Kurs tańca Latino solo CHOREO + lady styling [kurs intensywny] / Pn (20:00) / Paula Szafraniec

Podstawowe informacje

2023-04-03 / Pn (20:00)
Paula Szafraniec
P0
2023-04-03 / Pn (20:00)
20:00 - 21:50
Solo
Tęczowa 25

Opis tańca

Latino solo to pigułka tańców latynoamerykańskich. Podstawą zajęć będzie poznanie kroków i choreografii do gorących rytmów latino. Program obejmuje naukę 4 tańców: samba, cha cha, rumba, jive. Na choreografie z danego tańca przeznaczone są około 3 zajęcia. Do każdego ułożony jest inny układ adekwatny do poziomu. Poznasz technikę pracy bioder, która jest nierozłącznym elementem latynoskiego kroku, a także charakterystyczne figury każdego z opracowywanych stylów.

Jakie przynosi korzyści?

Wzmocnisz nogi, brzuch oraz ręce, a dodatkowo poprawisz ruchomość stawów. Co więcej, opanujesz sztukę stylingu kobiecego i przestaniesz bać się bycia w centrum uwagi na parkiecie. Odkryjesz nową dynamikę w tańcu i poszerzysz swoją wiedzę kulturową.

Gdzie go wykorzystasz?

Nabyta pamięć ruchowa przyda Ci się na imprezach, zwłaszcza z latynoską muzyką. Poznany styling zaowocuje także w tańcu w parze, gdzie nadasz niepowtarzalnego efektu swoim ruchom, nie przeszkadzając partnerowi w prowadzeniu.  

Jak przygotować się do zajęć?

Na zajęcia ubierz komfortowy, sportowy strój oraz wygodne sportowe buty, które nie hamują poślizgu ani nie blokują kostki, lub niskie obcasy. 

Program

Na tym kursie poznasz latino solo.

Poziom podstawowy (P0) trwa ok. 12 zajęć. Po tym czasie możesz kontynuować naukę w grupie o poziomie P1.

Program tego kursu dopasowany jest do tempa uczesniczek, pozwala na skupieniu się w trakcie każdej z godzin na konkretnych elementach stylu tańca, jednocześnie łącząc zabawę i swobodę związaną z czasem zajęć.

  1. W trakcie pierwszej godziny zajmiecie się choreografią z danego stylu tańca (samba, rumba, cha-cha czy jive) i będziecie mogły spokojnie ćwiczyć

2. Dzięki drugiej godzinie zajęć zapoznasz się ze stylingiem dedykowanym wcześniej poznanej choreografii, który będziesz mogła także wykorzystać przy najbliższej wyjściowej okazji na parkiecie!

 

Cennik

Karnety:

1 wejście - 30 zł
4 wejścia - 99 zł
8 wejść - 180 zł

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 40zł

Honorujemy:

Multisport Plus
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Pamiętaj -  tylko opłacony zapis będzie brany pod uwagę. 

Na te zajęcia można zapisać się od 16 roku życia za zgodą rodzica. Pisemną zgodę należy okazać na recepcji w dniu zajęć.