Zajęcia weekendowe !Feliz Navidad! Salsa CHOREO

Terminy

2022-12-17 / Sb (11:30 - 12:20)
2022-12-17 / Sb (12:30 - 13:20)

Podstawowe informacje

Ada Dziedzic-Mirecka
OPEN
2022-12-17 / Sb (11:30)
11:30 - 13:20
Solo
Tęczowa 25

Opis tańca

Salsa solo to taniec mocno bazujący na stylu salsy kubańskiej, jednak tańczony bez udziału partnera. Na pewno jednak poznane kroki i figury, przydadzą się do rozwoju swoich umiejętności w tańcu w parach. 

Podczas kursu nauczysz się nie tylko nowych kroków i figur, ale nabierzesz pewności siebie i swoich ruchów, umiejętności izolowania swojego ciała, pięknego poruszania się i prezentacji, co sprawi, że będziesz tańczyć pewnie, płynnie i swobodnie - nie tylko solo. :) 

Jakie przynosi korzyści?

Na zajęciach nauczysz się akceptować swoje ciało i eksponować jego atuty, a przede wszystkim czerpać radość z ruchu i muzyki - to świetny trening dla ciała i duszy! Podczas tańczenia salsy pracuje całe ciało, a w szczególności nogi, ręce, biodra, klatka piersiowa czy brzuch. Taniec ten rozwija umiejętność zachowania równowagi i koordynację ruchową, a także izolacje poszczególnych części ciała. 

Nauka salsy solo umożliwia dołączenie do kursu w parach, nawet już trwającego. I najważniejsze - taniec otwiera na nowe znajomości, których na kursie dla na pewno nie zabraknie!

Gdzie go wykorzystasz?

Salsa to jeden z najpopularniejszych tańców na świecie, dlatego swoje umiejętności szybko będziesz mógł wykorzystać na różnego rodzaju imprezach, w tym salsotekach w klubach czy szkołach tańca. Ale to nie wszystko! Salsa świetnie sprawdza się do współczesnych, popularnych utworów latynoamerykańskich! Więc możesz tańczyć ją w tradycyjnych klubach a nawet i weselach! :D 

Jak przygotować się do zajęć?

Na zajęcia ubierz komfortowy, sportowy strój oraz wygodne sportowe buty (najlepiej jeśli podeszwa nie hamuje mocno tarcia - nie trampki) - dla Pań opcjonalnie średniej wysokości, wygodne buty na obcasie. 

Program

!Feliz Navidad! 
Tej zimy rozgrzewamy się w rytm gorącej kubańskiej salsy solo. Szykuj czapki Mikołaja i inne elementy przebrania i wpadaj na 2-godzinne choreo z Adą! Nauka układu z elementami stylingu urozmaici Twój taniec i wprowadzi Cię w świąteczny wesoły nastrój - Feliz Navidad! 

Dla kogo?

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich chętnych, którzy tańczą salsę solo lub w parach od ok. 3 miesięcy (ukończony poziom P0). 

Cennik

Karnety:

1 wejście - 30 zł
4 wejścia - 99 zł
8 wejść - 180 zł

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 45zł

Honorujemy:

Multisport Plus
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Przypominamy, że dopiero po dokonaniu wpłaty Twój zapis będzie brany pod uwagę. 

Możesz zrezygnować mailowo do 2 dni przed startem zajęć weekendowych. Karnet lub kaucja zostaną zwrócone. Po tym terminie do momentu startu zajęć istnieje możliwość zgłoszenia nieobecności wg ogólnych zasad zgłaszania nieobecności w No Limits.