Kurs tańca Broadway Jazz / Pt (19:00) / Aga Klotzer

Podstawowe informacje

2022-09-30 / Pt (19:00)
Aga Klotzer
P0
2022-09-30 / Pt (19:00)
19:00 - 19:50
Solo
Tęczowa 25

Opis tańca

Jeśli chcesz poczuć się jak gwiazda nowojorskiego sceny, Broadway Jazz to taniec dla Ciebie! Ten unikatowy styl łączy w sobie elementy baletu, jazzu oraz niepowtarzalny klimat rewii lat 20. Czerpie inspiracje z choreografii broadwayowskich, które są niesamowicie widowiskowe i dynamiczne, dlatego liczy się w nim przede wszystkim ekspresja oraz wyrazistość. Dzięki musicalowej atmosferze odkryjesz nową jakość układów. Nie ma absolutnie żadnych przeciwwskazań, abyś tańczył go do swojej ulubionej muzyki, ponieważ pole do interpretacji jest niezwykle szerokie i zależne od autora!

Jakie przynosi korzyści?

Broadway Jazz to nowa ścieżka rozwinięcia swojej kreatywności. Wymaga od tancerza precyzyjnej interpretacji muzyki, aby przedstawić układ w sposób teatralny i lekki, a zarazem pełen gracji i rytmiczny w tanecznym kroku. Co więcej, pomaga wcielić się w niesamowite role, wyimaginowany klimat i na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości. Zajęcia pomogą Ci opanować mimikę w trakcie tańca, a także wyćwiczyć precyzję ruchu. Wisienką na torcie jest niesamowita zabawa!

Gdzie go wykorzystasz? 

Chcesz stworzyć swój musical? Dobrze trafiłaś/eś! Broadway Jazz idealnie odnajdzie się w świetle reflektorów i na deskach teatru. Jeśli scena Cię nie kręci, możesz tańczyć go do filmów, klipów, ale także po prostu na swoich tanecznych zajęciach. Wiedza, którą wyniesiesz z kursu, zaowocuje w innych tańcach solo i nada im nietuzinkowego charakteru.

Jak przygotować się do zajęć? 

Na zajęcia ubierz się w wygodny strój sportowy lub jeśli program przewiduje konkretną inspirację zajęć, zachęcamy do przebrania się w klimacie planowanej tematyki.  

Program

Na tych zajęciach nauczysz się Broadway Jazzu od podstaw.

Poziom P0 trwa ok. 12 zajęć. Po nim możesz kontynuować naukę w grupie na wyższym poziomie. 

Cennik

Karnety:

1 wejście - 30 zł
4 wejścia - 99 zł
8 wejść - 180 zł

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 30zł

Honorujemy:

Multisport Plus
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

 

Pamiętaj - tylko opłacony zapis będzie brany pod uwagę.