Kurs tańca Salsa solo dla Pań [8 zajęć] / Cz (17:00) / Kasia Złośnik

Podstawowe informacje

17:00 - 17:50
Kasia Złośnik
P0
2023-02-02 / Cz (17:00)
17:00 - 17:50
Solo
Tęczowa 25

Opis tańca

Salsa solo dla Pań to taniec mocno bazujący na stylu salsy kubańskiej, jednak tańczony bez udziału partnera. Na pewno jednak poznane kroki i figury, przydadzą się do rozwoju swoich umiejętności w tańcu w parach. 

Podczas kursu nauczysz się nie tylko nowych kroków i figur, ale nabierzesz pewności siebie i swoich ruchów, umiejętności izolowania swojego ciała, pięknego poruszania się i prezentacji, co sprawi, że będziesz tańczyć pewnie, płynnie i swobodnie - nie tylko solo. :) 

Jakie przynosi korzyści?

Na zajęciach nauczysz się akceptować swoje ciało i eksponować jego atuty, a przede wszystkim czerpać radość z ruchu i muzyki - to świetny trening dla ciała i duszy! Podczas tańczenia salsy pracuje całe ciało, a w szczególności nogi, ręce, biodra, klatka piersiowa czy brzuch. Taniec ten rozwija umiejętność zachowania równowagi i koordynację ruchową, a także izolacje poszczególnych części ciała. 

Nauka salsy solo umożliwia dołączenie do kursu w parach, nawet już trwającego. I najważniejsze - taniec otwiera na nowe znajomości, którym na kursie dla Pań (i nie tylko) na pewno nie zabraknie!

Gdzie go wykorzystasz?

Salsa to jeden z najpopularniejszych tańców na świecie, dlatego swoje umiejętności szybko będziesz mógł wykorzystać na różnego rodzaju imprezach, w tym salsotekach w klubach czy szkołach tańca. Ale to nie wszystko! Salsa świetnie sprawdza się do współczesnych, popularnych utworów latynoamerykańskich! Więc możesz tańczyć ją w tradycyjnych klubach a nawet i weselach! :D 

Jak przygotować się do zajęć?

Na zajęcia ubierz komfortowy, sportowy strój oraz wygodne sportowe buty (najlepiej jeśli podeszwa nie hamuje mocno tarcia - nie trampki) - opcjonalnie średniej wysokości, wygodne buty na obcasie. 

Program

Zapraszamy wszystkie chętne Panie, które chciałyby rozpocząć naukę Salsy solo od zupełnych podstaw na cykl 8 zajęć. 

Co czeka na Ciebie na kursie:

  • Na początek rozgrzewka, składająca się z części technicznej, przygotowującej ciało do zajęć oraz tanecznej z powtórką poznanych już figur;
  • Nauka podstawowych kroków i figur (salsa cubana basic, salsa liniowa basic -montuno, salsa rumba, półobroty w basic’u i kroku liniowym, obroty w prawo i lewo w basic cubana i salsa liniowa, mambo, arriba y abajo);
  • Proste układy do utworów z wyraźnym rytmem i o zróżnicowanym tempie dla przyjemniejszych początków;
  • Wprowadzenie podstawowego stylingu rąk i praca nad płynnością w tańcu;
  • Osiągnięcie swobody w tańcu;

Cennik

Karnety:

1 wejście - 30 zł
4 wejścia - 99 zł
8 wejść - 180 zł

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 40zł

Honorujemy:

Multisport Plus
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Pamiętaj -  tylko opłacony zapis będzie brany pod uwagę. 

Zapisz się tylko na wybrane zajęcia

Skorzystaj z tej formy zapisu, jeżeli chcesz odrobić pojedyncze zajęcia lub wejść jednorazowo na dokładkę.

TerminMiejscaZapisz się
2023-03-30 / 17:00 / 822Zapisz się na dokładkę