Zajęcia weekendowe Cha-cha choreo ,, Señorita'' - S. Mendes C. Cabello

Terminy

2023-04-01 / Sb (10:00 - 10:50)
2023-04-01 / Sb (11:00 - 11:50)
2023-04-01 / Sb (12:00 - 12:50)

Podstawowe informacje

Paula Szafraniec
OPEN
2023-04-01 / Sb (10:00)
10:00 - 12:50
Solo
Tęczowa 25

Opis tańca

 Podstawą zajęć będzie poznanie kroków i choreografii do gorących rytmów latino. Poznasz technikę pracy bioder, która jest nierozłącznym elementem latynoskiego kroku, a także charakterystyczne figury opracowywanego stylu.

Jakie przynosi korzyści?

Wzmocnisz nogi, brzuch oraz ręce, a dodatkowo poprawisz ruchomość stawów. Co więcej, opanujesz sztukę stylingu kobiecego i przestaniesz bać się bycia w centrum uwagi na parkiecie. Odkryjesz nową dynamikę w tańcu i poszerzysz swoją wiedzę kulturową.

Gdzie go wykorzystasz?

Nabyta pamięć ruchowa przyda Ci się na imprezach, zwłaszcza z latynoską muzyką. Poznany styling zaowocuje także w tańcu w parze, gdzie nadasz niepowtarzalnego efektu swoim ruchom, nie przeszkadzając partnerowi w prowadzeniu.  

Jak przygotować się do zajęć?

Na zajęcia ubierz komfortowy, sportowy strój oraz wygodne sportowe buty lub niskie obcasy. 

Program

 

10:00-10:50

Nie musisz lecieć za granicę, żeby opanować podstawy kroku cha-chy. W trakcie pierwszej godziny zajęć z Paulą poznasz techniczną wiedzę na temat kroczenia po parkiecie w cha-chy, dzięki czemu szybko i sprawnie zrozumiesz tempo i dynamikę potrzebne w następnej części zajęć.

 

11:00-11:50

Paula Szafraniec słynie ze swoich latynoskich układów, dlatego ponownie na deser zaserwuje swoją autorską choreografię. Poznaj taneczną kombinację, której elementy będziesz mogła wykorzystać na każdym parkiecie ever! 
 
Do jakiego utworu tańczymy? Tym razem będzie to... Shawn Mendes i Camilla Cabello w piosence ,,Señorita ''
 
https://www.youtube.com/watch?v=Pkh8UtuejGw
 
 
 

12:00-12:50

Już południe, ale spokojnie, mamy czas, żeby dokończyć rozpoczętą choreografię! Dalej ćwiczymy układ, a także dopracowujemy to, czego nauczyłyśmy się przez ostatnie 2 godziny. 

Praktyka czyni mistrzynię, a przecież chcesz nią zostać.

Na koniec pozostaje nam wielki ukłon za świetnie wykonaną robotę!

 

Zajęcia na poziomie OPEN dedykowane są zarówno paniom, które nigdy nie tańczyły latino solo, ale także tym, które znają już pokrewne tańce (np. rumba, jive, samba) i chcą spróbować swoich sił także w cha-chy!

Cennik

Karnety:

1 wejście - 30 zł
4 wejścia - 99 zł
8 wejść - 180 zł

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 60zł

Honorujemy:

Multisport Plus
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Przypominamy, że dopiero po dokonaniu wpłaty Twój zapis będzie brany pod uwagę. 

Możesz zrezygnować mailowo do 2 dni przed startem zajęć weekendowych. Karnet lub kaucja zostaną zwrócone. Po tym terminie do momentu startu zajęć istnieje możliwość zgłoszenia nieobecności wg ogólnych zasad zgłaszania nieobecności w No Limits.

Na te zajęcia można zapisać się od 16 roku życia za zgodą rodzica. Pisemną zgodę należy okazać na recepcji w dniu zajęć.