Zajęcia weekendowe Taniec współczesny - ODDYCHAJ

Terminy

2022-12-17 / Sb (15:00 - 15:50)
2022-12-17 / Sb (16:00 - 16:50)

Podstawowe informacje

Kamil Mastalerz
OPEN
2022-12-17 / Sb (15:00)
15:00 - 16:50
Solo
Tęczowa 25

Opis tańca

Taniec współczesny to praca nad świadomością ciała. Poszukasz sposobów poruszania się, które będą dla Twojego ciała wygodne, a jednocześnie złączą się w taneczne sekwencje o Twoich indywidualnych cechach. Wykorzystasz elementy floorwork'u, baletu, akrobatyki, czy sztuk walki. Z czasem zapoznasz się z pojęciami tempa, przestrzeni, przepływu i oddechu. Odkryjesz nową jakość ruchu we własnych improwizacjach, a także w kombinacjach z partnerem, czy w grupie. Na zajęciach poznasz nie tylko autorski program instruktorów, ale także inspirację techniką Marthy Graham. Taniec współczesny nie obędzie się bez ćwiczeń rozciągających, aby prawidłowo i swobodnie wykonywać nowo poznane pozy.

Jakie przynosi korzyści?

Ten rodzaj aktywności pomaga pozbyć się stresu i napięć.  Co więcej, to nie tylko relaks dla ciała, ale także sposób na uwrażliwienie się na własne myśli. Dzięki ćwiczeniom z grupą taneczną dodatkowo rozwiniesz swoje umiejętności pracy z zespołem.

Gdzie go wykorzystasz?

Jego znajomość wykorzystasz w trakcie wszelkich zajęć ruchowych typu improwizacje, czy taniec jazzowy. Przydatny jest dla osób obcujących ze sztuką wszelakiej formy.

Jak przygotować się do zajęć?

Na zajęcia ubierz komfortowy, sportowy strój oraz skarpetki. Możesz zaopatrzyć się w nakolanniki. (Istnieje możliwość wypożyczenia ochraniaczy na recepcji No Limits).

Program

Wydanie zajęć weekendowych z tańca współczesnego, których dotychczas nie było! Skorzystaj z tej jednorazowej, weekendowej okazji!

 

15:00-15:50 

BREATHE IN

Rogrzejmy swoje ciało,, aby czuć każdy mięsień i przygotować jego całą powierzchnię do świadomego oddechu.

Pierwsza godzina zajęć będzie polegała na ćwiczeniach. Dowiemy się, jak prowadzić ruch poprzez oddech. 

 

16:00-16:50 

BREATHE OUT

Choreo siedzi tylko wtedy, gdy pracujesz z oddechem!

Ćwiczenia, które poznaliśmy w pierwszej części zajęć, były przygotowaniem do sekwencji tanecznej. Teraz, kiedy już wiesz, jak prowadzić swoje ciało w porozumieniu z wdychanym i wydychanym powietrzem, puść wodze fantazji. Poznaj autorską choreografię Kamila. Nadajcie wspólnie charakteru ruchowemu flow.

 
Spokojnie, przyjdzie czas na relaks - zajęcia zakończymy cool downem i rozciąganiem.
 

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z tańcem współczesnym? To idealny moment, aby to zrobić! Tańczysz już chwilę współczesny lub jazz albo lirycal jazz? Szlifuj swoje umiejętności z nami!

Współczesny OPEN to okazja do spotkania i wspólnego tańca z osobami z różnych grup na wszystkich poziomach zaawansowania. 

 

Cennik

Karnety:

1 wejście - 30 zł
4 wejścia - 99 zł
8 wejść - 180 zł

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 45zł

Honorujemy:

Multisport Plus
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Przypominamy, że dopiero po dokonaniu wpłaty Twój zapis będzie brany pod uwagę. 

Możesz zrezygnować mailowo do 2 dni przed startem zajęć weekendowych. Karnet lub kaucja zostaną zwrócone. Po tym terminie do momentu startu zajęć istnieje możliwość zgłoszenia nieobecności wg ogólnych zasad zgłaszania nieobecności w No Limits.