Kurs tańca Bachata Sensual / Pn (18:00) / Asia Kowalska, Damian Nowicki

Podstawowe informacje

18:00 - 18:50
Asia Kowalska, Damian Nowicki
P1
2022-11-07 / Pn (18:00)
18:00 - 18:50
W parach (możliwe zapisy solo)
Tęczowa 25

Opis tańca

Bachata Sensual to okazja do poznania romantycznej i zmysłowej wersji Bachaty. Nauczysz się nowych figur, ale także technik prowadzenia, które sprawią, że będą one komfortowe zarówno dla partnera, jak i partnerki. Zajęcia dla osób, które lubią tańczyć w bliskim kontakcie.

Jakie przynosi korzyści?

Nauka bachaty wpływa korzystnie na koordynację ruchową, poczucie rytmu oraz muzykalność. Nieodłącznym elementem regularnej praktyki jest poprawa współpracy  w parze i izolacji poszczególnych części ciała . Wzmacniają się ponadto mięśnie brzucha, nóg oraz grupy mięśni odpowiadające za prawidłową postawę ciała. 

Bachata to taniec socjalny, czyli  okazja do zawarcia nowych znajomości i dobrą zabawę na parkiecie! Wchodząc w jej świat odnajdziesz nowe towarzystwo.

Gdzie go wykorzystasz?

Nauka bachaty na kursie to dopiero początek przygody z tym tańcem. Po zdobyciu podstawowych umiejętności możesz rozwijać się i tańczyć dalej na zajęciach OPEN oraz na  praktisach w szkołach tańca (i nie tylko). Ponadto zawładniesz parkietem na imprezach latino w klubach i szkołach w każdym mieście. Co jakiś czas w Polsce odbywają się również większe festiwale bachatowe, m.in. BailaMe, Bachaturo, Bachata Meet Up, LOVEtoFEST, Ełk Latin Festiwal, które oferują wspaniałą przestrzeń do pogłębiania Twojej pasji.

Jak przygotować się do zajęć?

Na zajęcia ubierz komfortowy, sportowy strój oraz wygodne sportowe buty. Panie opcjonalnie mogą wybrać średniej wysokości wygodne buty na obcasie. 

Program

Kurs przeznaczony jest dla osób tańczących Bachatę - ukończony co najmniej poziom P0. Pierwsze 4 zajęcia będą niejako wprowadzeniem do tego stylu i będą miały na celu wyrównanie poziomu wszystkich uczestników. Na początku skupimy się na sensualowej bazie: postawa, przepływy ruchu i prowadzenie. Kolejne zajęcia to kombinacje różnych sensualowych figur. Na zajęciach będą również przemycane takie zagadnienia jak: zwolnienia, musicality, połączenie i interakcja w parze.

Cennik

Karnet:

1 wejście - 30 zł
4 wejścia - 99 zł
8 wejść - 180 zł

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 30zł:

Multisport Plus
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Pamiętaj -  tylko opłacony zapis będzie brany pod uwagę. 

Zapisz się tylko na najbliższe zajęcia

Skorzystaj z tej formy zapisu jeżeli chcesz odrobić pojedyncze zajęcia lub wejść jednorazowo na dokładkę.

TerminMiejsca dlaZapisz się jako
2022-12-05 / 18:00 / 5 2 / 2Partnerka Partner
2022-12-12 / 18:00 / 6 1 / 3Partnerka Partner