkim ręce, nogi, a także brzuch. Nauczysz się cierpliwości i wytrwałości, aby osiągnąć idealny efekt figury. Co więcej, popracujesz nad pewnością siebie i akceptacją ciała, bo pole dance wymaga niezwykłego skupienia na sobie. Nawiążesz relacje w grupie, która pomoże Ci osiągać kolejne sukcesy, a razem dojdziecie do wniosku, że przed Wami nie ma rzeczy niemożliwych!

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZAJĘĆ?

Na zajęciach ćwiczymy w krótkich spodenkach oraz topach sportowych. Ćwiczenie w obuwiu sportowym zmiennym jest dozwolone. Możesz zaopatrzyć się w magnezję, która poprawia przyczepność ciała do rurki (dostępna do kupienia na recepcji No Limits).

Program

Kurs P0 przeznaczony jest dla osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z treningiem na rurze.

Podczas zajęć na tym poziomie nauczysz się między innymi: wspinania przodem, obrotu z krzesełkiem do przodu, Piotrusia Pana, kilku rodzajów wrap’a oraz wspinania bokiem. 

Cennik

Na tym kursie nie honorujemy kart sportowych. Na liście stałej znajdziesz się jedynie po zakupie karnetu.

Karnety:

1 wejście - 30 zł
4 wejścia - 99 zł
8 wejść - 180 zł

Uwaga!

Nowe ceny karnetów (od kwietnia):

1 wejście - 35 zł
4 wejścia - 110 zł
8 wejść - 190 zł

Chcesz wpaść jednorazowo na dokładkę? Kup karnet na pojedyncze wejście.

Uwaga: od 1.01.2023, aby zapisać się na dokładkę na te zajęcia, trzeba mieć wykupiony karnet lub wolne wejścia na dowolnym karnecie - bez nich zapis nie będzie możliwy. Nie masz wykupionego karnetu? Nadal możesz przyjść jednorazowo na zajęcia, jednak bez wcześniejszej rezerwacji. Zapytaj recepcję o wolne miejsca tuż przed zajęciami.