Zajęcia weekendowe Taniec współczesny - floorwork od podstaw

Terminy

2022-10-23 / Nd (15:30 - 16:20)
2022-10-23 / Nd (16:30 - 17:20)

Podstawowe informacje

Kamil Mastalerz
P0
2022-10-23 / Nd (15:30)
15:30 - 17:20
Solo
Tęczowa 25

Opis tańca

Taniec współczesny to praca nad świadomością ciała. Poszukasz sposobów poruszania się, które będą dla Twojego ciała wygodne, a jednocześnie złączą się w taneczne sekwencje o Twoich indywidualnych cechach. Wykorzystasz elementy floorwork'u, baletu, akrobatyki, czy sztuk walki. Z czasem zapoznasz się z pojęciami tempa, przestrzeni, przepływu i oddechu. Odkryjesz nową jakość ruchu we własnych improwizacjach, a także w kombinacjach z partnerem, czy w grupie. Na zajęciach poznasz nie tylko autorski program instruktorów, ale także inspirację techniką Marthy Graham. Taniec współczesny nie obędzie się bez ćwiczeń rozciągających, aby prawidłowo i swobodnie wykonywać nowo poznane pozy.

Jakie przynosi korzyści?

Ten rodzaj aktywności pomaga pozbyć się stresu i napięć.  Co więcej, to nie tylko relaks dla ciała, ale także sposób na uwrażliwienie się na własne myśli. Dzięki ćwiczeniom z grupą taneczną dodatkowo rozwiniesz swoje umiejętności pracy z zespołem.

Gdzie go wykorzystasz?

Jego znajomość wykorzystasz w trakcie wszelkich zajęć ruchowych typu improwizacje, czy taniec jazzowy. Przydatny jest dla osób obcujących ze sztuką wszelakiej formy.

Jak przygotować się do zajęć?

Na zajęcia ubierz komfortowy, sportowy strój oraz skarpetki. Możesz zaopatrzyć się w nakolanniki. (Istnieje możliwość wypożyczenia ochraniaczy na recepcji No Limits).

Program

15:30-16:20

Na samym początku rozgrzejemy się, aby żadna z części ciała zaangażowanych w nasz taniec nie została pominięta. 

W trakcie pierwszej godziny zajęć skupimy się przede wszystkim na technicznym aspekcie wykorzystując elementy techniki Marty Graham. Opanowany warsztat precyzji ruchowej pozwala przejść do dalszej, praktycznej części.

Taniec współczesny wymaga odpowiedniego przygotowania, aby efekty były jak najbardziej zadowalające! 

 

16:30-17:20

Dodajmy trochę smaku do technicznej maestrii...

Poznaj kombinacje ruchowe z podłożem, czyli FLOORWORK - sala No Limits stoi dla Ciebie otworem. Kamil pokaże Ci, jak zajmować miejsce i uwagę, na którą zasługujesz, a przy tym sprawić, żeby schodzenie do parterów miało swój charakter!

Dowiesz się, jak płynąć za swoim ruchem i emocją na podłodze oraz jak umieścić elementy floorworku w swoim tańcu.

 
 
 

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z tańcem współczesnym? To idealny moment, aby to zrobić! Tańczysz już chwilę współczesny lub jazz? Szlifuj floorwork i technikę z nami!

 

Cennik

Karnety:

1 wejście - 30 zł
4 wejścia - 99 zł
8 wejść - 180 zł

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 45zł

Honorujemy:

Multisport Plus
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Przypominamy, że dopiero po dokonaniu wpłaty Twój zapis będzie brany pod uwagę. 

Możesz zrezygnować mailowo do 2 dni przed startem zajęć weekendowych. Karnet lub kaucja zostaną zwrócone. Po tym terminie do momentu startu zajęć istnieje możliwość zgłoszenia nieobecności wg ogólnych zasad zgłaszania nieobecności w No Limits.