Zajęcia weekendowe Lady styling z rumbą vol. 2

Terminy

2022-10-08 / Sb (10:00 - 10:50)
2022-10-08 / Sb (11:00 - 11:50)
2022-10-08 / Sb (12:00 - 12:50)

Podstawowe informacje

Paula Szafraniec
OPEN
2022-10-08 / Sb (10:00)
10:00 - 12:50
Solo
Tęczowa 25

Opis tańca

Latino solo to pigułka tańców latynoamerykańskich. Podstawą zajęć będzie poznanie kroków i choreografii do gorących rytmów latino. Poznasz technikę pracy bioder, która jest nierozłącznym elementem latynoskiego kroku, a także charakterystyczne figury każdego z opracowywanych stylów.

Jakie przynosi korzyści?

Wzmocnisz nogi, brzuch oraz ręce, a dodatkowo poprawisz ruchomość stawów. Co więcej, opanujesz sztukę stylingu kobiecego i przestaniesz bać się bycia w centrum uwagi na parkiecie. Odkryjesz nową dynamikę w tańcu i poszerzysz swoją wiedzę kulturową.

Gdzie go wykorzystasz?

Nabyta pamięć ruchowa przyda Ci się na imprezach, zwłaszcza z latynoską muzyką. Poznany styling zaowocuje także w tańcu w parze, gdzie nadasz niepowtarzalnego efektu swoim ruchom, nie przeszkadzając partnerowi w prowadzeniu.  

Jak przygotować się do zajęć?

Na zajęcia ubierz komfortowy, sportowy strój oraz wygodne sportowe buty lub niskie obcasy.

Program

 Kochana, masz w sobie ten styl!

 
Styl - świetna sprawa, tylko jak okazać go w swoim tańcu? Zajęcia z lady stylingu z Paulą udowodnią Ci, że jeśli tylko poznasz podstawowe informacje, dalej bedzie już z górki! 
 
Program skupi się na stylingu w latino solo,  wykorzystując przede wszystkim kroki rumby. Nabyte umiejętności przydadzą się w tańcach solo, a elementy i umiejętności można także wykorzystać w tańcu w parze.
 
 
Zajęcia na poziomie OPEN dedykowane są zarówno paniom, które nigdy nie tańczyły rumby, ale także tym, które znają już latino solo. Tutaj nauczysz się stylingu niezależnie od tego, co tańczysz!
 
 

10:00-10:50  Powtórka choreografii z sierpniowych zajęć

Wracasz do nas po sierpniowych zajęciach z Paulą! Jak dobrze Cie widzieć! Na rozgrzewkę przypomnimy sobie choreografię, którą poznałaś w wakacje. 

 

11:00-11:50 Choreografia: rumba z wykorzystywaniem stylingu cz.1

Nie ma mocnych na Paulę Szafraniec i jej choreografie. Tym razem poznamy drugą część układu tanecznego rumby, ale aby poznąć ją dokłądnie i skupić się na elementach stylingu poznanych w trakcie pierwszej godziny zajęć, rozbijemy ją na 2 części. Po godzinine 11 parkiet zadrży od kobiet, które postawią swoje  kroki w autorskim choreo Pauli i wykorzystają przy tym elementy niezwykle kobiecego stylingu.
 
 

12:00-12:50 Choreografia: rumba z wykorzystywaniem stylingu cz.2

Czujesz się już nieco pewniej? Gwarantujemy Ci, że Paula zadba o to, abyś poczuła się królową parkietu. W tej części zajęć kontynuujemy choreografię i dopracowujemy ciągle elementy stylingu, aby nasz ruch był wyrazisty i wyizolowany, a przy okazji oddawał to, co naprawdę czujemy w tańcu!

 

Na finał spójrzmy w lustra i zobaczmy, że wszystkie ladies mają swój style!

 

 

Cennik

Karnety:

1 wejście - 30 zł
4 wejścia - 99 zł
8 wejść - 180 zł

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 45zł

Honorujemy:

Multisport Plus
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Przypominamy, że dopiero po dokonaniu wpłaty Twój zapis będzie brany pod uwagę. 

Możesz zrezygnować mailowo do 2 dni przed startem zajęć weekendowych. Karnet lub kaucja zostaną zwrócone. Po tym terminie do momentu startu zajęć istnieje możliwość zgłoszenia nieobecności wg ogólnych zasad zgłaszania nieobecności w No Limits.