Zajęcia weekendowe Kobieca Acroyoga

Terminy

2023-03-26 / Nd (10:00 - 10:50)
2023-03-26 / Nd (11:00 - 11:50)
2023-03-26 / Nd (12:00 - 12:50)

Podstawowe informacje

Swietlana Różycka, Agata Lemańczyk
OPEN
2023-03-26 / Nd (10:00)
10:00 - 12:50
Solo
Tęczowa 25

Opis tańca

OPIS ZAJĘĆ

Acroyoga to młoda dyscyplina będąca połączeniem akrobatyki partnerskiej, jogi i masażu tajskiego. Łączy ze sobą wymagający trening angażujący wiele grup mięśniowych z dziecięcą zabawą. Akrobacje wykonujemy w zespołach trzyosobowych, w których jedna osoba jest bazą, druga – osobą latającą („lotką”), a trzecia spotterem - pomocnikiem, który dba o asekurację, udziela wskazówek i chroni przed ewentualnymi upadkami. Praktyka acroyogi nazywana jest lataniem, ponieważ lotka przebywa w powietrzu, na stopach i rękach osoby bazującej.

JAKIE PRZYNOSI KORZYŚCI?

Dzięki acroyodze wspaniale spędzisz czas. Charakter ćwiczeń sprawia ogromną frajdę i daje dużo satysfakcji, ponieważ postępy widoczne są bardzo szybko. Przy okazji świetnej zabawy przywołującej dziecięcą beztroskę, niepostrzeżenie zwiększysz swoją siłę. Twoje ciało nabierze elastyczności, wzmocnisz mięśnie głębokie, poprawisz równowagę i koordynację, zwiększysz świadomość ciała. Ćwiczenie w grupie zwiększa zaufanie i uczy współpracy, redukuje stres i poprawia samopoczucie.

GDZIE GO WYKORZYSTASZ?

Praktyka acroyogi będzie wspaniałym uzupełnieniem sportów powietrznych, takich jak pole dance czy aerial hoop. Istnieje duże ryzyko, że okaże się Twoją nową, główną i ulubioną aktywnością sportową :) Dzięki temu że nie wymaga żadnych dodatkowych akcesoriów możesz ćwiczyć w domu, na siłowni, w parku czy na wakacjach. Acroyoga jest też bardzo fotogeniczna - poznane figury możesz wykorzystać podczas sesji zdjęciowych i raz na zawsze odmienić swoje zdjęcia z wakacji.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZAJĘĆ?

Na zajęciach ćwiczymy w dopasowanym i wygodnym stroju sportowym, w skarpetkach lub boso. Przydatna może okazać się magnezja.

Program

Zajęcia dedykujemy przede wszystkim kobietom – udowodnimy że jesteście silniejsze, niż myślicie, i zdolne do opanowania niewykonalnych na pierwszy rzut oka akrobatycznych figur. Jeżeli nigdy nie ćwiczyłaś acroyogi albo próbowałaś tylko latać lub tylko bazować, te zajęcia są właśnie dla Ciebie. Możesz zabrać ze sobą przyjaciółkę, mamę lub przyjść sama i poznać kogoś nowego. Zajęcia rozpoczniemy rozgrzewką w formie zabawy, z ćwiczeniami poprawiającymi balans i zaufanie, które przygotują Cię do nowych wyzwań. Na warsztatach poznasz podstawowe figury acroyogi, które następnie połączymy tworząc sekwencję poznanych ruchów. Praktykę zakończymy wspólnym stretchingiem i relaksującym masażem tajskim.

Cennik

1 wejście - 30 zł
4 wejścia - 99 zł
8 wejść - 180 zł

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 60zł

Honorujemy:

Multisport Plus
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Przypominamy, że dopiero po dokonaniu wpłaty Twój zapis będzie brany pod uwagę. 

Możesz zrezygnować mailowo do 2 dni przed startem zajęć weekendowych. Karnet lub kaucja zostaną zwrócone. Po tym terminie do momentu startu zajęć istnieje możliwość zgłoszenia nieobecności wg ogólnych zasad zgłaszania nieobecności w No Limits.