Zajęcia weekendowe Bachata z Kubą i Justyną

Terminy

2022-11-26 / Sb (13:00 - 13:50)
2022-11-26 / Sb (14:00 - 14:50)
2022-11-26 / Sb (15:00 - 15:50)
2022-11-26 / Sb (16:00 - 16:50)

Podstawowe informacje

Justyna S. , Kuba T.
OPEN
2022-11-26 / Sb (13:00)
13:00 - 16:50
W parach (możliwe zapisy solo)
Tęczowa 25

Opis tańca

Kuba i Justyna - instruktorzy i tancerze bachaty z Krakowa. Uwielbiają bawić się muzyką, a ich zajęcia przepełnione są pasją i energią! Możecie spodziewać się ogromnej dawki wiedzy i dobrego humoru! Na co dzień można ich spotkać na regularnych zajęciach w Forum Tańca w Krakowie i La Clave w Katowicach.
 

O niej 

Justyna Sarzyńska - dyplomowany pedagog, tancerka i instruktorka z kilkuletnim doświadczeniem. Prowadzi regularne zajęcia i warsztaty w Forum Tańca (Kraków) i La Clave (Katowice), wcześniej w krakowskiej szkole Loftodance. Ważny jest dla niej wszechstronny rozwój, dlatego szkoli się również w innych stylach, tj. taniec klasyczny, jazz i high heels. Stałe rozwija swoje umiejętności na warsztatach oraz międzynarodowych festiwalach tanecznych. Na swoich zajęciach zwraca szczególną uwagę na poprawną technikę oraz wyrażanie emocji w tańcu.

O nim

Kuba Tracz - od najmłodszych lat pasjonat sportu, dietetyki i treningu siłowego. Świat artystyczny nie jest mu jednak obcy, bowiem współpracował z profesjonalną agencją modelingową, gdzie zbierał liczne doświadczenia związane ze sceną, improwizacją i ekspresją emocji. Swoje zamiłowanie do tańca odkrył, gdy trafił na pierwsze zajęcia bachaty. Odnalazł w niej sposób na wyrażanie siebie i swojej kreatywności. Od tego momentu nieustannie się szkoli i rozwija na festiwalach, eventach i warsztatach z międzynarodowymi gwiazdami. Na co dzień prowadzi zajęcia w Forum Tańca w Krakowie oraz La Clave w Katowicach. W tańcu uwielbia spontaniczność i kreatywność.

Zajęcia z nimi to mieszanka techniki, ekspresji i dobrego humoru!

Program

Zajęcia w parach dedykowane są wszystkim tancerzom bachaty tańczącym od minimum 6 miesięcy i potrwają 4 godziny w sobotę 26.11.2022. Możesz dołączyć w parze lub zapisać się solo.

Co czeka na Ciebie w programie zajęć?  

 • 13:00 Leading & Following
  Jak lepiej zrozumieć się w tańcu? Konkretne techniki które sprawią, aby Wasz taniec był bardziej płynny, czytelny i komfortowy

   

 • 14:00 Kontrasty w Tańcu
  Kiedy zwolnić? A kiedy przyśpieszyć? Czyli o dynamice i przepływie energii. Kontrastuj swój taniec i uczyń go jeszcze ciekawszym!

   
 • 15:00  Best of Kuba & Justyna
  Czyli wskazówki, tricki i narzędzia do tego abyś zabłysnął na każdej imprezie!

   
 • 16:00 Bachata Choreo Musicality
  Czyli konkretne narzędzia do interpretacji muzyki, który wyniosą Twój taniec level wyżej! Przykłady na podstawie krótkiego choreo

Cennik

Karnety:

1 wejście - 30 zł
4 wejścia - 99 zł
8 wejść - 180 zł

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 45zł

Honorujemy:

Multisport Plus
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Przypominamy, że dopiero po dokonaniu wpłaty Twój zapis będzie brany pod uwagę. 

Możesz zrezygnować mailowo do 2 dni przed startem zajęć weekendowych. Karnet lub kaucja zostaną zwrócone. Po tym terminie do momentu startu zajęć istnieje możliwość zgłoszenia nieobecności wg ogólnych zasad zgłaszania nieobecności w No Limits.