Zajęcia weekendowe Reggaetón | Cuban Ladies Style - weekend z Karoliną Krych

Terminy

2022-12-10 / Sb (13:00 - 13:50)
2022-12-10 / Sb (14:00 - 14:50)
2022-12-10 / Sb (15:00 - 15:50)
2022-12-11 / Nd (13:00 - 13:50)
2022-12-11 / Nd (14:00 - 14:50)
2022-12-11 / Nd (15:00 - 15:50)

Podstawowe informacje

Karolina Krych
OPEN
2022-12-10 / Sb (13:00)
13:00 - 15:50
Solo
Tęczowa 25

Opis tańca

Reggaetón jest stylem niezwykle różnorodnym, jednak jego bazą zawsze są tańce osadzone w kulturze afro-latynoskiej i karaibskiej (np. Afro, Salsa, Rumba Afro-Kubańska, Orishas czy Dancehall) oraz Hip-hop.
 
Reggaetón jest tańczony zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn.
 
Jest wiele wymiarów Reggaetónu. W wydaniu kobiecym, zazwyczaj jest dość odważny, ma dynamiczny i jednocześnie bardzo zmysłowy charakter. Mężczyźni tańczą eksponując swą siłę i odwagę.

 

Salsa na Kubie powstała z połączenia sonu i rumby kubańskiej. Taniec ten bardzo ewoluował i przeszedł do innych stylów. Jest to taniec pełen ekspresji i bardzo energetyczny. Gorące rytmy i namiętne ruchy sprawiają, że cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, szczególnie wśród kobiet. 

Podczas kursu nauczysz się nie tylko nowych kroków i figur, ale nabierzesz pewności siebie i swoich ruchów, umiejętności izolowania swojego ciała, pięknego poruszania się i prezentacji, co sprawi, że będziesz tańczyć pewnie, płynnie i swobodnie, nie tylko solo.

Salsa solo dla Pań to taniec mocno bazujący na stylu salsy kubańskiej, jednak tańczony bez udziału partnera. Na pewno jednak poznane kroki i figury, przydadzą się do rozwoju swoich umiejętności w tańcu w parach. 

 

O instruktorce:

 

Karolina swoją taneczną przygodę z rytmami latino zaczęła kilka lat temu, kiedy po raz pierwszy trafiła na zajęcia Zumby. Niedługo później została instruktorem i odkryła, jak wielką radość sprawia jej prowadzenie zajęć. Zumbę bardzo szybko zastąpiła miłość do salsy kubańskiej oraz Reggaetónu. Ucząc w jednej ze szkół tańców karaibskich mogła rozwijać swoje umiejętności w tym kierunku.

Obecnie Karolina mieszka w Łodzi, gdzie pracuje oraz uczy w jednej z największych szkół tańca w tym mieście. Jej bajka to zdecydowanie tańce kubańskie, ladies styling oraz Reggaetón. Świetnie czuje się również w technikach street jak np. dancehall, co daje jej możliwość mieszania różnych styli i prowadzenia ciekawych zajęć bogatych w technikę, ćwiczenia i choreografie. Karolina nieustannie szkoli się na rozmitych warsztatach w całej Polsce wychodząc z założenia, że nigdy nie można przestać się rozwijać. W tym roku miała również okazję prowadzić warsztaty na jednym z największych eventów tanecznych Reggaetón vs Dancehall Kongres w Katowicach. 

Jej głównym atutem jest skupianie się na szczegółach oraz profesjonalne podejście do zajęć, ale również poczcie humoru, które sprawia, że uczestnicy czują się swobodnie, a ucząc się doskonale się bawią. 
 

Jak przygotować się do zajęć?

Na zajęcia ubierz komfortowy, sportowy strój oraz wygodne sportowe buty (najlepiej, jeśli podeszwa nie hamuje mocno tarcia - nie trampki) - w przypadku salsy opcjonalnie średniej wysokości, wygodne buty na obcasie.  W wydaniu MIKOŁAJKOWYM zajęć z Karoliną zachęcamy wszystkich do założenia czerwonych elementów i mikołajowych czapek!

Program

W grudzień wchodzimy z przytupem!
 
 
10.12 SOBOTA 13:00-15:50 REGGAETÓN  - rozgrzewamy zimę!
 
- poznamy charakterystyczne, szybkie i mocne ruchy (w szczególności pracuje klatka i biodra), które są odzwierciedleniem pulsującej muzyki;
- będziemy pracować nad izolacją ciała;
- porządnie się rozgrzejemy
- zaczerpniemy inspiracji z dancehallu
- nauczymy się sekwencji kroków, które będziesz mogła/mógł wykorzystać na każdej imprezie, a w szczególności na animacjach tanecznych.
Zajęcia na poziomie OPEN dedykowane są zarówno paniom i panom na wszystkich poziomach zaawansowania.
 
 
11.12 NIEDZIELA 13:00-15:50 CUBAN LADIES STYLE - Poznaj nową odsłonę salsy!
 
W programie znajdziesz
- cuban bodymovement,
- salsa steps 
- choreografię
Zajęcia na poziomie OPEN dedykowane są paniom na wszystkich poziomach zaawansowania.
 
W wydaniu MIKOŁAJKOWYM zajęć z Karoliną zachęcamy wszystkich do założenia czerwonych elementów i mikołajowych czapek!
 
Możesz wybrać się na oba zajęcia, jedne, lub na wybrane godziny. To TY DECYDUJESZ, kiedy i jakie rytmy będą Ci towarzyszyć!
 
 

Cennik

Karnety:

1 wejście - 30 zł
4 wejścia - 99 zł
8 wejść - 180 zł

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 45zł

Honorujemy:

Multisport Plus
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Przypominamy, że dopiero po dokonaniu wpłaty Twój zapis będzie brany pod uwagę.

Możesz zrezygnować mailowo do 2 dni przed startem zajęć weekendowych. Karnet lub kaucja zostaną zwrócone. Po tym terminie do momentu startu zajęć istnieje możliwość zgłoszenia nieobecności wg ogólnych zasad zgłaszania nieobecności w No Limits.

 

W DALSZEJ CZĘŚCI FORMULARZA MOŻESZ ZDECYDOWAĆ, NA KTÓRE GODZINY ZAJĘĆ CHCESZ SIĘ WYBRAĆ.