Zajęcia weekendowe High heels

Terminy

2022-10-22 / Sb (11:00 - 11:50)
2022-10-22 / Sb (12:00 - 12:50)
2022-10-22 / Sb (13:00 - 13:50)

Podstawowe informacje

Ola Staszak
OPEN
2022-10-22 / Sb (11:00)
11:00 - 13:50
Solo
Tęczowa 25

Opis tańca

Nie taki diabeł straszny, jak go malują, czyli szpilka w tańcu, która zyskała ogromną popularność…

High Heels to zmysłowy taniec solo, który może być w zasięgu Twojej ręki. Nigdy nie jest za późno, aby opanować sztukę tańca na obcasie.  Nie ma znaczenia, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą. Sensualność może odkryć każdy, niezależnie od swojej płci, wieku i doświadczenia. Na kursie poznasz tajniki wyrażania swojego charakteru, bo szpilka potrzebuje wyrazistej ekspresji i precyzji ruchów, jako swoich kompanów. 

Jakie przynosi korzyści?

Może czasami nie czujesz swojej kobiecej energii albo potrzebujesz jeszcze więcej przestrzeni w życiu, aby nią emanować? High Heels to najlepszy sposób na wydobycie zmysłowości i pewności siebie! Razem z rozwijaniem swojej śmiałości, poprawią się także Twoje zdolności poruszania na szpilce – w chodzie, w tańcu i pozycjach w parterze. Nie byłoby tańca, który nie wpływa pozytywnie na zdrowie! Twoje ciało podziękuje Ci za High Heels! Wykonując figury poprawnie, wzmocnisz łydki, uda, pośladki, a także brzuch i ręce. Wyćwiczysz poczucie rytmu, a dzięki intensywnej praktyce poprawisz dynamikę przejść między pozami w parterach i pionach.

Gdzie go wykorzystasz? 

Taniec na szpilce daje szerokie pole do popisu! Okiełznany obcas i znajomość widowiskowych kroków pozwolą zabłysnąć Ci na każdym imprezowym parkiecie. High Heels świetnie sprawdzi się także w choreografiach do klipów. Jeśli uczysz się innych tańców solo, natychmiast odczujesz progres,  większą grację i lekkość w pozostałych tańcach.

Jak przygotować się do zajęć? 

Na zajęcia high heels warto zabrać ze sobą buty na szpilce, które stabilnie trzymają kostkę, celem uniknięcia kontuzji, a także nakolanniki lub długie spodnie. (Istnieje możliwość wypożyczenia ochraniaczy na recepcji No Limits.)

Program

Weekend na szpilce brzmi jak niezły plan!

 
Program skupi się na techincznym szlifowaniu umiejętności w high heels i poznawaniu własnej pewności siebie.
 

111:00 - 11:50  Technika - praca nad różnicowaniem dynamiki w tańcu

Na start  popracujemy nad  elementami, bez których żadne heelsowe choreo nie mogło by się odbyć, a będą to:- dynamika w tańcu - zmiana tempa ruchu. Nie ma praktyki, bez dobrej techniki!
 
 

12:00 - 12:50 Wykorzystanie wiadomości z części technicznej w choreografii do piosenki „Riches” - Chito Rana$

Prawa, lewa! Tak do rozgrzewki będzie motywować Was Ola! Rozgrzane mięśnie to podstawa, żeby swoją nogę wsunąć w obcas! Następnie poznaj autorską choreografię instruktorki i korzystaj ze świetnej zabawy.
 
 
13:00 - 13:50  Taniec choreografii z podziałem na grupy 
Tańczymy, ile sił w nogach. To nie koniec choreografii. Ola przeprowadzi Cię dalej przez kolejną godzinę praktykowania swoich ruchów na wysokim obcasie. Poznaj się lepiej z uczestniczkami/ uczestnikami zajęć i razem roznieście parkiet podczas podziału na mniejsze grupy.
 
Zajęcia na poziomie OPEN dedykowane są każdemu, niezależnie od poziomu zaawansowania.

Cennik

Karnety:

1 wejście - 30 zł
4 wejścia - 99 zł
8 wejść - 180 zł

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 45zł

Honorujemy:

Multisport Plus
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Przypominamy, że dopiero po dokonaniu wpłaty Twój zapis będzie brany pod uwagę. 

Możesz zrezygnować mailowo do 2 dni przed startem zajęć weekendowych. Karnet lub kaucja zostaną zwrócone. Po tym terminie do momentu startu zajęć istnieje możliwość zgłoszenia nieobecności wg ogólnych zasad zgłaszania nieobecności w No Limits.