Kurs tańca Salsa solo dla Pań [12 zajęć] / Pt (17:00) / Katarzyna Janicka

Podstawowe informacje

17:00 - 17:50
Katarzyna Janicka
P0
2023-03-10 / Pt (17:00)
17:00 - 17:50
Solo
Tęczowa 25

Opis tańca

Salsa solo dla Pań to taniec mocno bazujący na stylu salsy kubańskiej, jednak tańczony bez udziału partnera. Na pewno jednak poznane kroki i figury, przydadzą się do rozwoju swoich umiejętności w tańcu w parach. 

Podczas kursu nauczysz się nie tylko nowych kroków i figur, ale nabierzesz pewności siebie i swoich ruchów, umiejętności izolowania swojego ciała, pięknego poruszania się i prezentacji, co sprawi, że będziesz tańczyć pewnie, płynnie i swobodnie - nie tylko solo. :) 

Jakie przynosi korzyści?

Na zajęciach nauczysz się akceptować swoje ciało i eksponować jego atuty, a przede wszystkim czerpać radość z ruchu i muzyki - to świetny trening dla ciała i duszy! Podczas tańczenia salsy pracuje całe ciało, a w szczególności nogi, ręce, biodra, klatka piersiowa czy brzuch. Taniec ten rozwija umiejętność zachowania równowagi i koordynację ruchową, a także izolacje poszczególnych części ciała. 

Nauka salsy solo umożliwia dołączenie do kursu w parach, nawet już trwającego. I najważniejsze - taniec otwiera na nowe znajomości, którym na kursie dla Pań (i nie tylko) na pewno nie zabraknie!

Gdzie go wykorzystasz?

Salsa to jeden z najpopularniejszych tańców na świecie, dlatego swoje umiejętności szybko będziesz mógł wykorzystać na różnego rodzaju imprezach, w tym salsotekach w klubach czy szkołach tańca. Ale to nie wszystko! Salsa świetnie sprawdza się do współczesnych, popularnych utworów latynoamerykańskich! Więc możesz tańczyć ją w tradycyjnych klubach a nawet i weselach! :D 

Jak przygotować się do zajęć?

Na zajęcia ubierz komfortowy, sportowy strój oraz wygodne sportowe buty (najlepiej jeśli podeszwa nie hamuje mocno tarcia - nie trampki) - opcjonalnie średniej wysokości, wygodne buty na obcasie. 

 

Program

Zapraszamy wszystkie chętne Panie, które chciałyby rozpocząć naukę Salsy solo od zupełnych podstaw na cykl 12 zajęć. 

Co czeka na Ciebie na kursie:

  • Na początek rozgrzewka, składająca się z części technicznej, przygotowującej ciało do zajęć oraz tanecznej z powtórką poznanych już figur;
  • Nauka podstawowych kroków i figur (salsa cubana basic, salsa liniowa basic -montuno, salsa rumba, półobroty w basic’u i kroku liniowym, obroty w prawo i lewo w basic cubana i salsa liniowa, mambo, arriba y abajo);
  • Proste układy do utworów z wyraźnym rytmem i o zróżnicowanym tempie dla przyjemniejszych początków;
  • Wprowadzenie podstawowego stylingu rąk i praca nad płynnością w tańcu;
  • Osiągnięcie swobody w tańcu;

Cennik

Karnety:

1 wejście - 30 zł
4 wejścia - 99 zł
8 wejść - 180 zł

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 40zł

Honorujemy:

Multisport Plus
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Pamiętaj -  tylko opłacony zapis będzie brany pod uwagę. 

Zapisz się tylko na wybrane zajęcia

Skorzystaj z tej formy zapisu, jeżeli chcesz odrobić pojedyncze zajęcia lub wejść jednorazowo na dokładkę.

TerminMiejscaZapisz się
2023-03-31 / 17:00 / 418Zapisz się na dokładkę
2023-04-07 / 17:00 / 5Odwołane